Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17688) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Ośrodek Mediacji i Terapii Rodzinnej rusza na pomoc rodzinie

Dodano: 13.06.2016 11:26
Źródło: LM.pl

Ośrodek Mediacji i Terapii Rodzinnej od dziś działa przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Koninie.

Psycholog, mediator, pedagog, terapeuta i prawnik. Wszyscy oni będą starali się pomóc rodzinom, które znalazły się na zakręcie. Rusza Ośrodek Mediacji i Terapii Rodzinnej, którego wyspecjalizowana kadra będzie starała się poprawiać relacje wewnątrzrodzinne i zasady komunikacji. W sytuacjach konfliktowych natomiast pomoże w ustaleniu zasad wzajemnego porozumienia się, podtrzymywania więzi i partnerstwa w wychowywaniu dzieci.

Udzielanie specjalistycznej pomocy będzie poprzedzone konsultacjami. Dopiero potem pomocą rodzinie zajmie się mediator, który postara się przeanalizować z rodziną problem i rozważy dostępne rozwiązania. Dalej ośrodek zapewnia pomoc w zakresie psychoterapii, psychoedukacji, poradnictwa, interwencji w kryzysie oraz treningu umiejętności wychowawczych. 

  • Ośrodek Mediacji i Terapii Rodzinnej pomoże w trudnych sytuacjach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ha ha ha!!!!!
Dodano: 13.06.2016 12:08    Przez: ~q
Mi tak pomogli że już jestem po rozwodzie.
Dodano: 13.06.2016 12:43    Przez: ~fe
Trzeba jeszcze chcieć i umieć przyjąć pomoc....podjąć trud porozumienia, kompromisu.... samo jeszcze się nic nigdy nie naprawiło....
Dodano: 13.06.2016 13:10    Przez: ~eh
Jak znam realia tego kraju-psycholog,mediator,pedagog,te i prawnik,to ta sama osoba.I należy do nie mówić:"prosze księdza".
Dodano: 13.06.2016 13:04    Przez: ~szkarlatyna
Duch Święty urwał terapeutę.
Dodano: 13.06.2016 13:05    Przez: ~życzliwa
Wiecej takich instytucji brawo...
Dodano: 13.06.2016 18:56    Przez: ~sprawiedliwy
I co - jak zwykle będą sobie dorabiać tam Ci sami znani - Wilczewski, Piguła - oni są wszędzie.... Jakby nie było innych i lepszych specjalistów. Kółeczko wzajemnej adoracji, nie dadzą sobie zrobić krzywdy...
Dodano: 14.06.2016 12:12    Przez: ~zniesmaczony
Tego typu specjaliści są w wielu ośrodkach w Koninie i na terenie powiatu konińskiego, tylko nie korzysta się z ich pomocy... Ważniejsza byłaby praca u podstaw, dotarcie do ludzi, próba wskazania im takich rozwiązań jako sensownych...
Dodano: 14.06.2016 12:15    Przez: ~Pracownik socjalny

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.