Dzisiaj jest sobota 21 stycznia 2017, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28559) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
KKF Automobile Torino Konin - Cityzen Poznań [TRANSMISJA] (4)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (24)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 01.09.2016 14:31

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Kto wciela się w rolę nastoletniej Beatriz w filmie "Julieta"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Julieta".

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Krystian Kacprzak, Weronika Kałużna

KONKURS

Jak brzmi węgierski tytuł filmu "Mój przyjaciel smok"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Mój przyjaciel smok".

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Magda Kopaczewska, Leszek Junkiert

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Śmietanka towarzyska"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Centrum na film "Śmietanka towarzyska".

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Kamil Kręc

KONKURS

Kto jest autorem muzyki do filmu "Czerwony kapitan"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Czerwony Kapitan".

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Sebastian Torzecki

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem".

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Trzcieliński Miłosz

KONKURS

Kto wciela się w rolę Tolo w filmie "Kosmos"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy na film "Kosmos" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 5 września o godzinie 19:00.

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Paulina Kurek

KONKURS

Kto jest autorem scenariusz do filmu "11 minut"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "11 minut" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 8 września o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 01.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Tomasz Biedziak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje