Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18088) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Specjalna aplikacja do segregacj ... (0)Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokszt ... (3)

Studia nie dają pracy

Materiał promocyjny

Dodano: 29.08.2016 10:20

Dyplom uczelni wyższej od dawna nie jest przepustką do sukcesu na rynku pracy. Studia nie gwarantują ani zatrudnienia ani wysokiej pensji a dużą szansę na rynku pracy mają za to przedsiębiorcze osoby, które posiądą wiedzę, umiejętności i połączą je w kompetencje potrzebne i poszukiwane na rynku.

Opiekun medyczny
Pomimo, iż wydłużenie życia człowieka jest pozytywnym zjawiskiem, to należy pamiętać, że starzenie się społeczeństwa będzie dla nas dużym wyzwaniem. Szacunki Eurostatu dla Polski mówią, iż w 2060 roku odsetek osób wieku powyżej 65 lat sięgnie 33% społeczeństwa polskiego ( dla porównania w 2013 rok odsetek ten wynosił 14,5%). Ze względu na postępujące starzenie się społeczeństwa, osoby które ukończą edukację na kierunku Opiekun medyczny nie powinny mieć problemów ze znalezieniem pracy, czy to w państwowych czy w prywatnych placówkach opiekuńczych.

By zostać zawodowym opiekunem medycznym, z dyplomem uprawniającym do pracy i w Polsce i w Unii Europejskiej, nie trzeba kończyć studiów ani posiadać matury. W Koninie, bezpłatne kształcenie w zawodzie opiekun medyczny odbywa się w Policealnej Szkole Medycznej Cosinus i trwa 1 rok.

Kosmetyczka
Kosmetyczka to zawód, który nie wymaga wyższego wykształcenia ani zdanego egzaminu maturalnego. Edukację w zawodzie kosmetyczki można rozpocząć od płatnych kursów lub od bezpłatnej Policealnej Szkoły Cosinus w Koninie. Poza bezpłatnością, dwuletnia szkoła Cosinus zapewnia także bezpłatnie materiały, kosmetyki oraz urządzenia niezbędne do nauki zawodu kosmetyczki. Edukacja odbywa się zgodnie z najnowszymi trendami kosmetycznymi,  podczas których nauczysz się m. in. diagnozowania rodzajów skóry, wykonywania zabiegów kosmetycznych, leczniczych oraz upiększających na ciało, dłonie i stopy.

Prowadzący zajęcia, wykładowcy i nauczyciele ze szkoły Cosinus to specjaliści z doświadczeniem. Absolwenci Policealnej Szkoły Cosinus o profilu Kosmetyka znajdują zatrudnienie w salonach kosmetycznych, gabinetach SPA & Wellness, wielu z nich z sukcesem założyło własną działalność.

Szkoły Cosinus to największa sieć szkół w Polsce. Prowadzi  licea i zaoczne szkoły policealne dla osób dorosłych. W Koninie zaufało szkole ponad 8,5 tysięcy słuchaczy.

We wszystkich szkołach i na wszystkich kierunkach zapewnia bezpłatną naukę przez cały okres jej trwania. Nie pobiera ani wpisowego ani czesnego, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Szkoły Cosinus posiadają uprawienia szkół publicznych, co oznacza, że jej  słuchacze realizują ten sam program nauczania zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i uzyskują takie samo wykształcenie jak w szkołach państwowych. Świadectwa uzyskane po ukończeniu szkoły Cosinus umożliwiają absolwentom podjęcie dalszej edukacji.

Na życzenie słuchaczy, szkoła bezpłatnie wystawia zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych instytucji.

Kształcenie w szkole Cosinus jest dla każdego i we wszystkich kierunkach całkowicie bezpłatne!

... do zobaczenia w szkole !

Bezpłatne Szkoły Cosinus
Al. 1 Maja 13, piętro 9 (Hotel Konin)
62-510 Konin
tel. 63 249 71 13
www.cosinus.pl/konin
Facebook : Cosinus.Konin

Od tego roku szkoła prowadzi nabór do BEZPŁATNEJ szkoły języków obcych.
Jeśli jesteś osobą dorosłą w wieku 25 - 64 lata z wykształceniem ponadgimnazjalnym, zawodowym czy średnim z obszaru województwa wielkopolskiego (w przypadku osób fizycznych - uczą się, pracują lub zamieszkują one na obszarze województwa wielkopolskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, natomiast w przypadku osób bezdomnych, przebywają one na tym obszarze), zgłoś się do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z języka angielskiego:

Bezpłatne szkoły Cosinus
Al. 1 Maja 13, piętro 9 (Hotel Konin)
62-510 Konin
tel. 63 249 71 13

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:cosinus,   bezpłatna szkoła,   szkoła,   edukacja,   praca,   florysta,   ochrona,   opiekun medyczny,   bezrobocie,   kosmetyka,   urzędnik

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.