Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18728) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Zaginiona 22-latka została odnaleziona cała i zdrowa

Aktualizacja 6.06.2016 21:47
Źródło: LM.pl

Policja w Słupcy odnalazła 22-letnią Katarzynę Sowińską. Dziewczyna zaginęła po dyskotece, na którą przyjechała do Orchowa i śladł.

Mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego zaginęła w nocy z soboty na niedzielę. Marlena Kukawka, rzecznik słupeckiej policji podaje, że Katarzyna Sowińska ostatni raz widziana była 5 czerwca około godz. 2 w okolicy sklepu „Twój Market” w Orchowie.

Dziewczyna ma 162 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond (do ramion, spięte w warkocz), zielone oczy i otyłą sylwetkę. Ubrana była w niebieskie jeansy, pomarańczową koszulę z długim rękawem i czarne buty typu baleriny.

Jeśli ktoś posiada informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu 22-latki, proszony jest o kontakt z policją pod numerami telefonów: (63) 274-12-11, (63) 274-12-70, lub 997.  

Po południu, Marlena Kukawka poinformowała, że Katarzyna Sowińska została odnaleziona. Jest cała i zdrowa. 

fot. KPP Słupca

  • Przyjechała na dyskotekę i zaginęła. 22-latki szuka policja

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Otyłą sylwetkę"...a wystarczyło napisać,że dziewczyna jest dobrze zbudowana.Oby się odnalazła cała i zdrowa.
Dodano: 6.06.2016 10:54    Przez: ~d
Napiszcie o tym co się stało na imprezie w Dankowie k/ Kleczewa. Jak młody chłopak podobno został zmasakrowany przez jednego "Łyse.." Ciekawe czy ktoś wyciągnie konsekwencje z zaistniałej sytuacji?
Dodano: 6.06.2016 10:47    Przez: ~kol
Oby odnalazła się cała i zdrowa...
Dodano: 6.06.2016 10:47    Przez: ~smutna
jak łysy jest synalkiem sołtysa,albo proboszcza,to marne szanse.
Dodano: 6.06.2016 15:34    Przez: ~miejscowa tutejsza
Jeśli ktoś przejeżdża z kujawsko-pomorskiego do Orchowa,żeby sie kręcić o 2-ej w nocy koło marketu,to chyba sam szuka mocnych wrażeń.
Dodano: 6.06.2016 15:38    Przez: ~babcia

KOMENTARZE

Oby odnalazła się cała i zdrowa...
Dodano: 06.06.2016 10:47    Przez: ~smutna
Napiszcie o tym co się stało na imprezie w Dankowie k/ Kleczewa. Jak młody chłopak podobno został zmasakrowany przez jednego "Łyse.." Ciekawe czy ktoś wyciągnie konsekwencje z zaistniałej sytuacji?
Dodano: 06.06.2016 10:47    Przez: ~kol
jak łysy jest synalkiem sołtysa,albo proboszcza,to marne szanse.
Dodano: 06.06.2016 15:34    Przez: ~miejscowa tutejsza
nie, łysy jest wieśniakiem z kunina
Dodano: 06.06.2016 16:41    Przez: ~sołtys
" podobno" .......????
Dodano: 06.06.2016 19:42    Przez: ~hmm
"Otyłą sylwetkę"...a wystarczyło napisać,że dziewczyna jest dobrze zbudowana.Oby się odnalazła cała i zdrowa.
Dodano: 06.06.2016 10:54    Przez: ~d
Do Twojej wiadomości, "otyła sylwetka" jest normalnym terminem służącym do określania budowy ciała osób zaginionych, odnalezionych lub zwłok do identyfikacji. Dobrze zbudowana może być osoba wysportowana i o sylwetce atletycznej, a nie osoba otyła.
Dodano: 03.09.2017 13:18    Przez: ~otyłość
Policja majac takie mozliwosci jeszcze jej nie znalzala.przesluchanie znajomych monitoring psy tropiace logowanie telefonu.......wstyd.....najpierw ile musi uplynac czasu zeby to ruszyli 24 czy 48h. Łatwiej zlapac rozesmiamych chlopakow z 1g maryśki na 5....do roboty panowie
Dodano: 06.06.2016 13:55    Przez: ~Mbp.
Przecież to jest sprawa z zeszłej soboty, dużo czasu nie minęło i niby jak zakładać, że powinni byli już ją znaleźć, skoro tylman nie znaleźli od pół roku przeszło...
Dodano: 06.06.2016 14:54    Przez: ~jhvbjherwrhgfrbefhejfbej
haha tak to jest jak sie zaduzo wypije :D kocham ten portal normalnie :D
Dodano: 06.06.2016 14:21    Przez: ~beczka
Przedstaw się - nie znam osoby, która w życiu nie tknęła alkoholu, okaz z ciebie...
Dodano: 06.06.2016 14:55    Przez: ~llllllll
Nie zawsze trzeba za dużo wypić, różne rzeczy niespodziewane się w życiu zdarzają!
Dodano: 07.06.2016 00:39    Przez: ~Ola
Jeśli ktoś przejeżdża z kujawsko-pomorskiego do Orchowa,żeby sie kręcić o 2-ej w nocy koło marketu,to chyba sam szuka mocnych wrażeń.
Dodano: 06.06.2016 15:38    Przez: ~babcia
A może nie szukała wrażeń tylko po prostu chciała jakoś wrócić do domu i czekała na znajomych!
Dodano: 07.06.2016 00:45    Przez: ~Ola
24 godziny nie minęły od 2 w nocy 5 czerwca i już poszukiwana a o innych zaginionych się tu nawet nie wspomina moze dziewczyna jest u znajomych... mam nadzieje
Dodano: 06.06.2016 15:41    Przez: ~chodliwy towar
no i się odnalazła pewnie zabalowała a rodzina że zaginęła nawet w gazecie lm o niej pisali
Dodano: 06.06.2016 15:48    Przez: ~celebrytka na
gazecie lm to lm jest w formie papierowej
Dodano: 06.06.2016 19:03    Przez: ~lod kiedy
No i dobrze, że pisali skoro nie było z nią kontaktu to nie ma na co czekać wszystkiego się trzeba chwytać a nie czekać na najgorsze! Czasami ta ludzka zawiść mnie dobija. Widocznie to trzeba przeżyć samemu żeby oceniać w ten sposób!
Dodano: 07.06.2016 00:43    Przez: ~Ola
A co bylo dokladniej w tym dankowie niech ktos wiecej cos napisze.
Dodano: 06.06.2016 17:45    Przez: ~kleczew
Podobno jeden gościu tak zmasakrował 19 stolatka , ok. 4 nad ranem na imprezie zorganizowanej przez jednego młodzieńca , że przeszedł w sobotę 3 operacje. Czaszka pęknięta , twarz nie do poznania . Tak piszą na grupie FB. SZOK!
Dodano: 06.06.2016 22:07    Przez: ~KOL
A tam jak gruba...