Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18565) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
14 / 13oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Wypadek BMW. Auto dachowało. Kierowca jechał zbyt szybko?

Dodano: 30.03.2016 13:04
Źródło: LM.pl

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku, do którego doszło w miejscowości Sobótka, gm. Dąbie.

Wczoraj wieczorem jadący samochodem osobowym marki BMW stracił panowanie nad autem, zjechał nagle z drogi i dachując zatrzymał się na przydrożnym polu.

Na miejscu pojawili się strażacy z Koła i OSP Dąbie. Kierowca został opatrzony przez ratowników z pogotowia. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśni kolska policja.  

fot. OSP Dąbie nad Nerem

  • Kolejny wypadek BMW. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wiesniaka zawsze ciągnie do pola i pojechal
Dodano: 30.03.2016 14:04    Przez: ~uuuuuuuuu
To stare szroty, których niemcy pozbyli się dawno temu. Biedni polacy je kupują.
Dodano: 30.03.2016 14:08    Przez: ~ko
Jak zwykle BMW LUDZIE czy wy nie umiecie ostroznie jezdzic?
Dodano: 30.03.2016 13:48    Przez: ~kierowca
pewnie sam se w oborze wymienił, pewnie nie słyszał też o oponach kierunkowych, podobno w Polsce jest więcej byemek ,,M" niż wyszło z fabryki w Monachium
Dodano: 30.03.2016 15:27    Przez: ~edd
A TAK ZABRAĆ DEBILOWI PRAWO JAZDY DOŻYWOTNIO DLA PRZYKŁADU !!!!
Dodano: 30.03.2016 14:05    Przez: ~M.Ś

KOMENTARZE

Jak zwykle BMW LUDZIE czy wy nie umiecie ostroznie jezdzic?
Dodano: 30.03.2016 13:48    Przez: ~kierowca
To stare szroty, których niemcy pozbyli się dawno temu. Biedni polacy je kupują.
Dodano: 30.03.2016 14:08    Przez: ~ko
Kierowca powinien dostać pałą przez tyłek - wielki bohater z BMW a umiejętności przedszkolaka.
Dodano: 30.03.2016 20:10    Przez: ~nie kradnij
Jakie BMW stare szroty po 20 kilka lat bite ze wszystkich stron. Tak to jest jak sie myśli że się jest mistrzem kierownicy.
Dodano: 30.03.2016 14:00    Przez: ~Znawca
Wiesniaka zawsze ciągnie do pola i pojechal
Dodano: 30.03.2016 14:04    Przez: ~uuuuuuuuu
A TAK ZABRAĆ DEBILOWI PRAWO JAZDY DOŻYWOTNIO DLA PRZYKŁADU !!!!
Dodano: 30.03.2016 14:05    Przez: ~M.Ś
Kolejny burakowóz wieśniaczków hahahah...
Dodano: 30.03.2016 14:06    Przez: ~inba
BMW to bardzo dobre auta ale dla mądrych ludzi.
Dodano: 30.03.2016 14:25    Przez: ~BMW
buehehehehehehe to dlaczego kupują je głowinie dur.e pały bez rozumu i pomyślunku?
Dodano: 30.03.2016 14:34    Przez: ~wasa
Skoro mówisz że dla mądrych to przed rejestracja przeprowadzać testy IQ potencjalnemu wlascicielowi tej marki jeśli nie przejdzie nie rejestrować
Dodano: 30.03.2016 14:35    Przez: ~Pomysłodawca
Nawet Prezydent Duda - jeździ BMW :) więc nie dla wieśniaków tylko dla mądrych kierowców :)
Dodano: 30.03.2016 14:52    Przez: ~Doktor
Prezydent Duda nie jeżdzi, a jest wożony.
Dodano: 30.03.2016 16:29    Przez: ~sprostowanie
to akurat nie najlepszy przykład, nikogo kto jest marionetką nie można nazwać mądrym...
Dodano: 31.03.2016 09:28    Przez: ~Radosław
a opony już zmienił?
Dodano: 30.03.2016 14:59    Przez: ~pobocze
W którym warsztacie opony zmieniał, że koła mu nie z tej strony przykręcili?
Dodano: 30.03.2016 15:00    Przez: ~Zielonym do góry
pewnie sam se w oborze wymienił, pewnie nie słyszał też o oponach kierunkowych, podobno w Polsce jest więcej byemek ,,M" niż wyszło z fabryki w Monachium