Dzisiaj jest niedziela 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21164) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Aktywnie Zmieniają Siebie. Są już pierwsze efekty ... (2)Maciej Rojewski w ataku, czy na obronie? W Gnieźni ... (36)

Atak agresywnego psa. Pit Bull pogryzł 54-letnią koniniankę 

Dodano: 20.07.2016 19:34
Źródło: LM.pl

Pogryziona przez psa 54-letnia mieszkanka Konina trafiła do szpitala. Kobieta broniła się przed agresywnym zwierzęciem.

Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło wczoraj wieczorem przy ul. Kleczewskiej w Koninie. Kobieta spacerowała ze swoim psem. Wtedy dopadł do niego American Pit Bull Terrier, a 54-latka próbując obronić swojego czworonoga, została pogryziona. Z ranami prawej dłoni i nogi została przewieziona do szpitala.

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Pokrzywdzona została opatrzona, ale zabrano ją do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Jak udało nam się dowiedzieć, 54-latka po obserwacji opuściła szpital. Pit bull, który rzucił się na 54-latkę jest doskonale znany mieszkańcom okolicznych bloków. Nie raz zachowywał się agresywnie. Feralnego wieczoru pies był pod opieką 20-letniej siostry właściciela czworonoga. Kobieta zajmowała się w tym czasie dwójką dzieci w wieku 5 i 6 lat. Jak zeznała policjantom, nie zauważyła uchylonych drzwi i pies jej uciekł. Została ukarana 50 zł mandatem.  

  • Pitt Bull pogryzł 54-latkę. Właściciel ukarany mandatem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Pies powinien byc natychmiast zabrany właścicielom to tylko kwestia czasu kiedy zaatakuje ponownie !
Dodano: 20.07.2016 20:00    Przez: ~Jadzia
Debilny kraj. 50 zł dostaniesz za przejście nie na pasach, albo jak twój pies uszkodzi ciało innej osoby i pogryzie innego psa. W sumie to to samo. Ba taki co po pasach nie idzie to może nawet gorszy.. Durne lex sedes lex...
Dodano: 20.07.2016 20:24    Przez: ~Skiper
Skoro to nie 1 raz to dlaczego nikt się tym nie zajmie ? Czy pies poszedł na 2 tyg kwarantanne czy policji to zwisa ?
Dodano: 20.07.2016 21:52    Przez: ~@/:€€£
JAKIM PRAWEM TAKIE PSISKO BEZ KAGANCA I NIE NA SMYCZY..... NIKT Z TYM NIC NIE ROBI LAZĄ JAK BEZPANSKIE; LARUM DOPIERO JAK KOGOS POGRYZIE
Dodano: 20.07.2016 21:58    Przez: ~BB
psa zabrać, właściciela uśpić
Dodano: 20.07.2016 21:58    Przez: ~qaz

KOMENTARZE

Czy pies ma rodowód?czy jest w typie rasy? Agresywny może być każdy pies zależy od ułożenia psa.
Dodano: 20.07.2016 19:49    Przez: ~Eh
uspić psa od razu !!!!!!!!!
Dodano: 20.07.2016 20:38    Przez: ~fuck
to ludzi tez należny usypiać, niektórym by się przydało..... a tej pani współczuje bo nikt jej za ból nie zwróci bo to wina nie pasa a właściciela ze go tak wychował...
Dodano: 20.07.2016 21:20    Przez: ~karna śmierci
ciebie uśpić spoleczniaku
Dodano: 20.07.2016 21:45    Przez: ~rrx
psa zabrać, właściciela uśpić
Dodano: 20.07.2016 21:58    Przez: ~qaz
Zrozum ze ewidentnie szkoda mi by było psa jak nie dałeś mu życia to i nie zabieraj a taki gatunek jest dobry np; do pionowania ale nie nadaje się do miasta o czym bardzo dobrze powinien wiedzieć jego właściciel skoro tak go wyszkolił Droga babciu wypadki się zdarzają zwierze nie jest winne tylko właściciel ale za ból i cała resztę oskarż z powództwa prywatnego tego pseudo trenera psów bo mandat 50zł to jakaś kpina należny ci się odszkodowanie Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Dodano: 21.07.2016 02:06    Przez: ~~karna śmierci
Nie zauważyła, że pies zwiał z domu, bo drzwi były uchylone? Co to jest? Stodoła, czy mieszkanie? Następnym razem to jej wyniosą pralkę, lodówkę i telewizor, i też nie zauważy. Coś mi tu wygląda na to, że wypuściła psa, bo nie chciało się jej z nim wychodzić i tyle w temacie.
Dodano: 21.07.2016 18:21    Przez: ~gwiazdor osiedlowy
Na Kleczewskiej mieszka hołota, ludzie ze wsi, zachowujący się wieśniacko !
Dodano: 21.07.2016 19:08    Przez: ~3-cie osiedle
Pies powinien byc natychmiast zabrany właścicielom to tylko kwestia czasu kiedy zaatakuje ponownie !
Dodano: 20.07.2016 20:00    Przez: ~Jadzia
JESTEM CIEKAW,ILE STRAZ MIEJSKA WYSTAWILA MANDATOW ZA SRANIE PSOW POD OKNAMI ZA BLOKAMI NA TRAWNIKACH W ZESZLYM ROKU!?!?!?!?
Dodano: 21.07.2016 00:32    Przez: ~WLADEK
zabrac psa tym popaprańcom
Dodano: 21.07.2016 13:40    Przez: ~kotka
Debilny kraj. 50 zł dostaniesz za przejście nie na pasach, albo jak twój pies uszkodzi ciało innej osoby i pogryzie innego psa. W sumie to to samo. Ba taki co po pasach nie idzie to może nawet gorszy.. Durne lex sedes lex...
Dodano: 20.07.2016 20:24    Przez: ~Skiper
Mam czystej krwi Pit bulla i szczam na wasze wpisy moherowe hejtery. Pewnie ta baba była wściekła .
Dodano: 20.07.2016 20:57    Przez: ~stokłosa
Czy ten twój Pit bull to taki ekwiwalent twojego maluśkiego małego?
Dodano: 20.07.2016 22:26    Przez: ~Zuza
Zuza, myślisz, że zrozumie słowo "ekwiwalent"?
Dodano: 21.07.2016 00:10    Przez: ~:)
20 latka i dzieci w tym wieku? ciekawe....
Dodano: 20.07.2016 20:59    Przez: ~frrfrfr
siostra właściciela psa... dzieci pewnie tez były jego, nie jest napisane ze swoimi się zajmowała, czytaj ze zrozumieniem...
Dodano: 25.07.2016 03:37    Przez: ~...
kundle sie proszą to potem tak to sie kończy , po co ujadał ryjem
Dodano: 20.07.2016 21:12    Przez: ~sąsiad
50 zł, buha buha buha.
Dodano: 20.07.2016 21:31    Przez: ~xyz
"...Kobieta spacerowała ze swoim psem. Wtedy dopadł do niego American Pit Bull Terrier..." vs "...Pit bull, który rzucił się na 54-latkę ..." - to w końcu jak to było, pies się rzucił na innego psa czy na kobietę?
Dodano: 20.07.2016 21:32    Przez: ~York
Zbadaj głowę. Oddaj komputer do lombardu. I kup dobre leki od psychiatry. Albo książkę. Poczytaj pobaw się. Na dobre Ci to wyjdzie.
Dodano: 20.07.2016 21:50    Przez: ~AVE
Wzięła go szybko na ręce i pies zaatakował
Dodano: 22.07.2016 11:17    Przez: ~Wienio
Skoro to nie 1 raz to dlaczego nikt się tym nie zajmie ? Czy pies poszedł na 2 tyg kwarantanne czy policji to zwisa ?
Dodano: 20.07.2016 21:52    Przez: ~@/:€€£
JAKIM PRAWEM TAKIE PSISKO BEZ KAGANCA I NIE NA SMYCZY..... NIKT Z TYM NIC NIE ROBI LAZĄ JAK BEZPANSKIE; LARUM DOPIERO JAK KOGOS POGRYZIE
Dodano: 20.07.2016 21:58    Przez: ~BB
Czyja to wina psa to chyba wlasciciel odpowiada .Wlasciciela uspic a nie psa
Dodano: 21.07.2016 16:47    Przez: ~mljuh.
Bo oni te psy wypuszczają przed blok żeby sobie pobiegaly.czują się na na wsi .....Na podwórku. Psy agresywne dzieci prowadzaja bez kaganca. Żałuję że tu mieszkam.nikt ich nie poucza. Nawet sobie szkolenia jakieś urządzili pod blokami z tym żółtym psem.
Dodano: 22.07.2016 07:34    Przez: ~mieszkanka
1 z 5
12345>>