Dzisiaj jest wtorek 21 maja 2019, imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19336) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
15 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Proces wchłonięcia Geotermii Konin przez MPEC powo ... (33)Piłka nożna. Symulacja ligowa. Kto spadnie, kto aw ... (2)

Śmiertelny wypadek niedaleko Koła. Kierowca uderzył w drzewo

Dodano: 28.09.2016 10:16
Źródło: LM.pl

Tragedia w gminie Babiak. W wypadku samochodowym zginął 56-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Ozorzyn, gm. Babiak. Jadący osobowym renault z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 56-letni mieszkaniec gm. Babiak zginął na miejscu.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja w Kole pod nadzorem prokuratury.  

fot. KP PSP Koło

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

- do kura kao- a może kierowca miał zawał? żeby tylko tobie jakieś drzewo kiedyś nie wtargnęło!
Dodano: 28.09.2016 10:57    Przez: ~Rybka
Specjalnie by sie nie zabił, poprostu jechał moze do pracy lub do sklepu i mogł dostac zawału , rózne przypadki są smierc nie wybiera moze złapac cie nagle.
Dodano: 28.09.2016 11:08    Przez: ~obserwator
dla wszystkich ogladających to zdjęcie, to nie ten samochód, portal wrzucił pierwszy lepszy z renault 19, ten co się rozbił był czerwony i uderzył przodem, myśle ze to nie ładnie ze strony LM oszukiwac ludzi, czy wprowadzać ich w błąd
Dodano: 28.09.2016 18:16    Przez: zbyniu

KOMENTARZE

No cóż - to drzewo pewnie wtargnęło na jezdnię z niewiadomych przyczyn.
Dodano: 28.09.2016 10:51    Przez: ~kura kao
wyciąć wszystkie drzewa wzdłuż dróg !!!!
Dodano: 28.09.2016 12:16    Przez: ~koniec
- do kura kao- a może kierowca miał zawał? żeby tylko tobie jakieś drzewo kiedyś nie wtargnęło!
Dodano: 28.09.2016 10:57    Przez: ~Rybka
90 % w tym kraju się okazuje miało "zawał" - nie jest winna brawura, lekceważenia oznakowania itp
Dodano: 28.09.2016 12:56    Przez: ~kura kao
Specjalnie by sie nie zabił, poprostu jechał moze do pracy lub do sklepu i mogł dostac zawału , rózne przypadki są smierc nie wybiera moze złapac cie nagle.
Dodano: 28.09.2016 11:08    Przez: ~obserwator
Co nagle to po diable...
Dodano: 28.09.2016 11:13    Przez: ~What?
kurde samochód trochę poobijany a człowiek zginął... :-(
Dodano: 28.09.2016 12:17    Przez: ~ohh
Dobrze, że to nie BMW bo już by tu były niezłe komentarze.
Dodano: 28.09.2016 15:36    Przez: ~x
dla wszystkich ogladających to zdjęcie, to nie ten samochód, portal wrzucił pierwszy lepszy z renault 19, ten co się rozbił był czerwony i uderzył przodem, myśle ze to nie ładnie ze strony LM oszukiwac ludzi, czy wprowadzać ich w błąd