Dzisiaj jest sobota 21 stycznia 2017, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28563) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
KKF Automobile Torino Konin - Cityzen Poznań [TRANSMISJA] (4)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (24)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 15.09.2016 14:11

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Bridget Jones 3"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Bridget Jones 3".

Konkurs skończył się dnia 15.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Joanna Majer

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Zjednoczone stany miłości"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Zjednoczone stany miłości" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 19 września o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 15.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Michał Matuszak

KONKURS

Jakie nagrody zdobył film "Córki dancingu"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Córki dancingu" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 22 września o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 15.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Zbigniew Manuszak

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Sługi boże"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Sługi Boże".

Konkurs skończył się dnia 15.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Danuta Rogalińska

KONKURS

Jak brzmi fiński tytuł filmu "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem".

Konkurs skończył się dnia 15.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
hubert Sypniewski, Ilona pokrzywa

KONKURS

Gdzie powstały zdjęcia do filmu "Mechanik: konfrontacja"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Mechanik: konfrontacja".

Konkurs skończył się dnia 15.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Piotr Tabaczka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Bridget Jones baby 3
Dodano: 16.09.2016 09:07    Przez: ~karolina