Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19139) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Dzień Kobiet. Tulipany od Portalu LM.pl

Dodano: 8.03.2016 15:03
Źródło: LM.pl

Ponad 120 kolorowych tulipanów trafiło w ręce koninianek. Tak portal LM.pl uczcił Dzień Kobiet.

W okolicach byłych domów towarowych "Centrum", dworca PKP i na Zatorzu pojawili się dziś przedstawiciele naszej redakcji z koszem kwiatów. Wprowadzając w wiosenny klimat życzyli napotkanym paniom wszystkiego, co najlepsze. - Jaka niespodzianka. Dziękuję – komentowała jedna ze starszych kobiet. - Dziękujemy. Nie dostałyśmy kwiatów nawet od chłopaków z klasy – mówiły wracające ze szkoły nastolatki. I tak niewielki gest wywołał uśmiech na kobiecych twarzach.

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :)

 

  • IMG_2189
  • IMG_2197
  • IMG_2223
  • IMG_2226
  • IMG_2235
  • IMG_2238

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

super inicjatywa super reklama ;-)
Dodano: 8.03.2016 15:12    Przez: ~heh
Można z humorem w dzień kobiet, można i tak powinno być na co dzień, bez obrażania.
Dodano: 8.03.2016 17:27    Przez: ~Kasia
podoba mi się to święto ale dla mnie każdego dnia powinniśmy się szanować a nie od święta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET UŚMIECHU NA TWARZY ZDROWIA I SZCZĘŚCIA !!!!!!
Dodano: 8.03.2016 15:07    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Doceniamy, doceniamy - ale tylko tych, którzy na to zasługują
Dodano: 8.03.2016 16:45    Przez: ~ewa
8 marca marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł , wbiegł do kwiaciarni przed 8 już i kupił bukiet z1000 róż i koło przystanku przystanoł wiatr i każdej pani podawał kwiat
Dodano: 8.03.2016 17:18    Przez: ~kobieta

KOMENTARZE

podoba mi się to święto ale dla mnie każdego dnia powinniśmy się szanować a nie od święta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET UŚMIECHU NA TWARZY ZDROWIA I SZCZĘŚCIA !!!!!!
Dodano: 08.03.2016 15:07    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Super ! Zauważyliście Kobiety ! Tak trzymać! A w Przeglądzie Pogardy i Czerwonego Biznesu łysy naczelny redaktożyna pluje na wszystkich w koło,o życzeniach dla kobiet ni słowem-bo i PO co?Wystarczy że jego wyPOciny sięgają jego wzrostu.Czyli wszystko PO staremu-do czasu.
Dodano: 08.03.2016 15:59    Przez: ~srul
Kocham Was piękne Panie na perskim dywanie z niemiecką dokładnością i z rosyjską szybkością po Polsku.
Dodano: 08.03.2016 16:14    Przez: ~a co mi tam
Nie, to był gryf 1,80 cm z siłowni
Dodano: 08.03.2016 16:18    Przez: ~ĄĘ
super inicjatywa super reklama ;-)
Dodano: 08.03.2016 15:12    Przez: ~heh
SUPER akcja oby takich więcej w tym ponurym mieście!!
Dodano: 08.03.2016 15:17    Przez: ~asd
W Dniu Kobiet, życzę Wam miłe panie, abyście doceniały i szanowały swoich mężczyzn.
Dodano: 08.03.2016 15:49    Przez: ~Mąż własnej żony
Doceniamy, doceniamy - ale tylko tych, którzy na to zasługują
Dodano: 08.03.2016 16:45    Przez: ~ewa
dokładnie zgadzam się..PRZEPIS NA MIŁOSC- TO UDANY ZWIĄZEK -TRZEBA O NIEGO DBAC.Dlatego raz w tygodniu chodze ze swoim mezem na randke i jestem bardzo szczęsliwa;)
Dodano: 08.03.2016 23:21    Przez: ~kochająca zona
LM bardzo ładny gest.
Dodano: 08.03.2016 16:10    Przez: ~Konin
I żebyście na co dzień dbały i były posłuszne Waszym mężczyznom
Dodano: 08.03.2016 16:20    Przez: ~Kondzio
...a Wy żebyście zawsze STAWALI na wysokości zadania i dobrze się sprawdzali w sypialni :-) - bez wspomagaczy ;-)
Dodano: 08.03.2016 17:28    Przez: ~marzenie kobiety
fajnie :)
Dodano: 08.03.2016 16:45    Przez: ~ewa
Przypomina mi się serialowe "Sweet, sweet Tulipan ... " na endingu :)
Dodano: 08.03.2016 16:47    Przez: ~Cik Łolak
8 marca marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł , wbiegł do kwiaciarni przed 8 już i kupił bukiet z1000 róż i koło przystanku przystanoł wiatr i każdej pani podawał kwiat
Dodano: 08.03.2016 17:18    Przez: ~kobieta
Można z humorem w dzień kobiet, można i tak powinno być na co dzień, bez obrażania.
Dodano: 08.03.2016 17:27    Przez: ~Kasia
Skądś znam tą windę - a no tak, jak jeżdżę piętro wyżej to zawsze pech chciał że ta winda podjeżdża.
Dodano: 08.03.2016 18:06    Przez: ~asd
Zawsze możesz iść schodami ;-)
Dodano: 09.03.2016 08:42    Przez: ~ufik
1 z 2
12>>