Dzisiaj jest sobota 6 czerwca 2020, imieniny: Dominiki, Norberta, Laurentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18532) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Byli najlepsi w Wielkopolsce, w CLJ nie zagrają. N ... (0)W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)

Policjanci zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków akcyzy

Dodano: 10.08.2016 14:28
Źródło: LM.pl

Ponad 42 tysiące złotych. Tyle stracił Skarb Państwa na działalności 27-letniego mieszkańca Konina.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą wspólnie z Urzędem Kontroli Skarbowej i Strażą Graniczną zatrzymali 27-latka, u którego znaleziono nielegalne papierosy. Mundurowi zabezpieczyli 357 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy. - Sprawca swoim czynem spowodował uszczuplenie Skarbu Państwa na kwotę 42 307 zł - informuje Zbigniew Janusz z konińskiej policji.

Mężczyzna został zwolniony z policyjnej izby zatrzymań. Za posiadanie nielegalnego towaru grozi grzywna i do 3 lat więzienia.  

  • Konin. Policjanci zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków akcyzy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A ile stracił skarb państwa za nieudolnego Urzędnika UM Kunin - rozebrano bezcenny zabytek za jego "przyzwoleniem".
Dodano: 10.08.2016 15:01    Przez: ~Rio de żanejro
Sukces?
Dodano: 10.08.2016 14:45    Przez: ~?
to znaczy że paczka powinna kosztować ok 3 zl - reszta to podatki, akcyza , marże.
Dodano: 10.08.2016 19:34    Przez: ~skarbowy
jedna melina zaopatruje trzy czwarte ludności miasta w fajki od lat i jest to normalne,a innemu robi się wielką aferę- bo co? nie dzieli się zyskiem z kim trzeba?
Dodano: 10.08.2016 23:12    Przez: ~niesprawiedliwość
Ponad 42 tysiące złotych. Tyle ludzie stracili przez Skarb Państwa - poprawny tytuł.
Dodano: 10.08.2016 15:18    Przez: ~dfdf

KOMENTARZE

Sukces?
Dodano: 10.08.2016 14:45    Przez: ~?
A ile stracił skarb państwa za nieudolnego Urzędnika UM Kunin - rozebrano bezcenny zabytek za jego "przyzwoleniem".
Dodano: 10.08.2016 15:01    Przez: ~Rio de żanejro
Człowieku, to był prywatny budynek i to właściciel "PEWNIE" dał w łapę, żeby odzyskać teren, bo po co mu ta ruina.
Dodano: 10.08.2016 18:24    Przez: ~tadeusz
A na której plebani wpadli ?
Dodano: 11.08.2016 20:33    Przez: ~kilof
Ponad 42 tysiące złotych. Tyle ludzie stracili przez Skarb Państwa - poprawny tytuł.
Dodano: 10.08.2016 15:18    Przez: ~dfdf
357x10=3570 paczek po dwadzieścia sztuk w każdej. Z obliczeń tu zacytowanych wynika, że obecny rząd obłożył akcyzą w wysokości 11,85pln każde 20szt. Nie wiem kto was głęby uczył matematyki-to 11,85 za dwadzieścia fajek to kompletny absurd.
Dodano: 10.08.2016 15:31    Przez: ~rokita
Dziwne te wyliczenia,42tyś podzielić przez 357 wychodzi ponad 117zl na 1 paczkę...to takie drogie są fajki z przemytu ?
Dodano: 10.08.2016 15:51    Przez: ~benson
to znaczy że paczka powinna kosztować ok 3 zl - reszta to podatki, akcyza , marże.
Dodano: 10.08.2016 19:34    Przez: ~skarbowy
Złowić płotkę i dziecko potrafi.Kiedy w końcu zaczną łowić szczupaki?
Dodano: 10.08.2016 15:44    Przez: ~wyborca
caly czas na wodnej mozna kupic a jak ktos nowy sie pojawi to zaraz ma kontrole ladnie zwalcza koles konkurencje karakan maly
Dodano: 10.08.2016 16:17    Przez: ~luka
O jejku co za katastrofa państwo straciło. Masakra nie będą mieli na 500
Dodano: 10.08.2016 16:26    Przez: ~Boos
a już myślałem,że to be-błot (Hans) z Huty wpadł !!!!!
Dodano: 10.08.2016 17:31    Przez: ~emeryt
On to na gieldzie bebloce
Dodano: 11.08.2016 15:11    Przez: ~syn
To ten z bazaru??
Dodano: 10.08.2016 18:36    Przez: ~xsd
Ten z bazaru nie ma 27lat. Hehe
Dodano: 10.08.2016 18:50    Przez: ~xxx
drogie te papierosy-wychodzi ok 117zł za paczkę
Dodano: 10.08.2016 19:42    Przez: ~gość+
Papierosy pakowane są zazwyczaj po 20 szt. do opakowania - zwanego pudełkiem. Paczka może zawierać wiele... pudełek.
Dodano: 10.08.2016 21:51    Przez: ~Stewas
A w sklepie mówisz: poproszę opakowanie czy pudełko papierosów? Mówisz "paczkę".
Dodano: 10.08.2016 23:53    Przez: ~??
1 z 2
12>>