Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19012) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Zjechał z drogi i dachował. 50-letni kierowca zginął na miejscu

Dodano: 23.08.2016 22:38
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło po godz. 19 w Kamienicy, gm. Kazimierz Biskupi. Zginął 50-letni mężczyzna.

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn jadący oplem 50-letni mieszkaniec gm. Kazimierz Biskupi przejechał rondo i wjechał w pole. Samochód dachował. Na miejscu niemal natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Niestety kierowca opla zginął na miejscu.

Okoliczności wypadku bada konińska policja pod nadzorem prokuratury.  

  • Zjechał z drogi i dachował. 50-letni kierowca zginął na miejscu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a moze przyczyna smierci byl zawal zastanowcie sie zanim cos wypocice
Dodano: 23.08.2016 23:47    Przez: ~anty
Jechał z Janowa !!! nie dojechał do ronda!!! Kto wam udziela informacji???
Dodano: 23.08.2016 23:54    Przez: ~xXx
Myślę, że wypisywanie scenariuszy i innych rzeczy jest co najmniej nie na miejscu. Co inna osoba inny scenariusz. Wydarzyła się tragedia dla rodziny więc każdy powinien uszanować to i zważać na słowa. Kondolencje dla rodziny.
Dodano: 24.08.2016 09:47    Przez: ~Xyz
Szczęście w nieszczęściu ,że nikomu innemu nie stała się krzywda i jechał sam!
Dodano: 24.08.2016 08:03    Przez: ~@@
Tak to jest - jedziesz i nie wiesz czy dojedziesz. Niech spoczywa w pokoju.
Dodano: 24.08.2016 10:31    Przez: ~baton

KOMENTARZE

natychmiast tzn 15 min?
Dodano: 23.08.2016 23:03    Przez: ~?
Myślę, że mowa raczej o godzinie ;)
Dodano: 24.08.2016 07:42    Przez: ~,l
Tak to jest - jedziesz i nie wiesz czy dojedziesz. Niech spoczywa w pokoju.
Dodano: 24.08.2016 10:31    Przez: ~baton
Zginął śmiercią lotnika przytrzaśnięty drzwiami hangaru.
Dodano: 23.08.2016 23:04    Przez: ~pilot
Gdyby zjeżdżał z ronda w pole z szybkością 60 km/h to by żył.
Dodano: 23.08.2016 23:21    Przez: ~szofer
a moze przyczyna smierci byl zawal zastanowcie sie zanim cos wypocice
Dodano: 23.08.2016 23:47    Przez: ~anty
Jechał z Janowa !!! nie dojechał do ronda!!! Kto wam udziela informacji???
Dodano: 23.08.2016 23:54    Przez: ~xXx
Może chciał ominąć przechodzącego psa
Dodano: 24.08.2016 01:18    Przez: ~ciekawy
Zawal nazywa sie 3 promile we krwi. Wszyscy wiedza jak bylo.
Dodano: 24.08.2016 07:38    Przez: ~Xxx
wszyscy wiedzą ale tak naprawdę nikt. pijani zawsze przeżywają ....
Dodano: 24.08.2016 07:44    Przez: ~oj
to skoro wszyscy wiedzieli ze ten ktoś niby jeździł po pijaku to dlaczego nikt nie zawiadomił Policji?
Dodano: 24.08.2016 08:53    Przez: ~g
jeździł po pijaku cały czas
Dodano: 24.08.2016 07:53    Przez: ~bolo
Szczęście w nieszczęściu ,że nikomu innemu nie stała się krzywda i jechał sam!
Dodano: 24.08.2016 08:03    Przez: ~@@
Bylo wiadomo ze predzej czy później tak skończy !!! Ważne ze nikt wiecej nie ucierpiał !!! Brak słów na ludzka glupote !
Dodano: 24.08.2016 08:17    Przez: ~Zirytowana
Skąd wy możecie wiedzieć co byliście tam? jechal od bloków do ronda z prędkością i go zarzuciło z drogi stracił panowanie nad kierownicą