Dzisiaj jest niedziela 21 lipca 2019, imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19005) SPORT FORUM FIRMY (5343) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 17oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
20 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolizyjny piątek w Koninie. W mieście odnotowano j ... (0)Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (7)

Młodzi artyści spotkali się na plenerze malarskim w Kole

Dodano: 27.04.2016 11:06
Źródło: LM.pl

Uczniowie kolskich podstawówek wspólnie z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego wzięli udział w plenerze malarskim.

W ramach projektu „Różni, ale równi w sztuce” na placu przed budynkiem internatu SOSW w Kole spotkali się młodzi artyści z SP 1, SP 2 i SP 5. Każde z dzieci zostało zaopatrzone w sztalugi, pędzle i farby. Zajęcia rozpoczęły się od przedstawienia podstaw malowania w plenerze. A w trakcie jego trwania opiekunowie opowiadali historię utrwalanych na płótnach zabytków.

Początkujący malarze poradzili sobie doskonale. Efekty ich pracy będzie można podziwiać 10 maja w Miejskim Domu Kultury.  

fot. SOSW Koło

  • DSC01826
  • DSC01819

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.