Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17581) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

Dodano: 10.08.2016 08:16

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

Od dłuższego czasu śmietniki oraz teren wokół nich to jest wielka jadalnia dla szczurów. Potłuczone szkło, gnijące i śmierdzące jedzenie, uszkodzone kosze - taki stan rzeczy trwa już kilka miesięcy. Firma usuwająca śmieci nie ma ochoty nawet tego posprzątać. Taka sytuacja jest zagrożeniem dla mieszkańców bloku przy ul Zakole 1. Sytuacja była zgłaszana do urzędu i Straży Miejskiej. Bez skutku. Nadal panuje tam brud i bałagan widoczny na zdjęciach. Być może pokazując to, uda się poruszyć odpowiednie służby do posprzątania.

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać
Slajd 1/7

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

slajd 1 z 7

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

slajd 2 z 7

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

slajd 3 z 7

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

slajd 4 z 7

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

slajd 5 z 7

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

Bałagan na Zakolu. Śmietniki, których nie ma kto posprzątać

slajd 6 z 7

- Chciałbym zainteresować sprawą śmietników przy bloku Zakole1 – napisał do nas bezsilny w tej sprawie mieszkaniec Konina.

następny slajdpoprzedni slajd

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:alert,   śmietniki przy ul. Zakole,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeszcze ze dwa pokolenia musza sie zmienic, żeby oduczyć sie komunistycznego podejscia do zycia w blokach. Kazdy w mieszkaniu ma porzadek ale na klatkach schodowych czy smietnikach panuje syf " bo to nie moje mam wyebane" . Jeden drugiemu robi na złośc i pottem mieszka sie w syfie...
Dodano: 10.08.2016 09:05    Przez: ~komuch
no właśnei z takim podejsciem to nadal bedziesz w syfie mieszkał. Sprzataj OTOCZENIE w którym żyjesz... Segreguj odpady, szanuj zieleń i sasiadów...
Dodano: 10.08.2016 09:48    Przez: ~wertyu
Większość mieszkańców Zakola 1 sama dba o porządek na klatkach,jednak są tacy co wyrzucają śmieci z okna czy też balkonu. Syf w szczycie bloku dopełnia reszty.
Dodano: 10.08.2016 09:50    Przez: ~B.Z
do anonim. Ty tez w mieście nie mieszkasz. Konin to miasteczko. Przyjechałes pewnie z jakiejs wiochy, kupiłes M2 na kredyt i udajesz pana z miasta... Ale pan różni sie tym od blokersa, że umie po sobie sprzatać.
Dodano: 10.08.2016 09:43    Przez: ~komuch
Sami zrobili sobie bałagan. A dać przykład i sami pozamiatać. Państwo wielkie z blokowiska.
Dodano: 10.08.2016 09:07    Przez: ~nn

KOMENTARZE

Jeszcze ze dwa pokolenia musza sie zmienic, żeby oduczyć sie komunistycznego podejscia do zycia w blokach. Kazdy w mieszkaniu ma porzadek ale na klatkach schodowych czy smietnikach panuje syf " bo to nie moje mam wyebane" . Jeden drugiemu robi na złośc i pottem mieszka sie w syfie...
Dodano: 10.08.2016 09:05    Przez: ~komuch
jak w miescie nie mieszkasz to milcz
Dodano: 10.08.2016 09:19    Przez: ~anonim
do anonim. Ty tez w mieście nie mieszkasz. Konin to miasteczko. Przyjechałes pewnie z jakiejs wiochy, kupiłes M2 na kredyt i udajesz pana z miasta... Ale pan różni sie tym od blokersa, że umie po sobie sprzatać.
Dodano: 10.08.2016 09:43    Przez: ~komuch
zakład ze nie nauczysz tego ludzi i nic się nie zmieni nawet za 10 pokoleń? o ile ich do tego nie zmuszą to sami nie zrobią niestety tak juz z ludźmi jest od wieków szukamy rozwiązań i podbojów do własnych wygód
Dodano: 10.08.2016 11:38    Przez: ~edek
JAK DBACIE TAK MACIE!!!!
Dodano: 11.08.2016 02:09    Przez: ~KSM
Każdy syf można zgonić na jakąś komunę,zamiast na siebie.A pan nie jest przecież od sprzątania po sobie.
Dodano: 11.08.2016 18:56    Przez: ~odp.zbiorcza
Sami zrobili sobie bałagan. A dać przykład i sami pozamiatać. Państwo wielkie z blokowiska.
Dodano: 10.08.2016 09:07    Przez: ~nn
Trolownia
Dodano: 10.08.2016 09:10    Przez: ~Trole
Wytłumacz mi dlaczego mieszkańcy bloku mają sprzątac teren który należy do miasta. Płacę podatki, płace duże pieniądze za wywóz nieczystości to wymagam od miasta żeby o to dbała. Taki stan rzeczy trwał kilka miesięcy i nagle po artykule przyjechała ekipa i posprzatala. Można!!! Posprzątać po sobie nie potrafili Ci co wywoza śmieci a nie my. Nie eiesz to się nie wypowiadaj.
Dodano: 10.08.2016 09:19    Przez: ~M.Z
no właśnei z takim podejsciem to nadal bedziesz w syfie mieszkał. Sprzataj OTOCZENIE w którym żyjesz... Segreguj odpady, szanuj zieleń i sasiadów...
Dodano: 10.08.2016 09:48    Przez: ~wertyu
A kto narobił bałaganu, miasto?
Dodano: 10.08.2016 11:18    Przez: ~xyz
Już Ci tłumacze kto! Gdy śmietniki są pełne ludzie układają koło śmietnika licząc na to że firma usunie to wraz z odpadami z kosza . To nie nasza wina ze śmietnika są przepełnione a ludzie którzy je oprozniaja robią two sposób bardzo nieestetyczny .Poza tym to nie mieszkańcy są zobowiązani do wymiany koszy na nowe bo te są spalone i dziurawe
Dodano: 10.08.2016 11:26    Przez: ~M.Z
powinni was obciążyć za wymiane koszy, bo je zniszczyli wasze kochane dzieci
Dodano: 10.08.2016 12:19    Przez: ~turysta
1. płacisz podatki by miasto sprzątało syf jaki robisz????? 2. płacisz za wywóz odpadów a nie sprzątanie po tobie
Dodano: 11.08.2016 10:49    Przez: ~hela
Jesteście ludźmi nie bardzo w temacie to milczcie!!! Mieszkańcy swoje śmietniki maja zamykane na klucz przy każdej klatce a śmietniki na zdjęciu są ogólnodostępne. Może dziury w jezdni tez mieszkańcy maja latać bo są koło bloku? Ja nie będę sprzątał po kimś kto ma za to płacone bo mam przyjemniejsze rzeczy do robienia. Ciekawe czy w pracy tez idziecie do kierownika z propozycja ze wszystko za wszystkich zrobicie a później płacz ze zwolnienia bo jeden zap***rala za pięciu.
Dodano: 11.08.2016 19:17    Przez: ~M.Z
Zakole 3 do utylizacji :-)
Dodano: 10.08.2016 09:31    Przez: ~BiBi
Większość mieszkańców Zakola 1 sama dba o porządek na klatkach,jednak są tacy co wyrzucają śmieci z okna czy też balkonu. Syf w szczycie bloku dopełnia reszty.
Dodano: 10.08.2016 09:50    Przez: ~B.Z
na ZATORZU jeszcze gorzej ! w wieżowcu na Karłowicza to smierdzi ............
Dodano: 10.08.2016 09:54    Przez: ~windy oswietlenie ..........
Nie pasuje to się wyprowadz a nie tylko narzekać, mało jest osiedli i ulic gdzie są mieszkania. Czy ktoś kogoś na siłę trzyma w danym bloku !?
Dodano: 10.08.2016 22:51    Przez: ~Brak słów
Niech policja posprząta może do tego się nada
Dodano: 10.08.2016 10:25    Przez: ~J
Mieszkancy placa za wywoz nieczystosci, sa tez dozorczynie, ktore wiecej gadaja niz sprzataja.
Dodano: 10.08.2016 10:34    Przez: ~koninianin
Ten teren nie należy do obowiązków dozorczyni. To jest teren miasta!!!
Dodano: 10.08.2016 11:04    Przez: ~M.Z
tam jest kamera to niech wandala zlapią i po sprawie a jak kam nie ma to zakupić nową zresztą na parkingu obok tez powinna być bo rozne cuda się tam w nocy dzieja
Dodano: 10.08.2016 10:37    Przez: ~on
TE KAMERY TO TYLKO NIEPOTRZEBNY WYRZUT NASZYCH PIENIĘDZY!!!!PO CHOLERĘ NAM TE KAMERY?!?!!?
Dodano: 11.08.2016 03:04    Przez: ~Mariola
Do Mariola: Jak to po co są kamery? Kamery nie są dla bezpieczeństwa obywateli, lecz do ściągania pieniędzy z obywateli! Np: Wystarczy że jakiś pijaczek lub ktoś z chorym pęcherzem odda mocz za drzewem lub pod ścianą bloku, lub przejdziesz przez ulicę w miejscu bez pasów, - a kamera to uchwyci, i już mają delikwenta. Dawniej, to patrol Policji musiał takie osoby przyłapać na gorącym uczynku, a tak to teraz dupy nawet nie muszą ruszyć na miasto, tylko wszystko zamkną w bańce monitoringu kamer. Po przez profile społecznościowe łatwo sprawdzić dane takiej osoby, (chyba że już jest notowana w bazie Policji, co upraszcza wszystko). Sami zostajemy powoli spychani do cyfrowego świata Matrixu, gdzie będziemy karani za wszystko, niczym ubogi plebs w średniowieczu.
Dodano: 11.08.2016 14:28    Przez: ~KKK
KKK puknij się w łeb. I kto kiedy dostał mandat za szczanie pod kamerami.. też by się im chciało. Zacznij zwiększać dawkę leków bo nie działają.. Profile społecznościowe? I co uważasz że istnieje takie oprogramowanie w rękach polskiej policji czy straży miejskiej, które potrafi rozpoznawać twarz z zapisu kamery i wyszukać na fejsie? Puknij się w łeb. A może będzie się komuś chciało sprawdzać komórki w zasięgu kamery. LOL.. Kamery są po to by odtworzyć nagranie gdy coś poważnego się stanie. Obraz jest nadpisywany, często po tygodniu lub krócej. Spiskowiec się znalazł...