Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22769) SPORT FORUM FIRMY (5309) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
9 / 8oC
Pojutrzepogoda
11 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (3)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Poszukiwany 41-latek odnaleziony kompletnie pijany

Aktualizacja 28.07.2016 20:45
Źródło: LM.pl

Policjanci i strażacy z Koła poszukiwali dziś 41-letniego mieszkańca gm. Babiak. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Odnaleziono go dwa kilometry od domu. 

Przed południem do mundurowych z Koła zgłosiła się rodzina 41-latka. Jak informuje Krzysztof Jóźwiak, rzecznik kolskiej policji, mieszkaniec gminy Babiak wychodząc z domu powiedział, że „idzie sobie zrobić krzywdę”. Na miejscu pojawili się mundurowi, którzy rozpoczęli przeczestwanie Gradów Brdowskich. W końcu udało się odnaleźć 41-latka. 

- Mężczyzna leżał w zaroślach około 2 kilometrów od domu. Był pijany. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie

- mówi Krzysztof Jóźwiak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kole. 

Odnaleziony 41-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia.

  • "Chciał sobie zrobić krzywdę". Trwają poszukiwania 41-latka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Cud. Mężczyzna odmłodniał 20 lat. Co wypił?
Dodano: 28.07.2016 20:52    Przez: ~Panoramix
Poszukuja 41latka....znalezli 21latka.Kto pisze te artykuly,przedszkolak co ma wakacje?!
Dodano: 28.07.2016 20:53    Przez: ~Zagubiony watek
Hahaha. Szukali 41 latka. Znaleźli 21 lat. Te 2.7 promila to miał ten kto ten artykuł pisał...
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~Lis
Szukali 41-latka a znaleźli 21-latka, widocznie to wszystko jedno. Sztuka jest sztuka.
Dodano: 28.07.2016 20:55    Przez: ~Tabelka
eliksir młodości haha
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~bhoknol

KOMENTARZE

Brak rozmow szczerych,zrozumienia,sluchania i dzieje sie co sie dzieje.Rozmowa z odpowiednia,zyczliwa osoba nic nie kosztuje,a bardzo pomaga.Swiat nie jest zly tylko ludzie.Moze zrozumie,ze nie patrzy sie na innych i bedzie dobrze,nie skrzywdzi siebie.
Dodano: 28.07.2016 15:04    Przez: ~Brak zyczliwych ludzi
"Okolice Gradów Brdowskich przeczesują służby mundurowe." - JEST,A CZY /dobre pytanie za.../: "Służby mundurowe przeczesują Okolice Gradów Brdowskich."
Dodano: 28.07.2016 15:37    Przez: ~dobre pytanie...
A tam, kto by sie przejmowal.. Niech robi co chce. Sa wazniejsze sprawy.
Dodano: 28.07.2016 15:57    Przez: ~sprawiedliwy
tak są ważniejsze... twoje leczenie u psychiatry za nienawiść do innych
Dodano: 28.07.2016 20:46    Przez: ~ehh
Człowiek tu na ziemi jest najważniejszą istotą, to za człowieka Pan Bóg poświęcił Swojego Syna, tylko dlatego, że go kocha.
Dodano: 28.07.2016 20:50    Przez: ~Chrzescijanin
- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.
Dodano: 28.07.2016 16:16    Przez: ~Kato LM
Fajnie ze szukaja tylko niewiadoko kogo :)
Dodano: 28.07.2016 19:42    Przez: ~☆bbk
Cud. Mężczyzna odmłodniał 20 lat. Co wypił?
Dodano: 28.07.2016 20:52    Przez: ~Panoramix
eliksir młodości haha
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~bhoknol
Skoro ciągnik siodłowy może zmienić się w traktor to i facet może odmłodnieć od gorzałki. Ta pani tak ma.
Dodano: 29.07.2016 07:34    Przez: ~Redaktor naczelny
Eliksir Papaya ;-)
Dodano: 29.07.2016 08:08    Przez: ~hehe
Poszukuja 41latka....znalezli 21latka.Kto pisze te artykuly,przedszkolak co ma wakacje?!
Dodano: 28.07.2016 20:53    Przez: ~Zagubiony watek
od dawna wiadomo, że ten redakorzyna ma problemy z pisaniem....
Dodano: 28.07.2016 21:16    Przez: ~uminoon
widać że też jesteś przedszkolakiem bo czytać nie umież
Dodano: 28.07.2016 21:31    Przez: ~obserwator
Obserwator,a ty pisać.
Dodano: 28.07.2016 21:37    Przez: ~ajak
A ty nie umiesz pisać....co za głąb ...masakra
Dodano: 28.07.2016 21:38    Przez: ~miodek
Szukali 41-latka a znaleźli 21-latka, widocznie to wszystko jedno. Sztuka jest sztuka.
Dodano: 28.07.2016 20:55    Przez: ~Tabelka
Hahahahahahahahahahahahahahhahahaha