Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19235) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Urząd jak malowany. Przebudowa pochłonie kilka milionów 

Dodano: 7.06.2016 16:08
Źródło: LM.pl

Wyższy, nowoczesny i dostępny dla osób niepełnosprawnych. Tak będzie wyglądał nowy Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie. Modernizacja budynku będzie kosztować około 5 mln zł.

Mieszczący się przy ul. Kleczewskiej urząd zostanie gruntownie przebudowany. Zmieni się właściwie nie do poznania. Zgodnie z planem ma on mieć o jedną kondygnację więcej niż do tej pory. Będzie też przestronniejszy i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Specjalnie dla nich wybudowana zostanie winda. Natomiast pracownicy magistratu będą mogli się cieszyć nowoczesnymi, klimatyzowanymi pomieszczeniami.

Inwestycja pochłonie około 5 mln zł. W budżecie gminy zarejestrowano na ten cel 1,5 mln zł, a w przyszłorocznym – 3,5 mln zł. Faktyczne koszty będą jednak znane dopiero po przetargu.

- Wszystko mamy gotowe. Zamierzamy ogłosić przetarg w przyszłym tygodniu – mówi Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

Urzędnicy na czas remontu przeniosą się do byłego hotelu „Term Ślesińskich”, który znajduje się przy plaży. Jak zapowiada burmistrz Zaborowski, przeprowadzka planowana jest na sierpień. Modernizacja budynku przy ul. Kleczewskiej potrwa rok.  

  • Urząd jak malowany. Przebudowa pochłonie kilka milionów złotych
  • Urząd jak malowany. Przebudowa pochłonie kilka milionów złotych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Cały urząd w Ślesinie - 5 mln, kibel na bulwarach milion
Dodano: 7.06.2016 16:27    Przez: ~udacznik
Ano... bo to kibel ze złota hahah
Dodano: 7.06.2016 17:13    Przez: ~dsds
Wizytówką powinna być sprawna,skuteczna i miła obsługa.
Dodano: 7.06.2016 18:34    Przez: ~malutka
Po co to komu?
Dodano: 7.06.2016 16:18    Przez: ~Jaś
Firma z Kleczewa coś musi robić
Dodano: 7.06.2016 18:03    Przez: ~Lipa

KOMENTARZE

Po co to komu?
Dodano: 07.06.2016 16:18    Przez: ~Jaś
Też mi coś - Rydzykowi dali górę melonów za wygrane wybory czyli w zasadzie wywalono kasę w błoto i krzewienie ciemnoty - i sensacji szary tłum nie robi.
Dodano: 07.06.2016 16:56    Przez: ~wysmukły grubas
Firma z Kleczewa coś musi robić
Dodano: 07.06.2016 18:03    Przez: ~Lipa
Cały urząd w Ślesinie - 5 mln, kibel na bulwarach milion
Dodano: 07.06.2016 16:27    Przez: ~udacznik
Ano... bo to kibel ze złota hahah
Dodano: 07.06.2016 17:13    Przez: ~dsds
MISTRZ
Dodano: 07.06.2016 19:58    Przez: ~jajaja
Jaki milion. 100 tys. zł
Dodano: 08.06.2016 08:30    Przez: ~oro
urzad to akurat powinien być wyremontowany, bo jak sie tam wchodzi to niezbyt ładna wizytówka gminy.............wymaga gruntownych zmian.
Dodano: 07.06.2016 16:40    Przez: Dario Sobczak
Wizytówką powinna być sprawna,skuteczna i miła obsługa.
Dodano: 07.06.2016 18:34    Przez: ~malutka
akurat w Ślesinie jest sprawna i miła obsługa petenta.
Dodano: 08.06.2016 08:23    Przez: ~ślesioniok
Danio wypasiony budynek Ci szykują , masz zapewnione nasze głosy w następnych wyborach
Dodano: 07.06.2016 17:04    Przez: ~RL
Większego brzydactwa nie widziałem. Co to ma być... Ale będzie straszyło...
Dodano: 07.06.2016 17:39    Przez: ~miś
Król gminy w swoim pałacu. Może by wystarczyło pomalować obecny budynek i też by wyglądał ładnie. Burmistrz chce mieć lepszy pałac od ZUS.
Dodano: 07.06.2016 18:11    Przez: ~mieszkaniec
A ja myślałem,że to jakiś urząd w Warszawie,no,no tylko PO-dziwiać.
Dodano: 07.06.2016 18:14    Przez: ~hmmm
...Ale nam każą na taki ustrój mówić-demokracja.
Dodano: 07.06.2016 18:35    Przez: ~jan mayen
cyt. "Natomiast pracownicy magistratu będą mogli się cieszyć nowoczesnymi, klimatyzowanymi pomieszczeniami." - wiadomo... biedny urzędnik, w pocie czoła przy biureczku musi mieć klimę!!!
Dodano: 07.06.2016 18:47    Przez: ~mieszkaniec gminy
no wiadomo... w Koninie przecież zwolnili kiedyś do domu bo za gorąco było, nie pamiętacie jak Lm o tym pisał ?
Dodano: 08.06.2016 08:25    Przez: ~pamietliwy
bo to bedzie z tego 500 dzieci niema to magistraty bedą