Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19071) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (1)

Moja Komenda. Aplikacja ułatwi kontakt z policją i dzielnicowym

Dodano: 27.09.2016 11:19
Źródło: LM.pl

Odnalezienie najbliższej jednostki policji, czy kontakt z dzielnicowym. Wszystko dostępne w telefonie komórkowym dzięki nowej aplikacji „Moja Komenda”.

To kolejne narzędzie, które ma służyć mieszkańcom. Aplikacja „Moja Komenda” zawiera bazę teleadresową wszystkich komend oraz komisariatów w Polsce. Dodano do niej również rewiry dzielnicowych i posterunki. Dzięki temu każdy kto zainstaluje aplikację w swoim telefonie będzie mógł szybko skontaktować się z policją.

Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania, żeby otrzymać informację o dzielnicowym danego rejonu. Aby się z nim połączyć wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline, a to oznacza, że użytkownik nie musi mieć dostępu do internetu.

Aplikacja pomaga też w odnalezieniu najbliższego obiektu policyjnego. Po włączeniu usługi lokalizacyjnej wskaże trasę do najbliższej komendy, czy komisariatu. Dzięki „Mojej Komendzie” można też połączyć się z dyżurnym policjantem wybranej jednostki. 

 

  • Moja Komenda. Aplikacja ułatwi kontakt z policją i dzielnicowym

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

kiedy PIP skontroluje firme Obuwie Nawrocki z Kraśnicy ???
Dodano: 27.09.2016 11:49    Przez: ~arlo
I co to pomoże skoro na komisariacie pracuje 2 policjantów do interwencji i 38 policjantów urzędników.
Dodano: 27.09.2016 11:45    Przez: ~PS
avatar W jakiejkolwiek części kraju bym nie był to próba dodzwonienia się na 997 na przykład aby powiadomić o wypadku graniczy z cudem. Pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, ................................... a jak już w końcu dodzwonisz się zazwyczaj po drugiej stronie słyszymy głos opryskliwego Pana który przerywa w każdym zdaniu. Proponuję zacząć od odbierania telefonów i żeby wam tam w tych centralkach telefonicznych tak nie gwizdało i nie szumiało.
Dodano: 28.09.2016 08:08    Przez: Urlich von Jungingen

KOMENTARZE

Kapusty wniebowzięte :D
Dodano: 27.09.2016 11:39    Przez: ~jjk
I co to pomoże skoro na komisariacie pracuje 2 policjantów do interwencji i 38 policjantów urzędników.
Dodano: 27.09.2016 11:45    Przez: ~PS
domyślam się, że T w ogóle nie pracujesz...
Dodano: 27.09.2016 11:54    Przez: ~SP
wszystkim popaprańcom jak zwykle Policja przeszkadza - tylko jak się coś wydarzy złego , zabójstwo itp itd - te same popaprańcy krzyczą i wołają o pomoc. Dziki kraj - dziki obyczaj. Rozdać władze kibolom - i zobaczymy co będzie.
Dodano: 28.09.2016 10:57    Przez: ~magnes
kiedy PIP skontroluje firme Obuwie Nawrocki z Kraśnicy ???
Dodano: 27.09.2016 11:49    Przez: ~arlo
dawno powinien być ukarany
Dodano: 27.09.2016 15:27    Przez: ~GG
Jak potrzeba to i tak nie ma policji,a jak juz sie pojawi to jacys znajomi tyle mozna zalatwic.W Osieczy to same znajomosci widze...
Dodano: 27.09.2016 13:51    Przez: ~Czytelnik
avatar W jakiejkolwiek części kraju bym nie był to próba dodzwonienia się na 997 na przykład aby powiadomić o wypadku graniczy z cudem. Pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, pogotowie policji proszę czekać, ................................... a jak już w końcu dodzwonisz się zazwyczaj po drugiej stronie słyszymy głos opryskliwego Pana który przerywa w każdym zdaniu. Proponuję zacząć od odbierania telefonów i żeby wam tam w tych centralkach telefonicznych tak nie gwizdało i nie szumiało.
Dodano: 28.09.2016 08:08    Przez: Urlich von Jungingen
A czy w tej aplikacji można sie dowiedzieć czy Burski i Predecki mieszkają nadal na ulicy Gotyckiej i Paderewskiego. Potrzebny dokładny adres.
Dodano: 28.09.2016 13:24    Przez: ~Podatnik