Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18925) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Próbowała poprawić dziecku koc. Autem wjechała w drzewo

Dodano: 30.03.2016 11:44
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Bronisława, gm. Sompolno.

Do kolizji doszło na drodze prowadzącej z Sompolna do Lubstowa. Samochodem osobowym marki Opel Corsa podróżowała kobieta z 8-miesięcznym dzieckiem i swoją matką. Najprawdopodobniej kierująca autem próbowała poprawić koc maluchowi. Kiedy odwróciła wzrok, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierująca oplem została ukarana mandatem w wysokości 250 zł.  

fot. sompolno.pl

  • Oplem wjechała w drzewo. Kierująca została ukarana mandatem
  • Oplem wjechała w drzewo. Kierująca została ukarana mandatem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie dość, że sobie rozbiła furę to jeszcze mandat dostała. Co za pech.
Dodano: 30.03.2016 11:48    Przez: ~Observer
Policja powinna sprawdzić ten telefon,bo jakoś dziwnie to wygląda.A druga podróżująca nie mogła przykryć dziecka?
Dodano: 30.03.2016 14:14    Przez: ~Antoni
A co robila matka a babka dziecka ze kierująca musiala poprawiac kocyk? cos mi tu nie pasuje
Dodano: 30.03.2016 13:59    Przez: ~jog

KOMENTARZE

Nie dość, że sobie rozbiła furę to jeszcze mandat dostała. Co za pech.
Dodano: 30.03.2016 11:48    Przez: ~Observer
podzielić fure i mandaty... ważne że żyją... dziwne myślenie ohhh
Dodano: 30.03.2016 14:26    Przez: ~heh
GUŁA>Wszystko jasne kobieta za kierownica
Dodano: 30.03.2016 17:16    Przez: ~RAJD
głupota ludzka nie zna granic.
Dodano: 30.03.2016 20:12    Przez: ~szemrany typ
a za co ten mandat? za to że wjechała swoim samochodem w drzewo i spowodowała zagrożenie na poboczu
Dodano: 30.03.2016 12:02    Przez: ~karol
...za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i nieostrożną jazdę. W takich sytuacjach, jeśli wszyscy zdrowi trzeba wyrywać do domu albo na warsztat.
Dodano: 30.03.2016 13:02    Przez: ~PS
dupa... się znacie... za spowodowanie zagrożenia życia dostała...
Dodano: 30.03.2016 13:14    Przez: ~ehhh
Niemożliwe ze nie zabrano prawa jazdy,przecież to takie nagminne i trendy aktualnie
Dodano: 30.03.2016 12:29    Przez: ~Nyga
wincyj drzew metr od ulicy ....
Dodano: 30.03.2016 13:32    Przez: ~pieknazuzia
Taaaa zgadzam sie...moda na zabieranie prawka.Wezcie sie za tych po %,a nie za bzdury!
Dodano: 30.03.2016 13:52    Przez: ~Pasazer
A co robila matka a babka dziecka ze kierująca musiala poprawiac kocyk? cos mi tu nie pasuje
Dodano: 30.03.2016 13:59    Przez: ~jog
Chyba rozmawiała przez telefon hmmm może to prawda.. Może siedziała matka z przodu to mogli zjechać na pobocze i by poprawili ten koc
Dodano: 30.03.2016 17:34    Przez: ~Z okolic widziałem ten wypa ...
Oczywiście jak zwykle do hejtowania to wszyscy, ideały ! Zajmijcie się wszyscy swoim życiem, chyba że jest tak ubogie , że musicie zajmować się cudzymi sprawami !!!
Dodano: 30.03.2016 14:21    Przez: ~obserwatorka
teraz niech se poprawi fryzure bo sie rozczochrala. kobieta za kolkiem.
Dodano: 30.03.2016 14:46    Przez: ~rozwazny
bo jak sie łodwoco to trza blokade na kierownik założyć....