Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17243) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kwiaty i znicze w 76 rocznicę zakończenia I ... (0)Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (12)

ZUS frontem do klienta. Od września wydłuża godziny pracy

Dodano: 26.08.2016 10:37
Źródło: LM.pl

Od 1 września inspektoraty Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Koninie, Kole i Turku oraz biuro terenowe w Słupcy wydłużają godziny urzędowania w poniedziałki.

Sale obsługi klienta działają w poniedziałki od godz. 8 do 17, a w pozostałe dni tygodnia od godz. 8 do 15. Od 1 września ma się to zmienić.

- Reagujemy na wskazania naszych klientów, dla których poniedziałkowe wydłużone godziny pracy placówek ZUS są nadal niewystarczające na załatwienie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jesteśmy instytucją usługową dla społeczeństwa, dlatego chcemy zapewnić naszym klientom niezbędny komfort czasowy.

– podkreśla Mirosław Drjański, dyrektor II Oddziału ZUS w Poznaniu.

W związku z ty placówki ZUS w każdy poniedziałek będą czynne do godz. 18. Jak informuje Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce, jakość świadczonych usług jest cały czas monitorowana i analizowana.

- Już wkrótce można się spodziewać kolejnych udogodnień.

– dodaje Nowicka.  

  • ZUS frontem do klienta. Od września wydłuża godziny pracy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

największe udogodnienie to likwidacja zusu
Dodano: 26.08.2016 11:49    Przez: ~bimbołek
Banda złodziei...
Dodano: 26.08.2016 10:59    Przez: ~Sfrustrowany
Bankrut i główny hamulcowy rozwoju gospodarczego !!!!!
Dodano: 26.08.2016 18:48    Przez: ~krych
Zakład Utylizacji Społeczeństwa
Dodano: 26.08.2016 14:21    Przez: ~WojciechStołekAmaro

KOMENTARZE

Banda złodziei...
Dodano: 26.08.2016 10:59    Przez: ~Sfrustrowany
A po zasiłki gdy jesteś chory gdzie biegasz, do prywatnego ubezpieczyciela ..... NIE!!! aha bo żal ci pieniędzy aby tam się ubezpieczyć!!!!
Dodano: 26.08.2016 17:41    Przez: ~L4
bo jak ci z wyplaty polowa zostaje po podatkach to za co masz isc prywatnie? poza tym jak juz ci odciagaja na te sluzbe zdrowia to fajnie by bylo jak bys kiedys cos z tego dostal - np jak by ci chociaz jedno badanie albo jeden zab zrobili na kase chorych.. ale tu predzej ci zab wyleci lub zdechniesz na chorobe niz na kase chorych cos ci ktos pomoze.. a o zusowskich emeryturach.. HAHAHA.. polowe wyplaty ci zabieraja a dostaniesz emerytury pareset zlotych za ktore nie przezyjesz tych nawet 5-10 lat.. no chyba ze robisz w elektrowni lub kopalni to inna bajka.. tam emerytury sa ludzkie. dziurawa polska wysysa pieniadze z uczciwych obywateli przy pomocy armii urzednikow pogrzebujacych wszystko i wszystkich w stosie niepotrzebnych papierow. komputery w urzedach to taki dodatek.. zamiast jedyne, podstawowe narzedzie, ktore mogloby wogole wyeliminowac urzednikow, bo wszystko moznaby zrobic online, samemu. ale gdzie by wtedy kolesi rodziny dyrektorowaly?
Dodano: 26.08.2016 23:41    Przez: ~do l4
największe udogodnienie to likwidacja zusu
Dodano: 26.08.2016 11:49    Przez: ~bimbołek
Zakład Utylizacji Społeczeństwa
Dodano: 26.08.2016 14:21    Przez: ~WojciechStołekAmaro
Bankrut i główny hamulcowy rozwoju gospodarczego !!!!!
Dodano: 26.08.2016 18:48    Przez: ~krych
Nieprzyjemne są te panie,mogły by byc do klienta troche milsze .Drogie panie bądzcie wyrozumiałe, i troche zyczliwosci do klienta okazcie im wsparcie bądzcie troszkę milsze z powazaniem wasz klient..
Dodano: 26.08.2016 23:07    Przez: ~klient wasz pan
Te Panie nie mogą być uprzejme, one są przecież urzędnikami...
Dodano: 27.08.2016 09:52    Przez: ~Bobas
Nowy zarzad szybko sie uczy i bierze przyklad ze spoldzielni Zachod;))!Tylko zeby worki uzupelniali dwa razy w tygodniu a nie raz na tydzien jak tam!!!
Dodano: 27.08.2016 00:22    Przez: ~Malgosia
ZUS wybudował sobie parking, dla swoich pracowników. Petenci muszą parkować samochody na parkingu okolicznego marketu. Teraz zapewne że względu na dłuższą pracę ZUS zatrudni kilku dodatkowych pracowników (czyt. POCIOTKÓW), czyli wyższe koszty i jeszcze mniej miejsca na parkingu. Po co ten urząd, naprawdę nie wiem... Katastrofa...
Dodano: 27.08.2016 09:50    Przez: ~Bobas
Od września wydłuża godziny pracy, a od stycznia 2017, składki w górę! Mam nadzieję, że za kilka lat ulegną samounicestwieniu!
Dodano: 27.08.2016 12:34    Przez: ~bitt
zus jest po to, ażeby kolejne reżymy(czyt. rządy) miały gdzie ulokować swoich pociotków i resztę rodzinki. a tak naprawdę, to co to za kom.-mamy przecież obecnie reżym prorodzinny.
Dodano: 27.08.2016 13:35    Przez: ~rokita