Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19240) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Śmiertelny wypadek w Kolonii Golina. Zginął kierowca BMW

Dodano: 19.09.2016 10:12
Źródło: LM.pl

Do tragicznego wypadku doszło dzisiejszej nocy w Kolonii Golina. Jedna osoba nie żyje.

Z niedzieli na poniedziałek około godz. 2 kierujący BMW stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Kierowca auta zginął na miejscu. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, siła uderzenia była tak duża, że samochód rozpadł się na części.

Nie wiadomo jeszcze kim był kierujący BMW. - Trwają ustalenia zmierzające do identyfikacji ofiary – mówi Marcin Jankowski.

Przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku policja bada pod nadzorem prokuratury.  

Fot. Małgorzata Zielińska

Dziękujemy za zdjęcia 

  • Śmiertelny wypadek w Kolonii Golina. Zginął kierowca BMW
  • bmw2
  • gol
  • gol2
  • gol3
  • gol4
  • gol5
  • gol6
  • gol7
  • gol8

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Powiem tylko w ten sposób ktoś będzie pisał "Świeć nad jego duszą itd" ale skoro pędził bo po pierwsze dużo koni prosta droga , po drugie wielka pewność , to co tu wielce komentować na ten temat każdy pisze swój scenariusz , wiem jedno ludzie z BMW popisują się nawet na parkingach , przejściach dla pieszych czy też na uliczkach między blokami , kierowca nawet w super wozie powinien myśleć o tym co może się stać i że nie należy się popisywać na ulicy od tego są tory wyścigowe...każdego człowieka jest szkoda , bo każde życie jest bezcenne ale prędkość i pewność siebie jest zgubna...tym bardziej w miejscu gdzie może wylecieć jakiś jeleń z lasku albo lis , pies czy coś innego droga 92 jest zdradliwa i nie jeden stracił na niej zdrowie lub życie...
Dodano: 19.09.2016 10:31    Przez: ~Nero
kierowcom BMW w wielu przypadkach odbierany jest mózg niestety.
Dodano: 19.09.2016 10:27    Przez: ~bob budowniczy
BMW-i wszystko jasne.
Dodano: 19.09.2016 10:25    Przez: ~maluch
W TVN wcześniej było niż na regionalnym portalu... o czym to świadczy...
Dodano: 19.09.2016 10:39    Przez: ~Cen
często rozum nie nadarza nad emocjami
Dodano: 19.09.2016 11:14    Przez: ~bob budowniczy

KOMENTARZE

BMW-i wszystko jasne.
Dodano: 19.09.2016 10:25    Przez: ~maluch
Ludzie tu nie ma co sprawdzać, stare BMW złożone z 10 innych i nieodpowiedzialny kierowca za kierownicą.
Dodano: 19.09.2016 12:10    Przez: ~świećPanieNadJegoDuszą
Eee to tylko bmw więc nie szkoda gościa. Nie pierwszy i nie ostatni znając życie... Szkoda se głowę zabracac BEEMKOWICZEM
Dodano: 19.09.2016 16:25    Przez: ~Sprawiedliwy
jestescie jebnieci tyle powiem znajac was to kierowcy civica albo passeratti wielce ostrożni
Dodano: 29.09.2016 19:09    Przez: ~VWhater
Grubo !
Dodano: 19.09.2016 10:26    Przez: ~atop
kierowcom BMW w wielu przypadkach odbierany jest mózg niestety.
Dodano: 19.09.2016 10:27    Przez: ~bob budowniczy
Powiem tylko w ten sposób ktoś będzie pisał "Świeć nad jego duszą itd" ale skoro pędził bo po pierwsze dużo koni prosta droga , po drugie wielka pewność , to co tu wielce komentować na ten temat każdy pisze swój scenariusz , wiem jedno ludzie z BMW popisują się nawet na parkingach , przejściach dla pieszych czy też na uliczkach między blokami , kierowca nawet w super wozie powinien myśleć o tym co może się stać i że nie należy się popisywać na ulicy od tego są tory wyścigowe...każdego człowieka jest szkoda , bo każde życie jest bezcenne ale prędkość i pewność siebie jest zgubna...tym bardziej w miejscu gdzie może wylecieć jakiś jeleń z lasku albo lis , pies czy coś innego droga 92 jest zdradliwa i nie jeden stracił na niej zdrowie lub życie...
Dodano: 19.09.2016 10:31    Przez: ~Nero
Widzę, że jesteś w temacie a więc poproszę o adres toru wyścigowego w Olsztynie.
Dodano: 29.09.2016 14:55    Przez: ~Bart
W TVN wcześniej było niż na regionalnym portalu... o czym to świadczy...
Dodano: 19.09.2016 10:39    Przez: ~Cen
Nasi dziennikarze sprawdzają każdą informację i nie lecą na byle sensacyjkę.A w końcu o tych rozwalonych bmw tyle było,że niektórych już nudzi.
Dodano: 19.09.2016 13:51    Przez: ~tubylec miejscowy
świadczy to o tym że twoja stara nie zdążyła poinformować konin lm
Dodano: 19.09.2016 15:04    Przez: ~twój stary
Na takiego złoma za 6 000 kazdego stac tylko wiekszosc ludzi ma 100% rozumu.
Dodano: 20.09.2016 12:00    Przez: ~Konin Ja
100km/h to nie było :D
Dodano: 19.09.2016 10:51    Przez: ~beeema
Należy prześledzić historię pojazdu.
Dodano: 19.09.2016 11:08    Przez: ~Kollo
należy w trybie pilnym powołać komisję, która w hangarze przeprowadzi testy pojazdu BWM w skali 1:100 czyli ok 4,5cm w zderzeniu z TYM drzewem. Należy w tym celu odwzorować ten samochód tak idealnie jak 50 cm Tupolewa odwzorowują po czym zderzyć z ... (?) drzewem w skali 1:50? Oczywiście prędkość auta i samolotu będzie odwzorowana bo jak to możliwe by taki kawał skrzydła z prędkością 270km/h rozwalił owe skrzydło i jak to możliwe by takie auto jak BMW przy byle prędkości 100km/h rozwalił się o drzewo. Zapytam: kto robił diagnostykę tego auta, kto jeździł tym autem przed kierowcą. Czy w Golonie była sztuczna mgła?
Dodano: 19.09.2016 14:04    Przez: ~lo
Czasami jeden pojazd (bmw) składa się z kilku pojazdów.
Dodano: 22.09.2016 10:40    Przez: ~Qń
często rozum nie nadarza nad emocjami
Dodano: 19.09.2016 11:14    Przez: ~bob budowniczy
Gdzie tył auta?
Dodano: 19.09.2016 11:36    Przez: ~zarzenowany :/
do Konina doleciał
Dodano: 19.09.2016 13:26    Przez: ~asfalt
jeszcze szukają
Dodano: 19.09.2016 16:20    Przez: ~KajetanRuchaKoty
Bolid Młodzieży Wiejskiej .... i wszystko jasne.
Dodano: 19.09.2016 11:47    Przez: ~ramoz
Będziesz Miał Wypadek - nomen omen.
Dodano: 19.09.2016 11:59    Przez: ~zx
Zgadzam sie ze bolid ale nie tylko mlodziezy wiejskiej bo i buractwa miejskiego. Zadko kierowca BMW ma wlosy na glowie i brak buraczanego lancucha na grubej szyi.Przewaznie to lysy leb ,obgryziona koszulka i lancuch jak dla psa do budy.
Dodano: 19.09.2016 14:17    Przez: ~hanabunda
Ten bolid był na PN
Dodano: 19.09.2016 15:14    Przez: ~Piotr
Bolid młodzieży wiejskiej a tak naprawde każdy pisze tak z zazdrości bo by chciał takie mieć
Dodano: 19.09.2016 22:44    Przez: ~Boss
BMW zawsze bedzie BMW a buraki to ci którzy krytykują te auta bo sami by chcieli takie mieć a ich nie stać i z zazdrości krytykują a bujają sie sami w łańcuchach od krowy i samochodami które koło BMW nawet nie staną i nie dorównają nigdy pod każdym względem
Dodano: 19.09.2016 22:52    Przez: ~Gdhjyfc
"Gdhjyfc" o czym ty piszesz? Stare BMki są tanie jak barszcz. Rozsądni ludzie nawet lubiący dynamiczną jazdę nie chcą tego kupować, bo wiedzą że większość takich kwiatków jak tak skatowana i w takim stanie technicznym że nadaje się tylko na złom. A buractwo kupuje to za grosze i myśli że okazję trafiło. Auta zajechane, strach do tego wsiadać a ci szpanują jakby nie wiadomo czym jechali. Ja osobiście wprost uwielbiam objeżdżać takich cwaniaczków. Kiedy stoję na światłach i widzę z boku króla ortalionu to wiem że na 95% będzie chciał się popisać. No i jakiesz to zdziwienie kiedy po kilku metrach zostają z tyłu. I wtedy już nagle cwaniaczek nie ciśnie, tylko udaje że tak miało być. Haha schowajcie się buraki ze swoimi BMkami, głównie jakieś 1,6 czy 1,8 pod maską.
Dodano: 20.09.2016 00:33    Przez: ~LL
Chociaż 6000 bo inne sa bez wartości spróbuj ze mną jak jestes taki kozak tylko trzymaj na tym swoim złomie szpachel zebym ci go nie oderwał jak przejadę koło ciebie a od 1,8 to nawet nie zaczynałem pierwszy samochód miał 300 kucy i wolał bym stara BMW jak nowa inna markę plastikowa złożona w Chinach i nie ma o czym rozmawiać i wiem ze gul ci tylko skacze jak takie cos widzisz jak BMW nie masz pojęcia o takim samochodzie a objechać to mozesz kogos na rowerze hehe jestes żałosny
Dodano: 20.09.2016 12:17    Przez: ~Boss
avatar Zajebisty stereotyp... Nie każdy kto jeździ BMW jest bezmózgiem bez włosów i z łańcuchem jak u krowy przywieszonym do szyi. Daj byle jakiemu młodemu "szczylowi" jakiekolwiek auto i scenariusz gotowy. Mówię tu o dzieciakach którzy zamiast mieć samochód i prawo jazdy do jazdy wykorzystują to do "zapier... na pełnej p...." jak to się mówi.
Dodano: 20.09.2016 17:08    Przez: Zośka Majdziak
Boss marzyć to ty se możesz o tych 300 "kuniach". Ale niestety, w twojej zdezelowanej Bejewu z 1,6 pod maską naklejki mocy ci nie dodadzą :P Obkleił BMW naklejkami, pododawał 50 kuniów za każdą wlepę mpower i wyśnił sobie 300 kucyków. Śmieszni jesteśmy i tyle. Skądś się jednak te stereotypy biorą, kozaczka w bmwu.
Dodano: 21.09.2016 00:32    Przez: ~nikoś
1 z 9
123456789>>