Skocz do zawartości
LM.plWiadomościWyruszą z żonkilami. "Pola Nadziei" dla licheńskiego hospicjum

Wyruszą z żonkilami. "Pola Nadziei" dla licheńskiego hospicjum

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wyruszą z żonkilami. "Pola Nadziei" dla licheńskiego hospicjum

Blisko 600 wolontariuszy weźmie udział w kolejnej już akcji „Pola Nadziei”. Kwesta odbywa się na rzecz licheńskiego hospicjum.

Wolontariusze w żółtych koszulkach rozdający żonkile pojawiają się i pojawiać się będą w każdą niedzielę przed innymi kościołami w powiecie konińskim oraz kolskim. Kwiaty w niedzielę palmową rozdawane były przy kościele parafialnym św. Doroty w Licheniu. Teraz 3 kwietnia wolontariusze pojawią się przed parafią św. Marcina w Kazimierzu Biskupim i przed parafią św. Mikołaja Dobrego Pasterza w Ślesinie.

Później, 10 kwietnia żonkile rozdawane będą przed kościołem św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Kramsku i przed kościołem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Koninie-Cukrowni. Natomiast 17 kwietnia w parafii Matki Bożej Częstochowskiej oraz Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole, a 24 kwietnia w kościele św. Andrzeja Apostoła w Kleczewie. Finał akcji odbędzie się 3 maja w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

„Pola Nadziei” to nie tylko możliwość zbiórki pieniędzy na funkcjonowanie licheńskiego hospicjum, ale też informowanie społeczności lokalnej o istnieniu i potrzebach tej placówki.  

Wyruszą z żonkilami.
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole