Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17251) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Propozycje KDK na wakacje. Kino plenerowe i kulturalne piątki

Dodano: 29.06.2016 12:53
Źródło: LM.pl

Kulturalne piątki, kino pod gwiazdami, zajęcia otwarte dla wszystkich chętnych – to propozycje Konińskiego Domu Kultury na wakacje. 

Zajęcia otwarte są bezpłatne. Będą się odbywały w lipcu i w sierpniu, a wśród nich znajdą się zajęcia plastyczne, filmowe, muzyczne, taneczne i wokalne. Szczegółowy harmonogram na każdy dzień znaleźć można na stronie Konińskiego Domu Kultury.

Dziać będzie się również w Kinie Centrum. Bieżący repertuar znaleźć można w zakładce ,kino" na stronie internetowej KDK. Już od piątku, 1 lipca wyświetlany będzie świetny film dla dzieci ,,BFG: Bardzo Fajny Gigant’’, a dla dorosłych film akcji ,,Dzień Bastylii’’. Jeszcze w lipcu odbędą się pokazy takich filmów jak: ,,Iluzja 2’’, ,,Tarzan: legenda’ oraz ,,Kobiety bez wstydu’’, a dla dzieci ,,7 krasnoludków i Królewna Śnieżka: nowe przygody’’ oraz ,,Szajbus i pingwiny’’. 

2 lipca zacznie działać także wakacyjne Kino pod gwiazdami, które przenosić się będzie w różne miejsca Konina. Już 8-9 lipca KDK zaprasza na wielką hip hopową imprezę ,,Hiphop Battle’’. Przed nami: malowanie graffiti, zawody deskorolkowe, breakdance, koncerty rap. 

W ramach kulturalnych piątków przez całe wakacje odbywać się będą koncerty przy fontannie przed KDK. W sierpniu zaplanowana jest też wielka zabawa dla dzieci z dmuchańcami i animacjami. 

Kulturalne piątki zakończą się 26 sierpnia. To będzie także ostatni z pokazów Kina Plenerowego w mieście. 

  • KDK ze specjalnymi propozycjami na wakacje

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.