Dzisiaj jest wtorek 19 listopada 2019, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20310) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 10oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (2)

Tragedia na torach. 64-latek zginął pod kołami pociągu

Dodano: 10.05.2016 10:54
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś nad ranem w Koninie. Pociąg potrącił 64-letniego mężczyznę.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce około godz. 5.20 na tak zwanym „dzikim przejściu” między ul. Okólną, a Staromorzysławską. Pod pociąg osobowy relacji Konin – Kutno wszedł 64-letni mieszkaniec Konina. Mężczyzna zginął na miejscu.

Okoliczności wypadku bada konińska policja.  

  • Tragedia na torach. 64-latek zginął pod kołami pociągu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak możecie, jak śmiecie, zachowywać się w ten sposób?! Rodzina przeżywa nieopisaną tragedię, Chłopak został już całkiem sam, a Wy jeszcze rzucacie w Niego kamieniami i wyrokujecie o Jego końcu. Gdzie jakaś empatia? Gdzie współczucie i zrozumienie? Żal mi Was.
Dodano: 10.05.2016 15:45    Przez: ~nieważne
Po pierwsze, panie "Dziennikarzu", to pomiędzy ul. Okólną a ul. Działkową. Od dawna mieszkańcy proszą tam o kładkę i nic. Na wszystko jest kasa tylko nie ma na poprawę bezpieczeństwa. W tym miejscu kładka jest niezbędna.
Dodano: 10.05.2016 14:01    Przez: ~Mieszkaniec Niesłusza
300 metrów dalej jest przejazd kolejowy ulica Okólna, wystarczy odrobina dobrej woli i bezpieczne przejście na drugą stronę torowiska nie stanowi problemu i nie pisz proszę, co z rowerzystami, co ze starszymi ludźmi bo jeżeli dadzą radę przejść przez torowisko to spokojnie mogą nadrobić ten dystans, wiem z doświadczenia, że byłaby kładka, a ludzie i tak chodzili by torowiskiem po prostu taka ludzka mentalność (patrz dzikie przejście ulica Torowa obok Netto).
Dodano: 10.05.2016 14:21    Przez: ~...

KOMENTARZE

Standard to nie pierwsza i nie ostatnia ofiara
Dodano: 10.05.2016 11:22    Przez: ~Koninianin
Tak strasznie mi Przykro! Trzymaj się A.
Dodano: 10.05.2016 13:19    Przez: ~Ewa
Pkp postawiła znaki zakaz przejścia przez tory które konińskie święte krowy pousuwały a teraz lament ,że kogoś potrącił pociąg,po co przechodził skrócił sobie drogę na tamten świat i jeszcze niejednego to czeka
Dodano: 10.05.2016 13:58    Przez: ~przepis
Chcącemu nie dzieje się krzywda! To nas czyni człowiekiem!
Dodano: 10.05.2016 16:39    Przez: ~Przepis nad przepisami
Po pierwsze, panie "Dziennikarzu", to pomiędzy ul. Okólną a ul. Działkową. Od dawna mieszkańcy proszą tam o kładkę i nic. Na wszystko jest kasa tylko nie ma na poprawę bezpieczeństwa. W tym miejscu kładka jest niezbędna.
Dodano: 10.05.2016 14:01    Przez: ~Mieszkaniec Niesłusza
300 metrów dalej jest przejazd kolejowy ulica Okólna, wystarczy odrobina dobrej woli i bezpieczne przejście na drugą stronę torowiska nie stanowi problemu i nie pisz proszę, co z rowerzystami, co ze starszymi ludźmi bo jeżeli dadzą radę przejść przez torowisko to spokojnie mogą nadrobić ten dystans, wiem z doświadczenia, że byłaby kładka, a ludzie i tak chodzili by torowiskiem po prostu taka ludzka mentalność (patrz dzikie przejście ulica Torowa obok Netto).
Dodano: 10.05.2016 14:21    Przez: ~...
kładka na torowej się sypie, i bezpieczniej jest chodzić na dziko niż spaść z wysokości na torowisko
Dodano: 10.05.2016 22:34    Przez: ~Anna Drzemorda
Anna Wiadukt Briański i Wiadukt na Przemysłowej też się sypią? Raczej nie, a naród i ta chodzi na dziko...
Dodano: 13.05.2016 18:00    Przez: ~...
Ludzie piszecie o bezpiecznym przechodzeniu, a fakt jest taki, że to było celowe wejście na tory, a w konsekwencji śmierć pod kołami pociągu. To jest smutne, ale taka jest prawda. Człowiek na trzeźwo nigdy by tak nie zrobił...
Dodano: 10.05.2016 14:47    Przez: ~Kazek
A ploty chodzą po Dzielnicy, że właśnie z Tobą szedł wtedy Jasiu na CPN. Dlaczego Go nie powstrzymałeś?
Dodano: 13.05.2016 02:55    Przez: ~.
Pijak na pewno! Po co tam przełaził? Albo samobójca! Takich w ogóle mi nie żal. Są przejścia,to po co tam lezie jeden z drugim?
Dodano: 10.05.2016 14:48    Przez: ~XXX
Takich Ci nie żal, pewnie! A kogoś w ogóle Ci żal? Nie sądzę! Przecież Ty przez życie, po płatkach róż się spacerujesz! Trochę pokory, wobec śmierci Człowieka!
Dodano: 11.05.2016 03:18    Przez: ~nieważne
Syn tak samo skończy!!!
Dodano: 10.05.2016 14:50    Przez: ~xxx
Powiedział Wróżbita, Maciej, który przewiduje ludzkie działania. Ile kosztuje seans? Jak przystępna cena, to chętnie się zapiszę.
Dodano: 11.05.2016 03:37    Przez: ~nieważne
Jak dla Ciebie za darmo!!!!
Dodano: 11.05.2016 12:37    Przez: ~xxx
To był alkoholik i wszedł sam pod pociąg jak byl wypity, jego synek zrobi pewnie to samo niedługo
Dodano: 10.05.2016 15:17    Przez: ~Mieszkaniec Okólnej
Jak możecie, jak śmiecie, zachowywać się w ten sposób?! Rodzina przeżywa nieopisaną tragedię, Chłopak został już całkiem sam, a Wy jeszcze rzucacie w Niego kamieniami i wyrokujecie o Jego końcu. Gdzie jakaś empatia? Gdzie współczucie i zrozumienie? Żal mi Was.
Dodano: 10.05.2016 15:45    Przez: ~nieważne
A Nas Ciebie. Syn taki biedny?!, A jak syn bił ojca, który na niego robił. Alkohol przelewał litrami, a potem szalał na osiedlu i w domu!!!! Ojciec ile razy z podbitym okiem chodził lub z połamanymi palcami! Fakt, biedny synuś!!!!
Dodano: 10.05.2016 18:15    Przez: ~XXX
ale o co chodzi?
Dodano: 10.05.2016 16:26    Przez: ~nijaki
1 z 3
123>>