Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19213) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Lądek. Kierowca uwięziony w kabinie po nocnym wypadku

Dodano: 15.06.2016 14:06

Smarzewo, gmina Lądek. Samochód ciężarowy wjechał w drzewo. Kierowca został uwięziony w kabinie.

W nocy do straży pożarnej w Słupcy wpłynęło zgłoszenie od SKKP Września o wypadku samochodu ciężarowego w Samarzewie, na terenie gminy Lądek. Na miejsce dojechały zastępy strażackie z OSP Pietrzyków i Pyzdry oraz JRG PSP Września i Słupca. Strażacy zastali samochód ciężarowy w rowie oraz dwa powalone przydrożne drzewa. Osoba kierująca pojazdem była zakleszczona w kabinie. Dostęp do poszkodowanego utrudniał konar drzewa, znajdujący się na kabinie. Przy użyciu pilarki został usunięty. Następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych rozcięto kabinę i wydobyto rannego, którego przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Policja bada przyczyny nocnego wypadku.

Zdjęcia: KP PSP Słupca

 

  • Lądek. Kierowca uwięziony w kabinie po nocnym wypadku
  • Lądek. Kierowca uwięziony w kabinie po nocnym wypadku
  • Lądek. Kierowca uwięziony w kabinie po nocnym wypadku
  • Lądek. Kierowca uwięziony w kabinie po nocnym wypadku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Słupca,   policja Słupca,   wypadek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A tobie ściana, żebyś mógł walnąć w nią tym głupim, pustym łbem!!!
Dodano: 15.06.2016 20:01    Przez: ~Ryba
pewnie zasnął za kółkiem
Dodano: 15.06.2016 14:16    Przez: ~real

KOMENTARZE

pewnie zasnął za kółkiem
Dodano: 15.06.2016 14:16    Przez: ~real
A może jakiś eko driver jechał środkiem drogi i musiał uciekać na pobocze żeby nie zrobić komuś krzywdy.?
Dodano: 15.06.2016 15:40    Przez: ~Mcmc
Zasnął na bank, kierowcy ciężarówek są eksploatowani na maksa.
Dodano: 15.06.2016 16:48    Przez: ~Radio kierowców
Eksploatowani? Ten jeździł dla siebie
Dodano: 16.06.2016 13:05    Przez: ~wiem
Scania solowka zaklady sokolow??????
Dodano: 15.06.2016 20:32    Przez: ~Znawca
"Używając pilarki został usunięty"
Dodano: 16.06.2016 10:13    Przez: ~bez komentarza
Redakcja najpierw pokazała nazwę firmy, a jak każdy widział, że to firma SOKOŁÓW to później zasłonili.
Dodano: 16.06.2016 12:07    Przez: ~KO5
to nie była ciężarówka firmy Sokołów. Co najwyżej może wykonywała zlecenia tej firmy... Dlatego też redakcja słusznie zasłoniła loga, żeby wypadku nadmiernie nie łączyć z tą firmą.
Dodano: 16.06.2016 13:07    Przez: ~wiem
Nie bylo widac logo firmy jak wszedlem . nie wiesz jak bylo nie stekaj bylo zasloniete trzeba byc bystrym zeby rozszywrowac nazwe firmy