Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18591) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Konin. Nowe kosze na psie odchody stanęły na obrzeżach Zatorza

Dodano: 26.08.2016 17:33
Źródło: LM.pl

Kilkanaście nowych koszy na psie odchody. Tym razem stanęły one na osiedlu Zatorze. Władze Spółdzielni Mieszkaniowej wydały na ten cel około 3 tys. zł.

Na Zatorzu brakowało specjalnych koszy na nieczystości po czworonogach. Niedawno na obrzeżach osiedla ustawiono sześć takich pojemników. W przyszłym tygodniu zamontowanych zostanie kolejnych sześć. Póki co będzie ich 12, ale na tym się nie skończy.

- To nie są ogromne koszty. Jeden kosz kosztuje ok. 250 zł. Stanęły one na terenach zielonych dookoła osiedla, ale są jeszcze luki, które w najbliższym tygodniu wypełnimy – mówi Maciej Ostrowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze”.

Ile jeszcze koszy przybędzie? Tego nie wiadomo. Nowy prezes spółdzielni podkreśla, że będzie monitorował jak mieszkańcy przykładają się do sprzątania po swoich pupilach.

- Mentalność i nastawienie ludzi się zmienia i mam nadzieję, że będzie czysto. Te kosze to detal, który wpływa na jakość życia – podkreśla Ostrowski.

Pojemniki na psie odchody można spotkać m.in. przy ul. Wieniawskiego ( naprzeciwko sądu), ul. Chopina i ul. Moniuszki.  

  • Konin. Nowe kosze na psie odchody stanęły na obrzeżach Zatorzu
  • Konin. Nowe kosze na psie odchody stanęły na obrzeżach Zatorzu
  • Konin. Nowe kosze na psie odchody stanęły na obrzeżach Zatorzu
  • Konin. Nowe kosze na psie odchody stanęły na obrzeżach Zatorzu
  • Konin. Nowe kosze na psie odchody stanęły na obrzeżach Zatorzu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ludzie. Co żeście się tak uprzedzili do psów. Pies to prawdziwy przyjaciel człowieka, a szczególnie osób samotnych. Fakt, że kochający te zwierzęta powinni sprzątać po swoich pupilach. Sama mam psa ze schroniska i sprzątam, ale uważam, że kosze wystarczą. Torebki to już obowiązek właścicieli. Ma rację jeden z piszących, że najgorzej śmiecą menele. Pełno po nich butelek od denaturatu, kubków i odchodów w miejscach niedozwolonych. Dajcie więc spokój miłośnikom zwierząt. A kto nie lubi zwierząt niech idzie i zobaczy do schroniska, może zmięknie mu serce.
Dodano: 26.08.2016 21:36    Przez: ~psiara
A czy właściciele czworonogów są chętni do sprzątania ?
Dodano: 26.08.2016 18:15    Przez: ~ciekawski

KOMENTARZE

A czy właściciele czworonogów są chętni do sprzątania ?
Dodano: 26.08.2016 18:15    Przez: ~ciekawski
Czas pokaże
Dodano: 26.08.2016 22:49    Przez: ~Abba
Ja zawsze sprzątam po swoim psie. Chodzimy na spacer z małymi woreczkami foliowymi i to naprawdę nie jest problem sprzątnąć. Nie cierpią widoku kup na trawie :)
Dodano: 28.08.2016 14:37    Przez: ~O
Już biorę psa, zadzieram kiecę i lecę.
Dodano: 26.08.2016 18:31    Przez: ~sunia
kosz, szmbowóz, który to wywiezie - i co jeszcze??? dlaczego mam dokładać choć 1 zł na utrzymanie czyjegoś pupilka???? nie zgadzam się!!!!!!!!
Dodano: 26.08.2016 19:16    Przez: ~mieszkaniecccc podatnik
A ktoś cię pytał czy się zgadzasz? Właściciele płacą podatki to mają kosze.
Dodano: 26.08.2016 19:21    Przez: ~z
Malkontentom nigdy nie i niczym nie dohodzil. najłatwiej jest narzekać...
Dodano: 26.08.2016 23:17    Przez: ~ccc
Utrzymanie czyjeś pupila? A niby w jaki sposób utrzymujesz go poprzez kosze na śmiecie? Raczej dbasz o utrzymanie porządku na osiedlu, gdzie mieszkasz. Widzisz różnicę? No chyba, że masz w nosie czystość wokół siebie to zawetuj uchwałę i pokaż wszystkim sąsiadom jaki z Ciebie "prawdziwy czyścioch".
Dodano: 27.08.2016 13:38    Przez: ~:)
Ludzie. Co żeście się tak uprzedzili do psów. Pies to prawdziwy przyjaciel człowieka, a szczególnie osób samotnych. Fakt, że kochający te zwierzęta powinni sprzątać po swoich pupilach. Sama mam psa ze schroniska i sprzątam, ale uważam, że kosze wystarczą. Torebki to już obowiązek właścicieli. Ma rację jeden z piszących, że najgorzej śmiecą menele. Pełno po nich butelek od denaturatu, kubków i odchodów w miejscach niedozwolonych. Dajcie więc spokój miłośnikom zwierząt. A kto nie lubi zwierząt niech idzie i zobaczy do schroniska, może zmięknie mu serce.
Dodano: 26.08.2016 21:36    Przez: ~psiara
zakazac trzymania psa w bloku i po problemie a nie mecza te psiaki w tych swojich apartamentach 30m2 albo i mniejsze mieszkania
Dodano: 27.08.2016 08:05    Przez: ~ddd
A dlaczego ten portal l.m usunął mój komentarz??? PYTAM SIĘ DLACZEGO ?CZYZBY DLATEGO ZE LUDZIE NIE SPRZĄTAJĄ PO SOBIE JAK NAROBIĄ NA KLATCE SCHODOWEJ POWTARZAM SRAJA I SZCZAJA BEDE ZGŁASZAC TAKICH LUDZI DO SPOLDZIELNI.
Dodano: 27.08.2016 13:12    Przez: ~OBURZENI LOKATORZY
Widać teraz obiektywność LM-SRALEMA. Jesli komentarz jest zgodny z przekonaniami autorki to jest ok,a jeśli nie po myśli to usuwany!!!Cóż niektóre osoby lubia osrane trawniki, a szczegolnie zima chodniki. Wiec powtórze post usunięty:" miejsce psa jest w zagrodzie,w budzie. W myśl włascicieli pupilków,że płaca podatki za pieska wiec moga,to ja płace podatki jako mieszkaniec to też przyjde pod trawnik własciciela pieska wywale dupsko i nasram.Oczywiście jak nie bedzie pojemnika z torebkami to i zostawie"
Dodano: 27.08.2016 15:04    Przez: ~on
Do 'on' chyba TWOJE miejsce jest w budzie !!!!!
Dodano: 28.08.2016 01:22    Przez: ~Psiara
Psiara jak staniesz na wyżyny elokwnencji co malo prawdopodobne tylko musisz wyjść z budy to może pogadamy....
Dodano: 28.08.2016 21:01    Przez: ~on
To jednak można kupić taniej kosze. W UM tego nie wiedzieli, że takie koszty koszy radni zaakceptowali?
Dodano: 27.08.2016 13:40    Przez: ~Ja
A czemu jeszcze w tej ważnej kwestii psich odchodow i ogólnie w temacie stania nie wypowiedział się koniński Jas?
Dodano: 27.08.2016 18:01    Przez: ~Po prostu pytam
Jeszcze mysli nad redakcja tekstu...A MYSLENIE NIE JEST DLA NIEGO LATWA SPRAWA.
Dodano: 28.08.2016 14:52    Przez: ~As
A na V os stare babki chodzą z psami i żadna nie pomyśli by sprzątnąć gowno po swoim sierściuchu. Czas robić zdjęcia i zgłaszać.
Dodano: 27.08.2016 18:48    Przez: ~sprzątać k**wa
Zbędny wydatek. Psie odchody można wyrzucać również do zwykłych pojemników na śmieci.
Dodano: 27.08.2016 22:37    Przez: ~www
1 z 2
12>>