Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18054) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Uczennice ZSGE w Koninie w konkursie "Statystyka mnie dotyka"

Dodano: 14.06.2016 20:21

Uczennice ZSGE w Koninie laureatkami konkursu "Statystyka mnie dotyka" na szczeblu wielkopolskim. 

We wtorek, 14 czerwca podczas inauguracyjnej sesji ogólnopolskiej konferencji pt. „Statystyczna identyfikacja powiązań w przestrzeni społeczno-gospodarczej”, wręczono nagrody laureatom ósmej edycji wielkopolskiego konkursu „Statystyka mnie dotyka”.

Na trzecim miejscu uplasowały się uczennice Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie: Katarzyna Busse, Natalia Kowalska i Eliza Krzymińska. Zespół pracował pod kierunkiem Marty Woźniak. W uroczystości brała udział również wicedyrektor Urszula Przybylska. Oprócz nagród laureaci otrzymali dyplomy, gratulacje, upominki oraz publikacje GUS i Urzędu Statystycznego w Poznaniu z rąk Dominika Rozkruta – prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, prof. Elżbiety Gołaty z Uniwersytetu Ekonomicznego wPoznaniu, członkini PTS, Jacka Kowalewskiego – dyrektora Urzędu Statystycznego w Poznaniu i Eugeniusza Gatnara – członka Rady Polityki Pieniężnej.

Organizatorami konkursu są: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Polskie Towarzystwo Statystyczne oraz Urząd Statystyczny w Poznaniu. Impreza odbyła się pod patronatem prezesa Głównego Urzędu Statystycznego, wojewody wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZSCE Konin,   Górnicza Konin,   statystyka,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gratuluję. A tak nawiasem, jeśli jedną rękę trzymam w lodzie a drugą we wrzątku to znajduję się w temperaturze pokojowej.
Dodano: 14.06.2016 22:57    Przez: ~Qń
Serdeczne gratulacje dla laureatek konkursu "Statystyka mnie dotyka" za zajęcie zaszczytnego miejsca w gronie zwycięzców oraz dla Dyrekcji ZSGE za uzdolnioną młodzież i dobry kierunek kształcenia nowych kadr.Z poważaniem.
Dodano: 15.06.2016 12:13    Przez: ~Stefan Chmielewski
Kurde uczennice z ZSGE,za moich czasów nawet jednej tam nie było.Ale szkoda,że nie było.
Dodano: 15.06.2016 13:19    Przez: ~abit
Szczególne podziękowania dla Pani Marty Woźniak, dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Dodano: 15.06.2016 14:27    Przez: ~ucz
Tak dużego sukcesu nie osiągnęłybyśmy dzięki przewodnictwu naszej wychowawczyni Pani Marty Woźniak. Liczę na wsparcie w przyszłym roku oraz pierwsze miejsce w konkursie :)
Dodano: 15.06.2016 20:52    Przez: ~NK
Dziękujemy za włożoną pomoc od naszej kochanej pani profesor Marty Woźniak i szykujemy się na kolejne wyzwania aby zdobyć dla szkoły I Miejsce
Dodano: 16.06.2016 09:08    Przez: ~Eliza i Kaśka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.