Dzisiaj jest poniedziałek 18 stycznia 2021, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16961) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-11 / -8oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Miejska rada seniorów zaprasza na poniedziałkowe spotkania

Dodano: 29.03.2016 11:03

Rada Seniorów Miasta Konina informuje o nowej inicjatywie podjętej dla wszystkich seniorów w naszym mieście.

Seniorzy, którzy chcą się spotkać ze znajomymi, otrzymać poradę na swoje „problemy”, podzielić się swoimi doświadczeniami mają swoje miejsce.

- Od 4 kwietnia 2016, w każdy poniedziałek w godzinach 16.00 – 18.00 zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania w kawiarni Centrum Kultury i Sztuki przy ul. Okólna 47 a w Koninie – zachęca Jerzy Wojciechowski, wiceprzewodniczący rady. - W tym czasie istnieje możliwość otrzymania porady prawnej, gospodarczej, socjalnej itp. oraz zakupu; kawy, herbaty, ciasteczka ( dla seniorów za 4 zł). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.  

  • Miejska rada seniorów zaprasza na poniedziałkowe spotkania

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

JAK ? , ,,NA RAZIE'' ,TO ,,MNIE [TEŻ]KANTUJĄ RZĄDCY] ''. GAZU NA OGRZEWANIE ,NIE DADZĄ ?,,GLINKA'' , CHODNIKA DO LASKÓW CA -MORZYSŁAW [50 CM -OD MOSTU Z 170 M]-NIE?. ŚCIANĘ JAK PĘKNIĘTĄ -TAK MAM? ,RENTĘ DO 2020 [56-57 LAT ]. Z 1300 ZŁ . -NA KONTO PZU,MOGĘ DOSTAĆ [ ZERWANIE]: -1211ZŁ ? [KILKADZIESIĄT ZŁ NA ZARZĄDZANIE?]. BĘDĘ ŻYŁ JESZCZE 8 LAT. ...
Dodano: 29.03.2016 11:40    Przez: ~G

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.