Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19161) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Po północy na konińskim osiedlu Zatorze. Samochód dachował  

Dodano: 9.09.2016 10:44

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło tuż po północy 9 września br. na ulicy Chopina w Koninie.

Osobowy ford na łuku drogi uderzył w zaparkowany na ulicy Chopina samochód mitsubishi i dachował. Kierowca, jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych samodzielnie opuścił pojazd. 

- Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojeździe i podali pianę na rozlane paliwo w celu wyeliminowania  pożaru. Dalsze działania ratowników polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej. - W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie.

Fot. PSP w Koninie 

  • Po północy za konińskim Zatorzu. Samochód dachował
  • Po północy za konińskim Zatorzu. Samochód dachował

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ten wlaściciel tego pstrokatego mitsu.. parkował tam od lat na zakazie przy sonacie ! . aż sie doczekał odszkodowania - pewnie nie mogł sprzedac grata to sobie wymyslil ze ktos go trafi i trafil. pewnie dostanie mandat na parkowanie na zakazie i mu zelomuja auto - i do komisu po nastepne.. swoją droga dlaczego przez tyle lat nie dostawal mandatów za parkowanie w tym miejscu skoro co chwile tam jezdzi policja ? . A ten co dachowal też pojechal po bandzie - dosłownie. tam jest 50km/h i zle wyprofilowany łuk. do tego wysepki.
Dodano: 9.09.2016 11:10    Przez: ~.pl
Codziennie wracam ul. Chopina z pracy i mijalem stojace na ulicy błękitne mitsubishi asx i zastanawiałem się kiedy ktoś w niego wydzwoni i w końcu się doczekałem. Całe szczęście nikomu nic się nie stało ale właściciel mógł parkować gdzie indziej, tylko on jeden zostawial tam samochód
Dodano: 9.09.2016 12:03    Przez: ~Szymi
Gdyby krzyż stał tam, gdzie pierwotnie planowano - przed Sonatą, to do wypadku by nie doszło.
Dodano: 9.09.2016 11:07    Przez: ~XxX
No właśnie,parkuje od lat i tylko on tam stoi,bo reszta właścicieli ma trochę oleju w głowie i wie,że parkowanie tam nie dość ,że utrudnia ruch....bo wszystkie elki jadąc prawidłowo ,przy prawej krawędzi jezdni, muszą go wyprzedzać....poza tym jakim trzeba być idiotą ,żeby parkować na łuku drogi,gdzie jest podwójna ciągła jeszcze, a panowie urzędnicy z wydziału drogowego problemu nie widzieli od lat....bo tylko tam nie ma zakazu parkowania....na całej ulicy jest
Dodano: 9.09.2016 12:20    Przez: ~benson
By tam dachować to naprawdę trzeba być zdolnym....
Dodano: 9.09.2016 11:05    Przez: ~s

KOMENTARZE

By tam dachować to naprawdę trzeba być zdolnym....
Dodano: 09.09.2016 11:05    Przez: ~s
Przecież wiesz, "damy radę".
Dodano: 09.09.2016 11:07    Przez: ~poPISywał się
Jaki narkoman z pełU pewniw uciekał z zielonej wyspy.
Dodano: 09.09.2016 11:38    Przez: ~Roman
Można pisać bzdety alyte jedno co prawdziwe to to że na ulicach miasta w nocy zero patroli. W szczególności na alejach, Spółdzielcow Chopina
Dodano: 09.09.2016 12:17    Przez: ~Henio
- Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojeździe i podali pianę na rozlane paliwo w celu wyeliminowania pożaru. Dalsze działania ratowników polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych – informuje Sebastian Andrzejewski, - znowu te sam bzdury wypełniają część newsa - dziennikarze bali się pisać bo pewnie walnęli by z 10 błędów orograficznych a tak mają wyświechtanego gotowca.
Dodano: 09.09.2016 12:56    Przez: ~białe plamy
właściciel ASX powinien dostać baty.Przez tyle utrudniał jazdę kierowcą
Dodano: 09.09.2016 20:19    Przez: ~Koniniak
zdolnym powinneś na pisać ... "zdolnym"
Dodano: 09.09.2016 21:27    Przez: ~Arek
Gdyby krzyż stał tam, gdzie pierwotnie planowano - przed Sonatą, to do wypadku by nie doszło.
Dodano: 09.09.2016 11:07    Przez: ~XxX
akurat w tym miejscu wiele razy ktoś komuś strącił zaparkowany na ulicy samochód
Dodano: 09.09.2016 14:13    Przez: ~oj
Po poświęceniu wodą 140 km/h by mógł jechać...
Dodano: 09.09.2016 19:30    Przez: ~Ksiądz
ten wlaściciel tego pstrokatego mitsu.. parkował tam od lat na zakazie przy sonacie ! . aż sie doczekał odszkodowania - pewnie nie mogł sprzedac grata to sobie wymyslil ze ktos go trafi i trafil. pewnie dostanie mandat na parkowanie na zakazie i mu zelomuja auto - i do komisu po nastepne.. swoją droga dlaczego przez tyle lat nie dostawal mandatów za parkowanie w tym miejscu skoro co chwile tam jezdzi policja ? . A ten co dachowal też pojechal po bandzie - dosłownie. tam jest 50km/h i zle wyprofilowany łuk. do tego wysepki.
Dodano: 09.09.2016 11:10    Przez: ~.pl
Gdzie to auto można kupić?
Dodano: 09.09.2016 11:45    Przez: ~Krystyna
O to chodzi ,że tam nie ma zakazu....jest tylko głupota właściciela i urzędników za to odpowiedzialnych( tak panie Pająk ,od 4 miesięcy od naszej rozmowy, mamy dziś skutek)
Dodano: 09.09.2016 11:53    Przez: ~benson
A po drugiej stronie na głównej ulicy , stoją sobie samochody zaparkowane aż pod samo przejście dla pieszych ( przy wypożyczalni wideo świat),gdzie przy sonacie są dwa wielkie darmowe.Urzędnicy problemu nie widzą ,tylko my kierowcy nie widzimy czy ktoś wchodzi na przejście dla pieszych( już 2 wypadki były na tym przejściu) . Czy to taki duży problem zlikwidować ten parking na głównej ulicy ? Przecież na przeciw jest ,ba ,są 3 duże place z darmowym postojem i też widać auto z balkonu! Wezcie się do pracy aby nam kierowcom ułatwić jazdę po tym mieście,a nie wymyślacie ronda niby turbinowe ,przy galerii nad jeziorem,gdzie zamalowane są 2 pasy...i teraz kolejka przed tym rondem się tworzy , i nie ma żadnej płynności_
Dodano: 09.09.2016 12:08    Przez: ~benson
Tam nie ma zakazu parkowania, od lat wszyscy tam parkowali jak jeszcze był Parking Strzeżony przy Sonacie, tam może sobie każdy zaparkować.
Dodano: 09.09.2016 13:34    Przez: ~slow
benson, Ci którzy parkują to też kierowcy. Co do tego pasa, zgoda, ale problemem dla mnie nie są ci którzy parkują w obrębie wymalowanego pasa ograniczającego parking, ale te matoły które potrafią zaparkować poza nim tzn. tylnym kołem już na pasach i ci którzy parkują jeszcze sporo poza rozpoczynającą się ciągłą. Podobna sytuacja jest pomiędzy rondem WOŚP a przystankiem na Chopina do tego postój Taxi. Jakby nie mogli stać przed blokiem. Co do ronda turbinowego to jest to dobry pomysł, a korki tworzą się przez baranów, którzy nie potrafią poruszać się zgodnie z przepisami i kulturą drogową. Nie raz widzę tam artystów, którym wymalowane pasy nie przeszkadzają w jeździe wg widzi mi się, albo pomimo pasów potrafią objechać to rondo po zewnętrznej lub przy samej wysepce.... Jeżdżę tamtędy codziennie to widzę.
Dodano: 09.09.2016 14:46    Przez: ~zatorze
Zatorze,masz absolutną rację,tylko dlaczego policja i straż miejska nie wali im mandatów,tylko sobie przejeżdżają obok ?
Dodano: 09.09.2016 16:27    Przez: ~benson
Co najmniej żenująca jest znajomość przepisów komentatorów zdarzenia. Kierowcy , którym sprawiają problem samochody zaparkowane zgodnie z prawem na jezdni z dwoma pasami ruchu i bezkolizyjna organizacja ruchu na rondzie powinni dobrowolnie oddać "PRAWO JAZDY". Osoby te są zagrożeniem dla normalnych użytkowników dróg.
Dodano: 09.09.2016 21:02    Przez: ~Artur
ja tam zap***ralam po 100 km/h i nigdy nie wy****łem w nic, dobra droga tam jest, poletzam gorątzo
Dodano: 10.09.2016 09:53    Przez: ~karolsztrasburger
pewnie jakis cpun albo szma.ciarz diler jechal dostarczyc towar tak mu sie spieszylo
Dodano: 09.09.2016 11:30    Przez: ~real
NOCNE WYŚCIGI . Ktoś się za dużo naoglądał SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH :)
Dodano: 09.09.2016 11:30    Przez: ~KONINSKIE masakry
Podobno złapali jakiegoś dilera na zatorzu 2tyg temu :)
Dodano: 09.09.2016 11:33    Przez: ~rodzic
ch*j cię to obchodzi dziwko
Dodano: 10.09.2016 09:58    Przez: ~wozio
"Samodzielnie sie wydostal " chyba nie ! Wydostal go chłopak z sasiedniego bloku. Heniu dales rade ! Pozdro
Dodano: 09.09.2016 11:56    Przez: ~abc
Codziennie wracam ul. Chopina z pracy i mijalem stojace na ulicy błękitne mitsubishi asx i zastanawiałem się kiedy ktoś w niego wydzwoni i w końcu się doczekałem. Całe szczęście nikomu nic się nie stało ale właściciel mógł parkować gdzie indziej, tylko on jeden zostawial tam samochód
Dodano: 09.09.2016 12:03    Przez: ~Szymi
podobno kierowca, który spowodował wypadek był pijany.
Dodano: 09.09.2016 12:10    Przez: ~Ola
Po pierwsze sam nie wyszedl bo chlopacy z sonaty rozcieli mu pasy. Po 2 facet byl naj*bany jak szpadel to nie wina samochodu, który tam stal. LM jak cos piszecie to chociaz dowiedzcie sie jak mial sie przebieg wydarzen. Koles ledwo stal na nogach. Szczęście tylko, ze akurat tam nikt nie przechodził... idiota jakich mało.P.S tam zakazu nie ma... można parkowac a facet parkuje tu od lat.
Dodano: 09.09.2016 12:15    Przez: ~Swiadek
No właśnie,parkuje od lat i tylko on tam stoi,bo reszta właścicieli ma trochę oleju w głowie i wie,że parkowanie tam nie dość ,że utrudnia ruch....bo wszystkie elki jadąc prawidłowo ,przy prawej krawędzi jezdni, muszą go wyprzedzać....poza tym jakim trzeba być idiotą ,żeby parkować na łuku drogi,gdzie jest podwójna ciągła jeszcze, a panowie urzędnicy z wydziału drogowego problemu nie widzieli od lat....bo tylko tam nie ma zakazu parkowania....na całej ulicy jest
Dodano: 09.09.2016 12:20    Przez: ~benson
Jak wolno parkować to nie jego wina,że ktoś na to pozwala.
Dodano: 09.09.2016 12:32    Przez: ~srenson
Masz rację,ale trochę myślenia też trzeba mieć...no chyba ,że właściciel myślał o odszkodowaniu tylko. Zadzwoniłem teraz do ZDM Konin, mają zrobić wizje lokalną
Dodano: 09.09.2016 12:34    Przez: ~benson
Benson, od kiedy to się wyprzedza zaparkowane auto? Naucz się przepisów, bo taką głupotę walnąłeś :-P
Dodano: 09.09.2016 13:14    Przez: ~kierowca bombowca
benson to zbuntowany piechur. Albo święty kierowca...
Dodano: 09.09.2016 14:48    Przez: ~ja
dokladnie tesz to widzielismy bo tu akurat mieszkamy ale prasa zawsze bedzie pisala bzdury !
Dodano: 09.09.2016 16:26    Przez: ~chopina
Moje przejęzyczenie,omija oczywiście..nie jestem zbuntowanym piechurem ani świętym kierowcom,rozumiem ,że aut jest dużo i nie ma gdzie parkować lub trzeba płacić,tylko ,że koło sonaty ,jest już darmowy duży parking od roku,zresztą pan ZATORZE dokładnie opisał jak ludzie parkują sobie przed pasami...