Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Tragedia na drodze. Wjechał w przydrożną reklamę i zginął

Dodano: 4.04.2016 10:05
Źródło: LM.pl

Policja pod nadzorem prokuratury bada przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Koninie.

Do tragedii doszło około godz. 0:30 na ul. Ślesińskiej. Jadący osobowym nissanem mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożną reklamę. Na miejscu pojawili się mundurowi i strażacy. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz oświetleniu terenu – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej w Koninie.

Kierujący nissanem zginął na miejscu.  

fot. KM PSP Konin

  • Tragedia na drodze. Wjechał w przydrożną reklamę i zginął

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:śmiertelny wypadek,   wjechał w reklamę,   tragedia,   komunikacja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Delikatna ta noga od reklamy. Zderzenie z nią nie powinno tak zdewastować samochodu aby zabić kierowcę.
Dodano: 4.04.2016 10:11    Przez: ~007
a reklamy by nie było...nie miałby w co wjechać :-(
Dodano: 4.04.2016 10:12    Przez: ~abc
Korzystanie z LM to coraz większe męczarnie. Ciągle coś nie tak, ciągle problemy z komentarzami.
Dodano: 4.04.2016 10:50    Przez: ~Umęczony
brzozowa
Dodano: 4.04.2016 14:48    Przez: ~Pisdu
Niezbyt wyrażnie widać,ale zastanawiam się co mogło spowodować śmierć tego człowieka?Auto w stanie ogólnie niezłym.
Dodano: 4.04.2016 11:56    Przez: ~???

KOMENTARZE

To kolejny argument dla nadzoru budowlanego, który powinien zwalczać nielegalnie stojące reklamy wzdłuż ulic. Nie dość, że zaśmiecają krajobraz, to jeszcze są niebezpiecznego.Swego czasu wycinali drzewa stojące z blisko ulicy, a reklamy zostały........
Dodano: 04.04.2016 16:01    Przez: ~Magda
ta ma fundament więc podejrzewam że legalna. nie jest to tymczasowa gdzie jest przycisnieta kraweznikani
Dodano: 04.04.2016 16:19    Przez: ~ok
Trzeba powołać komisję śledczom i przewodniczącego
Dodano: 04.04.2016 17:15    Przez: ~Domestos
Antoni Macierewicz i Ewa Stankiewicz już wiedzą, że to był zamach i ruski za tym stoją.
Dodano: 04.04.2016 21:21    Przez: ~rozsądny
Bezsensowne są te reklamy. Bo jak, mam się zatrzymać, zatamować cały ruch na drodze , poszukać notesu, dlugopisu ? ... Wieczorem spokojnie przy kawie (lub piwie) i komputerze znajdę sobie wszystko co tylko potrzebuję. Więc takie reklamy przydrożne i malowane na szybach autobusowych (MZK) w dobie internetu są całkowicie nieużyteczne - to tylko przeżytek i obciach !!!!
Dodano: 04.04.2016 21:17    Przez: ~rozsądny
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe - nareszcie prawidłowo napisane !
Dodano: 05.04.2016 20:58    Przez: ~Pozdro !
możecie sobie gdybać co było przyczyną, pisać różne p***roły, ale ja wiem,że chorował na serce. Mógł zasłabnąć i dlatego do tego doszło.
Dodano: 05.04.2016 22:40    Przez: ~zuzanna
Coś podobnego, nie BMW? I co powiecie na to, "mądrzy" komentatorzy? Żałośni jesteście. Grupka zakompleksionych ludków z wiosek.
Dodano: 07.04.2016 15:20    Przez: ~Jarek
2 z 2
<<12