Dzisiaj jest sobota 25 lutego 2017, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30377) SPORT FORUM FIRMY (5291) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
4 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Będzie wewnątrzkoniński półfinał. Medyk wygrał w Łodzi (4)Cząstków. Zderzenie czołowe na drodze nr ... (15)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 22.09.2016 14:09

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Jak brzmi szwedzki tytuł filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Sekretne życie zwierzaków domowych".

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ewa Kempska-Tomczak

KONKURS

Kto wciela się w rolę kleryka w filmie "Sługi boże"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Sługi boże".

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Andzelika Białecka

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Obce niebo"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Obce niebo" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 29 września o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Janusz Jakubowski

KONKURS

Ile filmów wchodzi w skład seansu "Filmowe Poranki - Kosmoloty" w kinie Helios?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na seans "Filmowe Poranki - Kosmoloty", który odbędzie się 25 września o godzinie 10:30.

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

KONKURS

Gdzie powstały zdjęcia do filmu "Blair Witch"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Blair Witch".

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Patrycja Kaczmarek, Katarzyna Studzińska

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Mając 17 lat"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Mając 17 lat".

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ada Tomaszewska, Natalia Smuszkiewicz

KONKURS

Kiedy zakończyły się zdjęcia do filmu "Sługi boże"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Sługi boże".

Konkurs skończył się dnia 22.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Damian Czerbachowski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Sciema z tymi biletami wysłałam prawiflowe smsy a oni seoim dali bilety
Dodano: 27.09.2016 18:14    Przez: ~beka
Wysylam ptawidlowe odpo. A oni swoim kumplom bilety rozdali scirma