Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17830) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Panie, panowie! Oto Mateusz Weber, nasz człowiek w stolicy

Dodano: 10.04.2016 17:28

Oto Mateusz Weber, koninianin, obecnie aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie.

O swojej drodze do aktorstwa mówi nam w sercu Teatru Dramatycznego, tuż po występie w muzycznym spektaklu „Cabaret”, na podstawie sztuki Johna Van Drutena i opowiadania Christophera Isherwooda, w którym zagrał znaczącą rolę. Chętnie wraca do Konina, do rodziny, znajomych. Tym razem jego poczynaniom na scenie przyglądali się uczniowie I LO w Koninie, którego Mateusz Weber jest absolwentem i nauczyciele, którzy są dumni z takiego ucznia. Redakcja portalu LM.pl także podziwiała koninianina na scenie. Jesteśmy pod wrażeniem. 

A więc! Meine Damen und Herren, Ladies and Gentlemen! Witajcie w Kabarecie Kit Kat, witajcie w przedwojennym Berlinie, mieście, które potrafi bawić się jak żadne inne. Jesteście świadkami romansu piosenkarki kabaretowej i amerykańskiego pisarza. A w tej roli Mateusz Weber, czyli nasz człowiek z Konina :)

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Mateusz Weber,   I LO Konin,   Teatr Dramatyczny W-wa,   Cabaret,   aktor z Konina,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Czytam i nie mogę uwierzyć. Mam wrażenie, że powinno się zamknąć możliwość komentowania artykułów, nie ze względu na cenzurę, tylko po to, by nie krzywdzić ludzi wylewającym się ANONIMOWO i na każdy temat jadem sfrustrowanych internautów. Nie można po prostu cieszyć się z czyjegoś sukcesu, wspierać tych, którzy realizują swoje pasje, rozwijają talenty, a do tego mówią z sentymentem o powrotach do naszego miasta? Nie można zwyczajnie życzliwiej, pozytywniej? Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nawet wyrażanie opinii negatywnych powinno czemuś mądremu służyć, być konstruktywne i mieć poziom. Mateusz, są w tym mieście ludzie dumni z Twoich sukcesów (wiele docenianych przez krytyków ról w warszawskich teatrach), którzy dobrze Ci życzą i podziwiają twórczą drogę, którą idziesz. I tego się trzymaj!!! POWODZENIA!!!
Dodano: 11.04.2016 00:24    Przez: ~Obserwator
Niestety trudno się nie zgodzić. Przerywanie w środku zdania, niecierpliwość w słuchaniu odpowiedzi, mało interakcji... Ten wywiad byłby o niebo lepszy, gdyby Pani dziennikarka słuchała, co mówi jej rozmówca... i nie podpowiadała aktorowi, co ma powiedzieć... A sam Mateusz Weber - wybitny aktor o wielkim potencjale, aż miło patrzeć, oglądać i słuchać!!!
Dodano: 10.04.2016 21:02    Przez: ~widz
Czy ta pani wie do czego służy mikrofon i jak go używać???
Dodano: 11.04.2016 08:05    Przez: ~kol
Fajnie widzieć kolegę ze szkoły i słyszeć, że jednak niektórzy osiągnęli coś więcej, niż praca na budowie :). Ale gdyby zmienili panią dziennikarkę (albo chociaż nauczyli ją obsługi mikrofonu), kamerzystę i montażystę, oglądałoby się to dużo przyjemniej ;).
Dodano: 10.04.2016 22:07    Przez: ~Lord Sith

KOMENTARZE

wspaniala fonia jak i ta dziennikarka! nie nadaje sie kompletnie
Dodano: 10.04.2016 18:54    Przez: ~Tomek
Niestety trudno się nie zgodzić. Przerywanie w środku zdania, niecierpliwość w słuchaniu odpowiedzi, mało interakcji... Ten wywiad byłby o niebo lepszy, gdyby Pani dziennikarka słuchała, co mówi jej rozmówca... i nie podpowiadała aktorowi, co ma powiedzieć... A sam Mateusz Weber - wybitny aktor o wielkim potencjale, aż miło patrzeć, oglądać i słuchać!!!
Dodano: 10.04.2016 21:02    Przez: ~widz
Jest byłym uczniem gim 3 , ostatnio spotkałam go w Biedronce i niestety czekał chyba, że ja mu się ukłonię, szkoda Mateusz, bardzo szkoda. Byłam zaskoczona i zawiedziona.
Dodano: 10.04.2016 19:04    Przez: ~były nauczyciel
pewnie nie przepadal za Pania :)))
Dodano: 10.04.2016 20:03    Przez: ~rrrrrrrrrrrrrrrrrejczel
A może na ukłon TRZEBA zasłużyć? Nie dam sobie wmówić, że Mateuszowi brak kultury. A nie bierzesz człowieku pod uwagę tego, że mógł Cię zwyczajnie nie poznać. A przypatrywanie się to próba przypomnienia sobie? Przykre to, co sugerujesz!
Dodano: 11.04.2016 01:55    Przez: ~a
sorry ale z gimnazjum części ludzi bym nie rozpoznał....czas płynie
Dodano: 11.04.2016 08:35    Przez: ~one
Pan Mateusz kłania się komu chce,np.producentom i reżyserom.
Dodano: 11.04.2016 11:37    Przez: ~pinda
Gratuluję Mateusz! Gratuluję także Rodzicom takiego Syna.Mama winna być dumna.Tata także tam z góry jest dumny.Czekamy na filmową rolę. Pozdrawiamy.
Dodano: 10.04.2016 19:17    Przez: ~przyjaciele
Jaką znaczącą drogę zagrał? Bo tak wynika z tego artykułu. Haha
Dodano: 10.04.2016 21:01    Przez: ~A2 Konin
No w końcu poprawili :-)
Dodano: 10.04.2016 21:28    Przez: ~A Konin
Gość wie gdzie leży Konin?Kaczmarek jakoś zapomniał!
Dodano: 10.04.2016 21:53    Przez: ~Jaś
Wyobraź sobie, że wie! Swoją miarką mierzysz innych?
Dodano: 11.04.2016 01:49    Przez: ~a
Fajnie widzieć kolegę ze szkoły i słyszeć, że jednak niektórzy osiągnęli coś więcej, niż praca na budowie :). Ale gdyby zmienili panią dziennikarkę (albo chociaż nauczyli ją obsługi mikrofonu), kamerzystę i montażystę, oglądałoby się to dużo przyjemniej ;).
Dodano: 10.04.2016 22:07    Przez: ~Lord Sith
Zgadzam się i podejrzewam,że ci tzw.dziennikarze to,albo z łapanek,albo znajomi znajomego znajomych,krótko mówiąc MIZERIA totalna.
Dodano: 11.04.2016 07:44    Przez: ~ufff
wkurza mnie ten podobny temat jak sie narzuca
Dodano: 10.04.2016 22:29    Przez: ~c
Weber to kto?Znany Koninianin?Zagrał role i już z sitkiem jakaś lata?Nie znam człowieka!Ktoś go zna?Oświećta naród?Urodził się w Koninie.W szpitalu?Jak się coś pisze to warto dodać z czego jest znany!Każdy ma swój dołek na komunalnym za jakiś czas.Znani Koninianie spoczywają 2 metry pod ziemią i nikt nie płacze i nie pamięta.
Dodano: 10.04.2016 23:55    Przez: ~Zamotany
Czytam i nie mogę uwierzyć. Mam wrażenie, że powinno się zamknąć możliwość komentowania artykułów, nie ze względu na cenzurę, tylko po to, by nie krzywdzić ludzi wylewającym się ANONIMOWO i na każdy temat jadem sfrustrowanych internautów. Nie można po prostu cieszyć się z czyjegoś sukcesu, wspierać tych, którzy realizują swoje pasje, rozwijają talenty, a do tego mówią z sentymentem o powrotach do naszego miasta? Nie można zwyczajnie życzliwiej, pozytywniej? Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nawet wyrażanie opinii negatywnych powinno czemuś mądremu służyć, być konstruktywne i mieć poziom. Mateusz, są w tym mieście ludzie dumni z Twoich sukcesów (wiele docenianych przez krytyków ról w warszawskich teatrach), którzy dobrze Ci życzą i podziwiają twórczą drogę, którą idziesz. I tego się trzymaj!!! POWODZENIA!!!
Dodano: 11.04.2016 00:24    Przez: ~Obserwator
Nie wszyscy muszą być dumni z osiągnięć Mateuszka.A ty jesteś mamusia,czy ciocia?
Dodano: 11.04.2016 11:36    Przez: ~as
1 z 2
12>>