Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19341) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Poszukiwany 41-latek odnaleziony kompletnie pijany

Aktualizacja 28.07.2016 20:45
Źródło: LM.pl

Policjanci i strażacy z Koła poszukiwali dziś 41-letniego mieszkańca gm. Babiak. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Odnaleziono go dwa kilometry od domu. 

Przed południem do mundurowych z Koła zgłosiła się rodzina 41-latka. Jak informuje Krzysztof Jóźwiak, rzecznik kolskiej policji, mieszkaniec gminy Babiak wychodząc z domu powiedział, że „idzie sobie zrobić krzywdę”. Na miejscu pojawili się mundurowi, którzy rozpoczęli przeczestwanie Gradów Brdowskich. W końcu udało się odnaleźć 41-latka. 

- Mężczyzna leżał w zaroślach około 2 kilometrów od domu. Był pijany. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie

- mówi Krzysztof Jóźwiak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kole. 

Odnaleziony 41-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia.

  • "Chciał sobie zrobić krzywdę". Trwają poszukiwania 41-latka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Cud. Mężczyzna odmłodniał 20 lat. Co wypił?
Dodano: 28.07.2016 20:52    Przez: ~Panoramix
Poszukuja 41latka....znalezli 21latka.Kto pisze te artykuly,przedszkolak co ma wakacje?!
Dodano: 28.07.2016 20:53    Przez: ~Zagubiony watek
Hahaha. Szukali 41 latka. Znaleźli 21 lat. Te 2.7 promila to miał ten kto ten artykuł pisał...
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~Lis
Szukali 41-latka a znaleźli 21-latka, widocznie to wszystko jedno. Sztuka jest sztuka.
Dodano: 28.07.2016 20:55    Przez: ~Tabelka
eliksir młodości haha
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~bhoknol

KOMENTARZE

Brak rozmow szczerych,zrozumienia,sluchania i dzieje sie co sie dzieje.Rozmowa z odpowiednia,zyczliwa osoba nic nie kosztuje,a bardzo pomaga.Swiat nie jest zly tylko ludzie.Moze zrozumie,ze nie patrzy sie na innych i bedzie dobrze,nie skrzywdzi siebie.
Dodano: 28.07.2016 15:04    Przez: ~Brak zyczliwych ludzi
"Okolice Gradów Brdowskich przeczesują służby mundurowe." - JEST,A CZY /dobre pytanie za.../: "Służby mundurowe przeczesują Okolice Gradów Brdowskich."
Dodano: 28.07.2016 15:37    Przez: ~dobre pytanie...
A tam, kto by sie przejmowal.. Niech robi co chce. Sa wazniejsze sprawy.
Dodano: 28.07.2016 15:57    Przez: ~sprawiedliwy
tak są ważniejsze... twoje leczenie u psychiatry za nienawiść do innych
Dodano: 28.07.2016 20:46    Przez: ~ehh
Człowiek tu na ziemi jest najważniejszą istotą, to za człowieka Pan Bóg poświęcił Swojego Syna, tylko dlatego, że go kocha.
Dodano: 28.07.2016 20:50    Przez: ~Chrzescijanin
- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.
Dodano: 28.07.2016 16:16    Przez: ~Kato LM
Fajnie ze szukaja tylko niewiadoko kogo :)
Dodano: 28.07.2016 19:42    Przez: ~☆bbk
Cud. Mężczyzna odmłodniał 20 lat. Co wypił?
Dodano: 28.07.2016 20:52    Przez: ~Panoramix
eliksir młodości haha
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~bhoknol
Skoro ciągnik siodłowy może zmienić się w traktor to i facet może odmłodnieć od gorzałki. Ta pani tak ma.
Dodano: 29.07.2016 07:34    Przez: ~Redaktor naczelny
Eliksir Papaya ;-)
Dodano: 29.07.2016 08:08    Przez: ~hehe
Poszukuja 41latka....znalezli 21latka.Kto pisze te artykuly,przedszkolak co ma wakacje?!
Dodano: 28.07.2016 20:53    Przez: ~Zagubiony watek
od dawna wiadomo, że ten redakorzyna ma problemy z pisaniem....
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~uminoon
widać że też jesteś przedszkolakiem bo czytać nie umież
Dodano: 28.07.2016 21:31    Przez: ~obserwator
Obserwator,a ty pisać.
Dodano: 28.07.2016 21:37    Przez: ~ajak
A ty nie umiesz pisać....co za głąb ...masakra
Dodano: 28.07.2016 21:38    Przez: ~miodek
Szukali 41-latka a znaleźli 21-latka, widocznie to wszystko jedno. Sztuka jest sztuka.
Dodano: 28.07.2016 20:55    Przez: ~Tabelka
Hahahahahahahahahahahahahahhahahaha