Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19147) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)Po prezentacji listy, wojewoda odwiedził Urząd Mie ... (2)

Śmiertelny wypadek niedaleko Koła. Kierowca uderzył w drzewo

Dodano: 28.09.2016 10:16
Źródło: LM.pl

Tragedia w gminie Babiak. W wypadku samochodowym zginął 56-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Ozorzyn, gm. Babiak. Jadący osobowym renault z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 56-letni mieszkaniec gm. Babiak zginął na miejscu.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja w Kole pod nadzorem prokuratury.  

fot. KP PSP Koło

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

- do kura kao- a może kierowca miał zawał? żeby tylko tobie jakieś drzewo kiedyś nie wtargnęło!
Dodano: 28.09.2016 10:57    Przez: ~Rybka
Specjalnie by sie nie zabił, poprostu jechał moze do pracy lub do sklepu i mogł dostac zawału , rózne przypadki są smierc nie wybiera moze złapac cie nagle.
Dodano: 28.09.2016 11:08    Przez: ~obserwator
dla wszystkich ogladających to zdjęcie, to nie ten samochód, portal wrzucił pierwszy lepszy z renault 19, ten co się rozbił był czerwony i uderzył przodem, myśle ze to nie ładnie ze strony LM oszukiwac ludzi, czy wprowadzać ich w błąd
Dodano: 28.09.2016 18:16    Przez: zbyniu

KOMENTARZE

No cóż - to drzewo pewnie wtargnęło na jezdnię z niewiadomych przyczyn.
Dodano: 28.09.2016 10:51    Przez: ~kura kao
wyciąć wszystkie drzewa wzdłuż dróg !!!!
Dodano: 28.09.2016 12:16    Przez: ~koniec
- do kura kao- a może kierowca miał zawał? żeby tylko tobie jakieś drzewo kiedyś nie wtargnęło!
Dodano: 28.09.2016 10:57    Przez: ~Rybka
90 % w tym kraju się okazuje miało "zawał" - nie jest winna brawura, lekceważenia oznakowania itp
Dodano: 28.09.2016 12:56    Przez: ~kura kao
Specjalnie by sie nie zabił, poprostu jechał moze do pracy lub do sklepu i mogł dostac zawału , rózne przypadki są smierc nie wybiera moze złapac cie nagle.
Dodano: 28.09.2016 11:08    Przez: ~obserwator
Co nagle to po diable...
Dodano: 28.09.2016 11:13    Przez: ~What?
kurde samochód trochę poobijany a człowiek zginął... :-(
Dodano: 28.09.2016 12:17    Przez: ~ohh
Dobrze, że to nie BMW bo już by tu były niezłe komentarze.
Dodano: 28.09.2016 15:36    Przez: ~x
dla wszystkich ogladających to zdjęcie, to nie ten samochód, portal wrzucił pierwszy lepszy z renault 19, ten co się rozbił był czerwony i uderzył przodem, myśle ze to nie ładnie ze strony LM oszukiwac ludzi, czy wprowadzać ich w błąd