Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17083) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (0)Święcia. Samochód wypadł z drogi i uderzył w ogrod ... (2)

Trwają zapisy do XVIII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa

Dodano: 14.03.2016 13:22

Trwają zapisy do XVIII edycji Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa, który odbędzie się w Koninie 14 maja tego roku. 

Jak co roku imprezie towarzyszyć będą biegi dziecięco - młodzieżowe w kategoriach od przedszkolaka po maturzystę na dystansach od 150 m do 2000 m organizowane w przeddzień giegu głównego tj. 13. maja br. (piątek) na stadionie przy ul. R.Dmowskiego. Bieg Główny - na dystansie 10 km - poprowadzony będzie ulicami starówki, bulwarem nadwarciańskim, a także przez park im. F. Chopina, a dzieci i młodzież biegać będą na terenie stadionu przy ul. Dmowskiego oraz terenów przyległych i parku. Początek imprezy dla dzieci w piątek o godz. 10.00, a Bieg Główny w sobotę rozpocznie się o 17.00.

W tym roku klasyfikacja samorządowców odbędzie się na tym samym dystansie tj. 10 km, przewidziano też kategorie wiekowe od 20+ do 60+ oraz wyróżnienia dla najlepszych mieszkańców Konina.

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa otwiera także rywalizację w ramach IV Grand Prix Wielkopolski Wschodniej w biegach ulicznych. Jest to cykl biegów odbywających się na terenie byłego województwa konińskiego m.in. w Kleczewie, Kazimierzu Biskupim, Słupcy, Kole, Turku. Rywalizację w ramach GP zakończy – jak zwykle - koniński bieg o Lampkę Górniczą.

Organizatorzy - MOSiR Konin i Miasto Konin - zachęcają wszystkich do udziału w tej sportowej imprezie.Na stronie internetowej http://biegmilowegoslupa.konin.eu/ znajduje się regulamin biegu oraz formularz zgłoszeń dla wszystkich chętnych biegaczy

  • Trwają zapisy do XVIII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy w tym zacnym biegu pobiegnie Pani Radna Zofia Itman (o mało co posłanka )?Czy tylko wspaniałomyślnie obejmie patronat i ufunduje puchar?
Dodano: 14.03.2016 18:17    Przez: ~cinkciaż
a Ty biegniesz?
Dodano: 15.03.2016 08:35    Przez: ~Jeżon
pani radna niech zadba o tulipany na rondzie,które posadziła bo coś ich nie widać
Dodano: 14.03.2016 18:44    Przez: ~mj
Jak Słup Milowypobiegnie to pani radna również.
Dodano: 14.03.2016 19:38    Przez: ~Qń
Bóle kolan, przeciążenia stawów, takie skutki biegania po betonie....
Dodano: 14.03.2016 23:34    Przez: ~leczę się do dziś

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.