Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19065) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Chodów. Czternastolatek na motorowerze uderzył w ciągnik

Dodano: 25.08.2016 11:56

Do poważnego wypadku doszło w miniony wtorek, po godz 18.00 w Dzierzbicach, w gminie Chodów. Czternastolatek na motorowerze uderzył w ciągnik. W ciężkim stanie trafił do konińskiego szpitala.

Kierujący ciągnikiem wyjeżdżał ze swojej posesji i chciał skręcić w prawo, przez co zajął także sąsiedni pas ruch, którym jechał na motorowerze 14-latek z sąsiedniej Kocewi i uderzył w wyjeżdżający ciągnik zahaczając o naczepę.

Z poważnymi obrażeniami ciała 14-latek trafił do konińskiego szpitala. Przebywa teraz na oddziale intensywnej terapii. Kolska policja bada przyczyny i okoliczności wypadku. 

 

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek,   policja Koło,   uderzył w ciągnik,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sposób czy nie sposób, nikogo to nie zwalnia z zachowania należytej ostrożności.
Dodano: 25.08.2016 13:49    Przez: ~...
na rowerze też mógł przywalić w ciągnik i może by się to gorzej zakończyło bo ludzie częściej zakładają kaski na motorowery niż rowery. Co nie zmienia faktu, że ciągnik zajechał drogę i tytuł artykułu powinien być: "rolnik w ciągniku zajechał 14 latkowi drogę powodując wypadek". Zaś to, że zapewne pochodzi z miasta i nie miałeś motoru czy skutera to Twój problem. Jeszcze 20 lat temu na wsi co drugie dziecko jeździło na motorynce, simsonie, komarku swoim lub ojca, wujka. Dziś się sprzęty zmieniły na skutery i quady.
Dodano: 25.08.2016 13:49    Przez: ~lo
TYTUŁ ARTYKUŁU WPROWADZA W BŁĄD !!!
Dodano: 25.08.2016 14:25    Przez: ~caps lock
A skad wiesz że nie posiadał tych wszystkich rzeczy... Moze miał ale wina zawsze po stronie ROLASA jest a gowniarz tez mogł zwolnic bo tez miał hamulce ale moze poprostu ten motorower był nie sprawny..
Dodano: 25.08.2016 15:48    Przez: ~julek

KOMENTARZE

małolat bez wyobrazni
Dodano: 25.08.2016 12:30    Przez: ~zzz
a czy strażaki odłączyli zasilanie i zabezpieczyli płyny eksploatacyjne - jak to w zwyczaju donosił KatoLM - upychając linijki aby artykuł był poważniejszy i dłuższy.
Dodano: 25.08.2016 18:44    Przez: ~kuria
mógł zachować trochę więcej ostrożności ale cóż niech wraca do zdrowia
Dodano: 25.08.2016 12:46    Przez: ~abc
jaki normalny rodzic pozwala 14 latkowi jeżdzić na motorowerze??? ja sie pytam! Jak ja miałem 14 lat to biegałem po osiedlu z kolegami i graliśmy w piłke. A dziś skuterki, quady, drony
Dodano: 25.08.2016 12:53    Przez: ~zwyrol
na rowerze też mógł przywalić w ciągnik i może by się to gorzej zakończyło bo ludzie częściej zakładają kaski na motorowery niż rowery. Co nie zmienia faktu, że ciągnik zajechał drogę i tytuł artykułu powinien być: "rolnik w ciągniku zajechał 14 latkowi drogę powodując wypadek". Zaś to, że zapewne pochodzi z miasta i nie miałeś motoru czy skutera to Twój problem. Jeszcze 20 lat temu na wsi co drugie dziecko jeździło na motorynce, simsonie, komarku swoim lub ojca, wujka. Dziś się sprzęty zmieniły na skutery i quady.
Dodano: 25.08.2016 13:49    Przez: ~lo
DEBILE CZYTAJCIE UWAŻNIE ROLAS WYJECHAŁ I ZAJĄŁ DWA PASY RUCHU!!! WIEC CZYJA TO WINA ??? NASTEPNY BEZMÓZGI ROLAS W SWOIM URSUSIE BEZ OC I PRZEGLĄDU NIE WSPOMINAJĄC O OSWIETLENIU!!!!!!
Dodano: 25.08.2016 13:25    Przez: grodziec308
Wlaczajac tak duza maszyna jak ciagnik, TIR czy ciezarowka nie sposob zmiescic sie tylko na jednym pasie.
Dodano: 25.08.2016 13:37    Przez: ~konin
Sposób czy nie sposób, nikogo to nie zwalnia z zachowania należytej ostrożności.
Dodano: 25.08.2016 13:49    Przez: ~...
A skad wiesz że nie posiadał tych wszystkich rzeczy... Moze miał ale wina zawsze po stronie ROLASA jest a gowniarz tez mogł zwolnic bo tez miał hamulce ale moze poprostu ten motorower był nie sprawny..
Dodano: 25.08.2016 15:48    Przez: ~julek
byłeś na miejscu wypadku że takie głupie watki wypisujesz? bo jeżeli nie wiesz to głupot nie pisz .czy zajoł dwa pasy czy jeden ,czy miał OC czy nie miał .A po drugie to mógłbyś zobaczyć ten motor / nie motorower /którym jechał to może byś zmądżejsze rzeczy pisał.....
Dodano: 25.08.2016 17:31    Przez: ~cc
TYTUŁ ARTYKUŁU WPROWADZA W BŁĄD !!!
Dodano: 25.08.2016 14:25    Przez: ~caps lock
Lepery tak jeżdżą środkiem drogi .
Dodano: 25.08.2016 14:26    Przez: ~Wsiok
Lepperem to ty chyba jesteś i nie znasz przepisów
Dodano: 25.08.2016 17:12    Przez: ~mmm
POWINNO BYC W TYTULE ZE CIĄGNIK ZACHACZYŁ O MOTOROWERZYSTE A NIE ZE MOTOROWER UDERZYL W CIAGNIK SKORO WINA TRAKTORZYSTY!!!
Dodano: 25.08.2016 15:27    Przez: ~ah
kto mówi że wina traktorzysty ,o czym wy piszecie ,co nie macie się czym zająć ,chyba w śledczych się nie bawicie ?
Dodano: 25.08.2016 17:18    Przez: ~nn
nie wiem kto to pisał ale kierowca ciągnika miał zajęty swój pas ruchu,a małolat zjechał na przeciwległy pas na którym był ciągnik to o czym tu mowa 14latek bez wyobrażnii...
Dodano: 25.08.2016 21:55    Przez: ~peter
Skoro rolnik włączał się do ruchu to ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa wszystkim bez znaczenia z prawej czy lewej strony a motorowerzysta mial pierwszeństwo
Dodano: 26.08.2016 08:15    Przez: ~Ja...
Rolnik....tak, ile razy jadę takimi drogami zawsze mam przeczucie, ze ci ludzi traktują wiejskie drogi jak swoje podwórka. a jak przyjadą do miasta to tak jakby jechali po polu. Zero używania kierunkowskazów, zero używania świateł i nagle hamowania aby zaparkować.
Dodano: 26.08.2016 09:03    Przez: ~Lolo
1 z 2
12>>