Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19344) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

Sokół Kleczew ma nowego trenera!

Dodano: 13.06.2016 22:32

Jarosław Araszkiewicz nie poprowadzi Sokoła Kleczew sezonie 2016/2017. Nowym szkoleniowcem III-ligowca został Marcin Woźniak.

Araszkiewicz poprowadził kleczewski zespół w zaledwie ośmiu meczach. Dzięki jego pracy Sokół wywalczył utrzymanie w III lidze i ostatecznie zajął czwarte miejsce w tabeli. Pomimo bardzo dobrych wyników (pięć zwycięstw w ośmiu starciach) trener nie porozumiał się z klubem z Kleczewa. Jak czytamy na oficjalnej stronie Sokoła Kleczew powodem były względy ekonomiczne i problemy z dojazdem do Kleczewa.

Władze kleczewskiego klubu postanowiły więc powierzyć zespół seniorów Marcinowi Woźniakowi. To dobrze znany szkoleniowiec w regionie konińskim, który do Sokoła przymierzany był już wcześniej. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu Woźniak pracował w Ślesinie, zajmując z tamtejszym LKS szóste miejsce w lidze. Rundę wiosenną spędził w III-ligowej Kujawiance Izbica Kujawska. Ze spadkowiczem zdołał ugrać pięć punktów, a jedyne zwycięstwo jego zespół odniósł właśnie w Kleczewie.

To już czwarta zmiana na stanowisku trenera w Sokole Kleczew w przeciągu zaledwie roku. Dwóch pierwszych szkoleniowców - Adam Topolski i Andrzej Ostański - rozstawało się z klubem z Kleczewa z powodu słabych wyników sportowych. 

Pierwszy trening zaplanowany został na 27 czerwca. Wtedy też odbędą się testy wszystkich chętnych piłkarzy do gry w Sokole. Klub z Kleczewa przedstawił również plan letnich sparingów. Już 1 lipca Sokół zmierzy się z Nielbą Wągrowiec. Łącznie rozegranych zostanie pięć meczów kontrolnych.

Plan sparingów Sokoła Kleczew:
1.07, godz. 19.00: Nielba Wągrowiec (czternaste miejsce w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej - spadek), stadion w Kleczewie
9.07, godz. 15.00: Polonia Środa Wlkp. (szóste miejsce w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej), stadion w Buczu
16.07: Warta Poznań (pierwsze miejsce w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej), stadion w Poznaniu
23.07: ŁKS Łódź (szóste miejsce w III lidze łódzko-mazowieckiej), stadion w Łodzi
30.07, godz. 12.00: Sokół Aleksandrów Łódzki (trzecie miejsce w III lidze łódzko-mazowieckiej), stadion w Aleksandrowie Łódzkim.

źródło: sokol.kleczew.pl



  • Sokół Kleczew ma nowego trenera!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wasik sie z niego smiał a teraz dał mu swoj zespól do prowadzenia........ ZYDERA!!!!!
Dodano: 13.06.2016 22:50    Przez: ~ktos
Wasik to dopiero pusty jak bęben.A z kogo WASIK się nie śmieje!!!!!???ale podobno glupcy tez nam potrzebni
Dodano: 14.06.2016 00:10    Przez: ~xyz
Trzeci klub w ciągu roku ciekawy gość,będzie się działo teraz w kleczewie haha
Dodano: 14.06.2016 06:22    Przez: ~ksk
Do KSK Sokół za to ma czwartego trenera w ciągu roku....co za żenada Wasik jak zwykle totalna niekompetencja tylko układziki w WZPN z Mowlikiem w tym jest najlepszy. Nie wychował nikogo a panoszy się jakby wszystkie rozumy pozjadał, bez ludzi z Konina was niema....
Dodano: 14.06.2016 15:31    Przez: ~Obserwator
Jak czytamy na oficjalnej stronie Sokoła Kleczew powodem były względy ekonomiczne i problemy z dojazdem do Kleczewa. ja też bym się wstydził jezdzić PKS-em za swoją kase :)bez napinki !!!!!!!!!!
Dodano: 14.06.2016 14:23    Przez: ~ppffffff

KOMENTARZE

o co chodzi?panie prezesie o co walczysz czy wczesniej nie wiedziales ze araszkiewicz bedzie dojezdzal?wydaje mi sie ze chlopacy powinni was olac ciebie i wszystkich w kolo tego klubu ...nie nadajesz sie na prezesa nawet na menadzera badz facetem i podejmuj decyzje ze wszystkimi a nie egoistyczne podejscie kumpelstwo masakra dalej w koninie i okolicach patrzy sie na nazwiska trenerow oni wynikow nie dadza lepiej wspomoc 3 4 chlopakami ktorzy nie lapia sie w dobrych klubach
Dodano: 14.06.2016 20:11    Przez: ~milan 66
Dlaczego na stronie Sokoła zablokowana jest możliwość komentarza artykułów .Klub o ile się nie mylę jest własnością całego społeczeństwa (my płacimy podatki w przeciwieństwie do pseudo sponsorów , którym są one anulowane). Nie bójcie się krytyki. Czasem ona boli.Bywa też budująca.
Dodano: 14.06.2016 20:32    Przez: ~kibic
Jego cyrk, jego małpy.
Dodano: 14.06.2016 21:46    Przez: ~😉
Jasne jego cyrk 🎪 jego malpy jedynie tam się kwalifikuje
Dodano: 14.06.2016 23:18    Przez: ~kleczew
a kasa publiczna gminna takze nie do konca tak z tym cyrkiem
Dodano: 15.06.2016 00:16    Przez: ~sokol
Powiem tak, to chyba najgorsza decyzja wasika, ale może się mylę, jednak wieśniaki z kunina niech się nie wcinają bo : po pierwsze warta i tak wam wp***roli, po drugie jeśli jakimś cudem uda się przejść wartę, to tym składem skończycie jak Kujawianka, po trzecie jak się nie ma kasy, to się ryja nie pcha tam gdzie może być ała, myślę że szybciej się wycofacie niż mi się wydaje, jedynie w koszalinie po znajomości załatwią wam jakiś przytułek. Reasumując : nie ma awansu leje was Licheń, jest awans leją was wszyscy łącznie z komornikiem :)
Dodano: 15.06.2016 11:12    Przez: ~smutna prawda
Musiałeś wiele w życiu osiągnąć sukcesów, to źle, tamto źle. Napisz swoje osiągnięcia tak abym mógł pogratulować Ci a zrobię to z przyjemnością. Miłego dnia życzę
Dodano: 15.06.2016 12:51    Przez: ~Dariusz
Weź popatrz jaką średnią wieku ma Górnik w porównaniu z kleczewem. Tam grają sami emeryci a młody zawodnik jak już się zdarzy to nie wychowanek tylko przyciągnięty z wszystkich okolicznych klubów trochę lepszą kasa
Dodano: 15.06.2016 14:16    Przez: ~asdf
smutna prawda zdziwisz sie co bedzie sie działo jak Górnik awansuje, zebys sie niezdziwił ze sporo chopakow z kleczewa pojawi siw w koninie. Jak głowno wiesz to skul pys. Dowiedz sie co w trawie piszczy a potem komentuj.
Dodano: 15.06.2016 14:44    Przez: ~kolak
a bo ty jestes tak super poinformowany
Dodano: 15.06.2016 15:19    Przez: ~asdf
SMUTNA PRAWDA BĘDZIE DOPIERO JAK CHŁOPAKI Z KONINA U WAS GRAĆ!WYCHOWANKÓW MACIE 0,5!TYLU MACIE! JUŻ KIEDYŚ SMUTNA PRAWDA W KLECZEWIE BYŁA JAK ODESZŁA EKIPA Z BRODĄ PIDZIEM I GĄZEM NA CZELE!ZROBIŁO SIĘ W KLECZEWIE TOTALNE DNO I TAK BĘDZIE NIEDŁUGO!I
Dodano: 15.06.2016 17:20    Przez: ~BYŁY GRAJĄCY W KLECZEWIE
sporo chlopakow z Kleczewa przyjdzie do Konina No dawaj kto np nie rozsmieszaj mnie podaj jakies nazwiska bo ja takich nie widze a gornik wezmie z terenu tez nie widze z Poznania ale tam stawka od 2000 tys sie zaczyna z 6 ludzi jest potrzebnych
Dodano: 15.06.2016 15:20    Przez: ~aja
chłopie z poznania to juz nie ma kogo brac. Pamietaj mieszko gniezno sie zbroi bo bedzie grac zamiast niechanowa. Zobaczysz kleczew zostanie z nikim. A z prezesem na czele.
Dodano: 15.06.2016 18:04    Przez: ~kibic z okregu
Kurnikowcy nie podniecajcie się bo nikt z Kleczewa do was nie wróci chyba że jakiś odpad typu Krzyżak itp. możecie sobie pisać co chcecie ale na razie to was Kleczew wciąga nosem i jeszcze przynajmniej dwa lata tak będzie, zawodników w Poznaniu jest sporo ale niestety poza waszym zasięgiem,awans= komornik w klubie.
Dodano: 15.06.2016 18:27    Przez: ~cała prawda
Taka prawda a selekcjoner z kurnika chodzi po zawodnikach i się skomle żeby jakiś zawodnik do niego przyszedł, obojętnie kto będzie was dużo kosztował.
Dodano: 15.06.2016 18:44    Przez: ~sokol
TAK SIĘ SKŁADA PODNIECONE WIEŚNIACZKI, ŻE OSTATNIO ZAJRZAŁEM NA WASZ STADION I NA TRYBUNACH BYŁO 100 OSÓB... Z CZEGO 3/4 POD WPŁYWEM I TAKI JEST WASZ POZIOM TUTAJ! PIEPRZYCIE JAK NAWALENI! TAK WAS TO BOLI, ŻE GÓRNIK SOBIE DOBRZE RADZI? PAMIĘTAJCIE JEDNO, ŻE JUŻ WASZEMU PREZESOWI KOŃCZY SIĘ KONCEPCJA! SKOŃCZYŁA SIĘ ERA SPRZEDAWCZYKÓW BAJERSKIEGO, A MŁODZI WIEDZĄ CO TO JEST GRA DLA GÓRNIKA I NIE WYBIERA SIĘ ŻADEN DO KLECZEWA... ZAKUSY ROBIŁ PAN WASIK NA ŚNIEGA CZY ĆWIEKA. KOLEJNĄ KWESTIĄ JEST TO ŻE PRAWDZIWEGO SILNEGO RYWALA POZNAJE SIĘ PO KLASIE, KTÓREJ WY ZA GROSZ NIE MACIE! TAK NA PRAWDĘ CZUJECIE SIĘ ZAGROŻENI, ŻE GÓRNIK MOŻE W PRZYSZŁYM SEZONIE WAM NAMIESZAĆ JEŚLI AWANSUJE DO 3 LIGI. POWODZENIA I MNIEJ ALKOHOLU!
Dodano: 15.06.2016 19:17    Przez: ~morderca mrówek faraonek
Szkoda że nie mówisz prawdy bo już wasi młodzi zawodnicy wydzwaniają po ościennych klubach i mówią że chcą przyjść bo Górnik nic im nie płaci,taka wasza polityka cała kasa idzie na emerytów wyrzuconych z Kleczewa.
Dodano: 15.06.2016 22:45    Przez: ~pewna informacja
W kleczewie nagle tyle nawców piłki i kibiców a na mecze przychodzi mniej niz w Koninie na Medyka