Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19505) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

Krzymów. Pijany i bez uprawnień podwoził córkę do szkoły

Dodano: 6.09.2016 12:17

Policjanci z konińskiej drogówki zatrzymali w gminie Krzymów 36-latka, który pijany wiózł córkę do szkoły. Miał prawie 2 promile alkoholu.

Policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły” trwa do końca bieżącego tygodnia. W miniony poniedziałek, ok. godz. 8.00, przed jedną ze szkół podstawowych w gminie Krzymów, policjanci zatrzymali mężczyznę, który volkswagenem odwoził córkę do szkoły. Pierwsze wypowiedziane przez niego słowa upewniły mundurowych, że jest pijany. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w systemie informatycznym, policjanci dowiedzieli się, że kierowca został pozbawiony uprawnień do kierowania pojazdami jakiś czas temu i nie przeszedł procedury przywracającej te uprawnienia.

Tym sposobem popełnił dwa przestępstwa w jednym momencie i za każde z nich grozić mu będzie kara do dwóch lat więzienia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   pijany za kierownicą,   gmina Krzymów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mój były mąż dwa razy stracił prawo jazdy za jazdę po pijaku. Woził także dziecko. A teraz kiedy chcę mu ograniczyć prawo opieki twierdzi że jest zaszyty i sędzia mówi, ze widzi w nim cheć poprawy! Taka to sprawiedliwość wobec pijanych tatusiów! Ten też się wymiga od konsekwencji - zabiorą mu prawo jazdy odczeka swoje i dalej będzie jeżdził!
Dodano: 6.09.2016 12:50    Przez: ~Mama
co innego mieć porannego kaca i lekko przekroczyć normę, a co innego mieć 2 promile. Skoro facet bełkotał to musiał mieć niezłą fazę. Jestem przeciwnikiem jazdy pod wpływem, uważam że kategorycznie powinno się surowo karać ale rozróżniać poranne przekroczenie normy od totalnego upicia się.
Dodano: 6.09.2016 13:30    Przez: ~Radosław
Brawo dla chłopaków z konińskiej drogówki. Tępić takich. Dobra robota!!!!!! Przyjeżdzajcie częściej. Widziałem wczoraj tych Policjantów i niektórzy kierowcy to jak by ich sparaliżowało. Pewno nie tylko ten zatrzymany miał coś na sumieniu.
Dodano: 6.09.2016 12:35    Przez: ~obserwator.
Niech staną rano ok 9 na drodze do Kamienicy i szary passat kombi. Codziennie jedzie na podwójnym gazie.
Dodano: 6.09.2016 13:16    Przez: ~olk
W gminie Krzymów jeżdżą niemal wszyscy na dwóch gazach :od wójta do plebana
Dodano: 7.09.2016 00:10    Przez: ~Andrzej W.

KOMENTARZE

Brawo dla chłopaków z konińskiej drogówki. Tępić takich. Dobra robota!!!!!! Przyjeżdzajcie częściej. Widziałem wczoraj tych Policjantów i niektórzy kierowcy to jak by ich sparaliżowało. Pewno nie tylko ten zatrzymany miał coś na sumieniu.
Dodano: 06.09.2016 12:35    Przez: ~obserwator.
Tępić..? nie jeden z 2 promilami jest lepszym kierowcą od kogoś co się niby wyspał 8 godz.... Są tacy ludzie, że nawet na morfinie nie powinni jeździć. Jeśli pił cały tydzień to może mieć teraz nawet 4 promile a zachowywać się normalnie jak by nie miał nic. Wiec takie łapanie jest z dupy. Powinny być jakieś testy po przyłapaniu kierowcy jak on sobie radzi z reakcją i jeśli sobie nie radzi dopiero karać ostro a jeśli sobie radzi to po co karać kogoś kto robić coś dobrze??? Znam takich co po alkoholu jeździli i dużo bardziej są skoncentrowani na drodze ponieważ jak by coś się stało to bedą za to odpowiadać a jak są czyści to jeżdżą tak że prawko zabrane za samą jadę po alejach po 200 metrach.
Dodano: 06.09.2016 12:58    Przez: ~Henryk
i tak będziemy sobie kombinować, który w sztok zalany będzie leżał w rowie, a który da radę jeszcze wsiąść za kierownicę i kawałek przejechać ( pytanie-czy będzie wiedział,w którą stronę jedzie...)
Dodano: 06.09.2016 14:13    Przez: ~zx
W gminie Krzymów jeżdżą niemal wszyscy na dwóch gazach :od wójta do plebana
Dodano: 07.09.2016 00:10    Przez: ~Andrzej W.
Normalnie nie powinien jechać, ale tak nam zostało od czasów szkolnych, że najbardziej boimy się nauczycieli.
Dodano: 06.09.2016 12:49    Przez: ~kollo
Mój były mąż dwa razy stracił prawo jazdy za jazdę po pijaku. Woził także dziecko. A teraz kiedy chcę mu ograniczyć prawo opieki twierdzi że jest zaszyty i sędzia mówi, ze widzi w nim cheć poprawy! Taka to sprawiedliwość wobec pijanych tatusiów! Ten też się wymiga od konsekwencji - zabiorą mu prawo jazdy odczeka swoje i dalej będzie jeżdził!
Dodano: 06.09.2016 12:50    Przez: ~Mama
niech sobie mozg zaszyje
Dodano: 06.09.2016 12:55    Przez: ~bob budowniczy
Wiedziały gały co brały? TO po co się dziwić? Żona powinna być za mężam na dobre i na złe. A nie na dobre czyli kiedy kase daje...
Dodano: 06.09.2016 13:00    Przez: ~aa
Ludzie się zmieniają,a ty jak lubisz być bita,to daj ogłoszenie.
Dodano: 06.09.2016 13:47    Przez: ~życzliwa
Zgadzam się z Tobą...takie nasze prawo
Dodano: 06.09.2016 20:21    Przez: ~Mx
" Panie władzo jakie 2 promile? No wypilim litra na 4. Szwagier, brat, i kolega nie pili, ale literek na czterech poszedl"
Dodano: 06.09.2016 13:00    Przez: ~zenek{PL
Niech staną rano ok 9 na drodze do Kamienicy i szary passat kombi. Codziennie jedzie na podwójnym gazie.
Dodano: 06.09.2016 13:16    Przez: ~olk
konfident
Dodano: 06.09.2016 14:15    Przez: ~kwasek
no i gościa czekają mało przyjemne badania w WOMP :Da co tam przynajmniej wątroba mu odpocznie przez rok udokumentowane abstynencji
Dodano: 06.09.2016 13:22    Przez: ~Medycyna Pracy
co innego mieć porannego kaca i lekko przekroczyć normę, a co innego mieć 2 promile. Skoro facet bełkotał to musiał mieć niezłą fazę. Jestem przeciwnikiem jazdy pod wpływem, uważam że kategorycznie powinno się surowo karać ale rozróżniać poranne przekroczenie normy od totalnego upicia się.
Dodano: 06.09.2016 13:30    Przez: ~Radosław
No,ale jednak podwoził dziecko do szkoły,a nie na jakąś balange.
Dodano: 06.09.2016 13:49    Przez: ~ciocia
Niech każdy pilnuje sam siebie. Na każdego przyjdzie czas. Sądzę że kobiety też się znajdą z %%% za kółkiem
Dodano: 06.09.2016 14:41    Przez: ~AA
A baby to też chlają i jedzie taka na zakupy.
Dodano: 06.09.2016 17:47    Przez: ~Zenuś
W szkole to miałeś przechlapane,co?
Dodano: 06.09.2016 18:42    Przez: ~pyzaty chłopiec
Kto to byl ????? Ktory odwazny ?????? Heheheejej