Dzisiaj jest piątek 19 lipca 2019, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18665) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 17oC
Jutropogoda
26 / 21oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Nowe rozdanie w nowych strukturach PO powiatu konińskiego

Dodano: 19.02.2016 11:17

Zmienił się powiatowy zarząd PO w Koninie. Zastępcami przewodniczącego Tomasza Nowaka zostali: Marek Ejma (za Małgorzatę Waszak) i Henryk Drzewiecki (za Piotra Florka). 

Małgorzata Waszak, która pozostała w zarządzie, niegdyś starosta koniński, obecnie radna sejmiku wielkopolskiego i Piotr Florek, były wojewoda wielkopolski, a obecnie senator z okręgu poznańskiego nie są już wiceprzewodniczącymi Platformy Obywatelskiej w powiecie konińskim. Ich miejsce zajęli: Marek Ejma i Henryk Drzewiecki. Wiceszefem PO odpowiedzialnym za miasto jest nadal Wiesław Steinke, przewodniczący Rady Miasta Konina. Do składu zarządu dołączył jeszcze Kazimierz Lipiński.

Każdy z nowo wybranych ma swoje zadania. - Nowa Platforma, odmieniamy wizerunek – zapowiedział Tomasz Nowak, przewodniczący i poseł. Marek Ejma będzie odpowiedzialny za odbudowanie powiatowych struktur partii, a Henryk Drzewiecki za tzw., kluby obywatelskie dla sympatyków, niekoniecznie członków PO, generalnie zrzeszające osoby sprzeciwiające się obecnej polityce PiS. Za struktury miejskie PO nadal odpowiada Wiesław Steinke, który jako główny sukces wymienia trwającą koalicję samorządową w mieście (PO-SLD), która „pozwala sprawnie działać na szczeblu lokalnym”.

W powiecie koniński Platforma Obywatelska liczy około 200 członków. - Nowa Platforma, nowy program, nowe aktywności. Jesteśmy w trakcie konsolidacji, aktywizujemy struktury – zapowiedział Tomasz Nowak.

 

  • Nowe rozdanie w nowych strukturach konińskiej PO

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PO Konin,   poseł,   Tomasz Nowak,   Wiesław Steinke,   struktury PO w powiecie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Proste pytanie. proszę o konkretna odpowiedź. Co uzyskał Konin i Powiat Koniński dzięki PO, które 8 lat było u władzy??? Proszę konkrety, nie że jakieś fundusze będą i cośtam ma być. Konkretnie co ma Konin z tej całej PO??? Poza tym, że braliście gruba kasę za nic, to co z tego wyszło???
Dodano: 19.02.2016 12:04    Przez: ~Romuald Szeremietiew
POlityczne trupy.
Dodano: 19.02.2016 11:41    Przez: ~Karol
Panie Stejneken-główny sukces platformy to koalicja z czerwoną zarazą PZPR/PO.Ciekawe PO czym pan tak bredzi?
Dodano: 19.02.2016 13:19    Przez: ~LORA
Tusk płaszczył się przed Merkel, a ona go wyniosła na piedestał. I co dziś Tusk robi dla Polski ? Tacy są członkowie PO.
Dodano: 19.02.2016 16:26    Przez: ~Dokładnie
w duszy mieliście polaków sprawy tylko o swoje tyłki dbaliście ,robiliście co chcieliście wiec Polacy pokazali wam gdzie wasze miejsce ,,a dziwię się że Pan Panie pośle Nowak załapał się jeszcze raz na posła ,, PiS wcale nie jest lepszy bo na nich nie głosowałem ,,,parlament wczorajszy i dzisiejszy to "prywatne przedszkole " dla połów,, żal was oglądać
Dodano: 19.02.2016 11:32    Przez: ~z konina

KOMENTARZE

w duszy mieliście polaków sprawy tylko o swoje tyłki dbaliście ,robiliście co chcieliście wiec Polacy pokazali wam gdzie wasze miejsce ,,a dziwię się że Pan Panie pośle Nowak załapał się jeszcze raz na posła ,, PiS wcale nie jest lepszy bo na nich nie głosowałem ,,,parlament wczorajszy i dzisiejszy to "prywatne przedszkole " dla połów,, żal was oglądać
Dodano: 19.02.2016 11:32    Przez: ~z konina
200 fanatycznych funkcyjnych POwców trzęsie 80 tysięcznym miastem,tylko dlatego,że co innego jest dyskutować na forum a co innego zabrać im władzę,która sobie przywłaszczyli.To wynik Waszej obojętności koninianie.
Dodano: 19.02.2016 19:16    Przez: ~gryfon
Jakich 200? Chyba mroczki masz przed oczami i widzisz poczwórnie. Góra 60.
Dodano: 19.02.2016 20:20    Przez: ~Członek
Ja się pytam kim on jest ....on na to jestem członkiem Platformy
Dodano: 19.02.2016 11:32    Przez: ~alewstyd
Czyli nic nowego.
Dodano: 19.02.2016 11:40    Przez: ~Eee- tam
POlityczne trupy.
Dodano: 19.02.2016 11:41    Przez: ~Karol
Młodzi jak na trupy. Ten Ejma i Drzewiecki w sumie nowe twarze.
Dodano: 19.02.2016 12:48    Przez: ~nowi
Proste pytanie. proszę o konkretna odpowiedź. Co uzyskał Konin i Powiat Koniński dzięki PO, które 8 lat było u władzy??? Proszę konkrety, nie że jakieś fundusze będą i cośtam ma być. Konkretnie co ma Konin z tej całej PO??? Poza tym, że braliście gruba kasę za nic, to co z tego wyszło???
Dodano: 19.02.2016 12:04    Przez: ~Romuald Szeremietiew
130 mln zł w ramach OSI :)
Dodano: 19.02.2016 12:35    Przez: ~zorientowany
Budowę spalarni odpadów
Dodano: 19.02.2016 12:35    Przez: ~sasiadka
Odwiert geotermalny i perspektywę zagospodarowania wyspy Pociejewo na niespotykaną dotąd skalę, jak na Konin
Dodano: 19.02.2016 12:36    Przez: ~geo-termo
- brawo za refleks członków PO.
Dodano: 19.02.2016 12:42    Przez: ~lllll
Proste pytanie-prosta odPOwiedż-Gów...o
Dodano: 19.02.2016 13:09    Przez: ~TW
Odwiert to nie geotermia, sorry znowu gadacie o perspektywach, a nie o konkretach
Dodano: 19.02.2016 13:14    Przez: ~Arek Halicki
Spalarnia jest nieekonomiczna, kolejna inwestycja do której trzeba dopłacać i przez którą ceny śmieci wzrosły.
Dodano: 19.02.2016 13:15    Przez: ~Arek Halicki
Co z Tego ma Konin, to że kasa jest to itak jest, takie są naturalne ruchy przy kasie z uni, co z tego ma Konin konkretnie???
Dodano: 19.02.2016 13:16    Przez: ~Arek Halicki
Miejsca pracy i wpływy do budżetu
Dodano: 19.02.2016 13:43    Przez: ~Konkretnie
130 milionów w OSI. Obiecane - dotrzymane. I to właśnie dzięki wiedzy i umiejętności M. Waszak .
Dodano: 19.02.2016 15:23    Przez: ~Prosta piłka
kogo??????
Dodano: 19.02.2016 16:01    Przez: ~a tu jajo PO spadaaaaaa
Za tę spalrnię będziemy wkrótce tak przepłacać w formie opłat za śmieci, bo nie będzie w niej czym palić, jak dziś przepłacamy za wodę, bo kiedyś ktoś wybudował oczyszczalnie ścieków dwa razy za dużą a za to wszystko trzeba płacić.
Dodano: 19.02.2016 21:34    Przez: ~Bardziej zorientowany
JAJA A PRZED WYBORAMI BĘDĄ STARTOWAĆ Z NASZYCH LIST !!!
Dodano: 19.02.2016 12:09    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Kluby obywatelskie? Czy może Kody Obywatelskie. Gratuluję dobrego samopoczucia jeżeli chodzi o liczbę członków PO. Chyba 200 należy podzielić przez 4.
Dodano: 19.02.2016 12:32    Przez: ~KOD
Kluby Obywatelskie a KOD to chyba różnica.
Dodano: 19.02.2016 12:39    Przez: ~kleofas
A Kazimierz Lipiński za kogo wszedł? I czy M. Waszak i P.Florek zrezygnowali z członkostwa?
Dodano: 19.02.2016 12:33    Przez: ~Dociekliwy
Nie zrezygnowali z członkostwa tylko Florek przeniósł się do Poznania, a Waszak nadal jest w zarządzie w Koninie, czytaj człowieku
Dodano: 19.02.2016 12:38    Przez: ~faraon
Pan Kazimierz Lipinski wszedl bo jest najprawdopodobniej obrzezany a z takimi warto trzymac.
Dodano: 21.02.2016 21:29    Przez: ~AntyPO
Panie doktorze Steinke nie wstyd panu nalezec do tej mafii o nazwie PO. Przeciez byl pan kiedys porzadnym czlowiekiem. Jako katolikowi nie wypada nalezec do partii ktora popiera aborcje i in vitro. a poza tym co drugi pana kolega to szpicel donosiciel i TW jestescie cienkie Bolki.
Dodano: 21.02.2016 21:35    Przez: ~AntyPO
Czyli z zarządu zrezygnowały trzy osoby?
Dodano: 19.02.2016 12:34    Przez: ~Dociekliwy
Nie,on tylko wszedł na trzeciego, żeby tych dwóch mogło się utrzymać.
Dodano: 19.02.2016 12:48    Przez: ~lalka
Czyli zrezygnował tylko Florek a do zarządu na jego miejsce przyjęto trzech nowych? Drzewieckiego, Ejme i Lipińskiego?
Dodano: 19.02.2016 12:54    Przez: ~Dociekliwy
Lalka - Na którego trzeciego?
Dodano: 19.02.2016 12:54    Przez: ~Wokulski
Myśl
Dodano: 19.02.2016 13:14    Przez: ~xxx
Zgadza sie bo teraz trzech bedzie krylo pania Waszak tylko nie wiadomo czy po kolei czy wszyscy razem
Dodano: 21.02.2016 21:37    Przez: ~AntyPO
Pana radnego Ejmę pchnijcie najlepiej od razu do Warszawy do departamentu leśnictwa, za zasługi w tolerowaniu i nie reagowaniu na wycinkę drzew przez kumpli z remizy, z lasu gminnego przy Termach oraz lasu Term Ślesińskich i ostatnio z Krzyżki z prywatnego terenu. Czy zasłużył swoim działaniem na dietę z Naszych podatków, jako reprezentant mieszkańców tego terenu w Radzie Miejskiej Gminy Ślesin. Pilnujmy Naszego lasu.
Dodano: 19.02.2016 12:53    Przez: ~Kornik
Potrzebny oprysk na korniki