Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18879) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Samochodem uderzył w ogrodzenie kapliczki. Zginął na miejscu

Dodano: 1.03.2016 18:56
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj w Helenowie Pierwszym, gm. Kramsk. Zginął 62-letni mężczyzna.

Kierujący fiatem punto 62-latek z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie przydrożnej kapliczki. Na miejscu wypadku zjawili się konińscy strażacy. - Działania strażaków polegały na wydobyciu poszkodowanego z pojazdu oraz udzieleniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik straży pożarnej w Koninie,

Ratownicy próbowali przywrócić funkcje życiowe 62-latkowi. Niestety bezskutecznie. Mężczyzna zmarł. Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

fot. KM PSP Konin
 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Może po prostu zmarł zanim uderzył w kapliczkę...a to co wy tu wypisujecie, nikt nie nakłania was do wiary, sami tego nie negujcie, Mam nadzieję ze nie doczekam czasów jak będziecie wypisywać Allah Akbar.
Dodano: 1.03.2016 19:49    Przez: ~xyz
a może zawał serca był bezpośrednią przyczyną wypadku??
Dodano: 1.03.2016 20:07    Przez: ~zxc
a o strażakach z OSP Licheń i OSP Kramsk to już nikt nie wspomni ? To oni byli pierwsi na miejscu zdarzenia, najpierw OSP Licheń dotarli jako pierwsi i rozpoczęli reanimację po chwili dojechało OSP Kramsk a dopiero później PSP, pogotowie i policja.
Dodano: 1.03.2016 19:46    Przez: ~świadek wypadku
brak mi slow co tu ludzie wypisują.
Dodano: 1.03.2016 21:06    Przez: ~f
a kogo to obchodzi kto był pierwszy a kto ostatni ? to jakieś zawody ? ludzie opanujcie się
Dodano: 2.03.2016 07:55    Przez: ~.

KOMENTARZE

W ogrodzenie kapliczki ? W tym KATOLANDZIE by dostał dożywociedożywocie. To zamach na kościół.
Dodano: 01.03.2016 19:11    Przez: ~Leon
jak to się stało? mieszkał 2km dalej i zapomniał że tam jest zakręt? pokonywał go w życiu setki razy. Sądząc po "dojazdówce" opony letnie
Dodano: 01.03.2016 19:14    Przez: ~tomekk
To nie opony są winne tylko miał zawał w trakcie jazdy od dawna był chory na serce
Dodano: 01.03.2016 21:09    Przez: ~$
To nie opony winne tylko miał zawał w trakcie jazdy był od dawna chory na serce
Dodano: 01.03.2016 21:10    Przez: ~$
Teraz pewnie będzie zrzuta na kolejne miejsce kultu.
Dodano: 02.03.2016 14:14    Przez: ~Szafa Gra
jak kapliczki by znikły to byśmy mieli jednego człowieka więcej na świecie, wytniemy drzewa i bierzemy się za kapliczki!!!
Dodano: 02.03.2016 17:38    Przez: KaeN
Kaen, najpierw za ciebie się bierzemy.
Dodano: 02.03.2016 18:26    Przez: ~kuzia
Jasne. Zaraz za kapliczką stoi dom... To w niego miał uderzyć?
Dodano: 03.03.2016 21:31    Przez: ~de
Szyba cała. Słupek stoi jak to jest że facet nie żyje? normalnie ludzie takie coś przeżywają.
Dodano: 01.03.2016 19:15    Przez: ~mariuss
a może zawał serca był bezpośrednią przyczyną wypadku??
Dodano: 01.03.2016 20:07    Przez: ~zxc
może :/
Dodano: 02.03.2016 10:19    Przez: ~dr
Dosyć już Pana Boga naobrażał
Dodano: 01.03.2016 19:32    Przez: ~Max
A gdyby nie kapliczka to mozliwe zeby nadal zyl. A teraz dostanie kiecol za pochowek i na msze kilkanascie kopert od rodziny. Ale co łaska czy może co laska za batonika ?
Dodano: 01.03.2016 19:37    Przez: ~Pindol Leśny
szybko się zestarzał,niedawno pisało że 48-mio latek
Dodano: 01.03.2016 19:43    Przez: ~ttt
a o strażakach z OSP Licheń i OSP Kramsk to już nikt nie wspomni ? To oni byli pierwsi na miejscu zdarzenia, najpierw OSP Licheń dotarli jako pierwsi i rozpoczęli reanimację po chwili dojechało OSP Kramsk a dopiero później PSP, pogotowie i policja.
Dodano: 01.03.2016 19:46    Przez: ~świadek wypadku
jakby pzyjechalo PSP to facet by zypewne zył... widzialem kilka razy OSP w akcji i wspolczolem ofiarom
Dodano: 01.03.2016 20:43    Przez: ~23e23e
Współczołem czy współczuję ??? zapewne z PSP jesteś a za razem kolesiem co robotę załatwił sobie po znajomościach, albo za kasę . Ale na 100 procent dyslektyk .
Dodano: 01.03.2016 20:59    Przez: ~KSRG
OSP to zbieranina drobnych pijaczków i nic więcej.
Dodano: 01.03.2016 21:19    Przez: ~taka prawda.
DOBREEEE......Hahahaha Ty to masz rację. Ten łysy gość jeszcze rok temu był sikawkowym, a teraz mieni się wiedzą ratowniczo-gaśniczą.
Dodano: 01.03.2016 21:38    Przez: ~Seseseseee
KODŻAK - luz bluz i kiełbasa w kiszkę
Dodano: 01.03.2016 21:44    Przez: ~brąż jęzor
a kogo to obchodzi kto był pierwszy a kto ostatni ? to jakieś zawody ? ludzie opanujcie się
Dodano: 02.03.2016 07:55    Przez: ~.
do PSP możesz i Ty się dostać jakbyś tylko ruszył te swoje cztery litery i złożył papiery w czasie jak PSP ma pobory. SPrawność fizyczna i zdrowotna i masz 99 % szans ze sie dostaniesz
Dodano: 02.03.2016 07:59    Przez: ~kar
Może po prostu zmarł zanim uderzył w kapliczkę...a to co wy tu wypisujecie, nikt nie nakłania was do wiary, sami tego nie negujcie, Mam nadzieję ze nie doczekam czasów jak będziecie wypisywać Allah Akbar.
Dodano: 01.03.2016 19:49    Przez: ~xyz
Zanim PSP by dojechalo z konina to juz wielokrotnie by nikt nie przezyl przez ten czas a takto powinnismy sie cieszyc ze mamy OSP
Dodano: 01.03.2016 21:05    Przez: ~misis
brak mi slow co tu ludzie wypisują.
Dodano: 01.03.2016 21:06    Przez: ~f
Taki poziom ludzie reprezentują w konińskim, nie dziw się, sporo jest przygłupów.
Dodano: 02.03.2016 11:41    Przez: ~Okolice Konina
1 z 4
1234>>