Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18422) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Dzień Kobiet. Tulipany od Portalu LM.pl

Dodano: 8.03.2016 15:03
Źródło: LM.pl

Ponad 120 kolorowych tulipanów trafiło w ręce koninianek. Tak portal LM.pl uczcił Dzień Kobiet.

W okolicach byłych domów towarowych "Centrum", dworca PKP i na Zatorzu pojawili się dziś przedstawiciele naszej redakcji z koszem kwiatów. Wprowadzając w wiosenny klimat życzyli napotkanym paniom wszystkiego, co najlepsze. - Jaka niespodzianka. Dziękuję – komentowała jedna ze starszych kobiet. - Dziękujemy. Nie dostałyśmy kwiatów nawet od chłopaków z klasy – mówiły wracające ze szkoły nastolatki. I tak niewielki gest wywołał uśmiech na kobiecych twarzach.

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :)

 

  • IMG_2189
  • IMG_2197
  • IMG_2223
  • IMG_2226
  • IMG_2235
  • IMG_2238

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

super inicjatywa super reklama ;-)
Dodano: 8.03.2016 15:12    Przez: ~heh
Można z humorem w dzień kobiet, można i tak powinno być na co dzień, bez obrażania.
Dodano: 8.03.2016 17:27    Przez: ~Kasia
podoba mi się to święto ale dla mnie każdego dnia powinniśmy się szanować a nie od święta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET UŚMIECHU NA TWARZY ZDROWIA I SZCZĘŚCIA !!!!!!
Dodano: 8.03.2016 15:07    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Doceniamy, doceniamy - ale tylko tych, którzy na to zasługują
Dodano: 8.03.2016 16:45    Przez: ~ewa
8 marca marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł , wbiegł do kwiaciarni przed 8 już i kupił bukiet z1000 róż i koło przystanku przystanoł wiatr i każdej pani podawał kwiat
Dodano: 8.03.2016 17:18    Przez: ~kobieta

KOMENTARZE

podoba mi się to święto ale dla mnie każdego dnia powinniśmy się szanować a nie od święta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET UŚMIECHU NA TWARZY ZDROWIA I SZCZĘŚCIA !!!!!!
Dodano: 08.03.2016 15:07    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Super ! Zauważyliście Kobiety ! Tak trzymać! A w Przeglądzie Pogardy i Czerwonego Biznesu łysy naczelny redaktożyna pluje na wszystkich w koło,o życzeniach dla kobiet ni słowem-bo i PO co?Wystarczy że jego wyPOciny sięgają jego wzrostu.Czyli wszystko PO staremu-do czasu.
Dodano: 08.03.2016 15:59    Przez: ~srul
Kocham Was piękne Panie na perskim dywanie z niemiecką dokładnością i z rosyjską szybkością po Polsku.
Dodano: 08.03.2016 16:14    Przez: ~a co mi tam
Nie, to był gryf 1,80 cm z siłowni
Dodano: 08.03.2016 16:18    Przez: ~ĄĘ
super inicjatywa super reklama ;-)
Dodano: 08.03.2016 15:12    Przez: ~heh
SUPER akcja oby takich więcej w tym ponurym mieście!!
Dodano: 08.03.2016 15:17    Przez: ~asd
W Dniu Kobiet, życzę Wam miłe panie, abyście doceniały i szanowały swoich mężczyzn.
Dodano: 08.03.2016 15:49    Przez: ~Mąż własnej żony
Doceniamy, doceniamy - ale tylko tych, którzy na to zasługują
Dodano: 08.03.2016 16:45    Przez: ~ewa
dokładnie zgadzam się..PRZEPIS NA MIŁOSC- TO UDANY ZWIĄZEK -TRZEBA O NIEGO DBAC.Dlatego raz w tygodniu chodze ze swoim mezem na randke i jestem bardzo szczęsliwa;)
Dodano: 08.03.2016 23:21    Przez: ~kochająca zona
LM bardzo ładny gest.
Dodano: 08.03.2016 16:10    Przez: ~Konin
I żebyście na co dzień dbały i były posłuszne Waszym mężczyznom
Dodano: 08.03.2016 16:20    Przez: ~Kondzio
...a Wy żebyście zawsze STAWALI na wysokości zadania i dobrze się sprawdzali w sypialni :-) - bez wspomagaczy ;-)
Dodano: 08.03.2016 17:28    Przez: ~marzenie kobiety
fajnie :)
Dodano: 08.03.2016 16:45    Przez: ~ewa
Przypomina mi się serialowe "Sweet, sweet Tulipan ... " na endingu :)
Dodano: 08.03.2016 16:47    Przez: ~Cik Łolak
8 marca marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł , wbiegł do kwiaciarni przed 8 już i kupił bukiet z1000 róż i koło przystanku przystanoł wiatr i każdej pani podawał kwiat
Dodano: 08.03.2016 17:18    Przez: ~kobieta
Można z humorem w dzień kobiet, można i tak powinno być na co dzień, bez obrażania.
Dodano: 08.03.2016 17:27    Przez: ~Kasia
Skądś znam tą windę - a no tak, jak jeżdżę piętro wyżej to zawsze pech chciał że ta winda podjeżdża.
Dodano: 08.03.2016 18:06    Przez: ~asd
Zawsze możesz iść schodami ;-)
Dodano: 09.03.2016 08:42    Przez: ~ufik
1 z 2
12>>