Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17718) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Czy znowu remontują Kazimierską? Droga z przeszkodami

Dodano: 13.05.2016 12:23

Czy znowu remontują Kazimierską? - Pyta interanuta, który jechał drogą i ze zdziwieniem stwierdził, że na tym odcinku znowu trwa remont. Droga była niedawno remontowana po tym, jak w tej części Konina kładziono kanalizację. 

-  Ruch na drodze jest  wahadłowy. Tam, gdzie były wykopy do studzienek chyba były źle zagęszczone, skoro po pół roku jezdnia się zapadała co 20 metrów. Nie minął rok od remontu i ruszają z kolejnymi remontami, a raczej naprawą tego, co źle zrobili - skarży się kierowca. 

  • Czy znowu remontują Kazimierską? Droga z przeszkodami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:alert,   ulica Kazimierska,   remont na Kazimierskiej,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

zamiast zajmowac sie głupotami, powinni wreszcie ruszyc te dupska i wyremontowac Przemyslową na cale dlugosci, potem Kleczewska w strone Posady, a nie wydawac kase podatnikow na jakies glupie koncerty i inne bzdety typu kible na bulwarach. niech zrezygnuja z premii, nagrod i innych rzeczy to bedzie wiecej lepszych drog i kazdy bedzie zadowolony, ten nowicki to w ogole cos robi w tym koninie ?
Dodano: 13.05.2016 13:44    Przez: ~kier
Tych pseudo inżynierów co tą drogę projektowali i byli odpowiedzialni za jej remontto należycie ukarać. Zabrać im uprawnienia i niech zwrócą koszty a ich zagnać dofizycznej roboty do łopaty.
Dodano: 13.05.2016 14:27    Przez: ~KN...
Widać jakich fachowców mamy. Żeby droga po nie całym roku tak wyglądała ?? Mamy XXI wiek i takie maszyny a nie potrafią zrobić kilometrowego odcinka drogi. A w ogóle ktoś się pod tym podpisał... ktos to odbierał, ktoś nadzorował... tylko kto?
Dodano: 13.05.2016 14:46    Przez: ~pytajacy

KOMENTARZE

Remont trwa chyba od środy. Masakra... Na całym odcinku, który zeszłego roku robili już po zaznaczyli, gdzie będą asfalt wycinać ...
Dodano: 13.05.2016 13:22    Przez: ~omg
Zastałem Konin murowany, zostawię drewniany. Obiecuję!
Dodano: 13.05.2016 22:31    Przez: ~Nowicki
zamiast zajmowac sie głupotami, powinni wreszcie ruszyc te dupska i wyremontowac Przemyslową na cale dlugosci, potem Kleczewska w strone Posady, a nie wydawac kase podatnikow na jakies glupie koncerty i inne bzdety typu kible na bulwarach. niech zrezygnuja z premii, nagrod i innych rzeczy to bedzie wiecej lepszych drog i kazdy bedzie zadowolony, ten nowicki to w ogole cos robi w tym koninie ?
Dodano: 13.05.2016 13:44    Przez: ~kier
pewnie że robi, ustala gdzie postawić krzyż. A kto wybrał Prezydenta miasta Konina?? odpowiedz sobie na to pytanie. Tu trzeba było młodej krwi żeby w tym mieście się coś ruszyło. Popatrz na Wrześnie to wstyd żeby ludzie z Konina jechali tam pracować za chlebem, sorki chleb to Prezydent rozdaje na placu w starym koninie co rok na wigilii lub wielkanocy, więc mieszkańcy najedzeni to po co sprowadzać inwestorów do Konina :-)
Dodano: 13.05.2016 13:58    Przez: ~poirytowany gość
Tych pseudo inżynierów co tą drogę projektowali i byli odpowiedzialni za jej remontto należycie ukarać. Zabrać im uprawnienia i niech zwrócą koszty a ich zagnać dofizycznej roboty do łopaty.
Dodano: 13.05.2016 14:27    Przez: ~KN...
Mogę im za friko podrzucić 3-punktowy plan rozwiazania problemu : 1. Wykonać wykop 2. Zamontować wszystkie przewody do mediów 3. Zasypać i utwardzić . Proste ? Można ? Tylko trzeba chcieć !
Dodano: 13.05.2016 14:32    Przez: ~Zocha Kulebiakowa
Widać jakich fachowców mamy. Żeby droga po nie całym roku tak wyglądała ?? Mamy XXI wiek i takie maszyny a nie potrafią zrobić kilometrowego odcinka drogi. A w ogóle ktoś się pod tym podpisał... ktos to odbierał, ktoś nadzorował... tylko kto?
Dodano: 13.05.2016 14:46    Przez: ~pytajacy
Partacze z um. Taka władza takie Partacze
Dodano: 13.05.2016 14:49    Przez: ~Osiol z parku
Co za firma to robila
Dodano: 13.05.2016 15:33    Przez: ~bolo
....skarży się kierowca... , który śpieszy się do elektrowni na protest.
Dodano: 13.05.2016 15:43    Przez: ~spokojnie to tyko awaria
o co masz bóle dupy, bo nie rozumiem...
Dodano: 13.05.2016 18:24    Przez: ~pakowy
Trzeba było na tego dziada nie głosować , teraz nie narzekajcie .
Dodano: 13.05.2016 16:25    Przez: ~59-latek
kto głosował to głosował... nie wrzucaj wszystkich mało myślących do jednego wora