Dzisiaj jest czwartek 22 czerwca 2017, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25200) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
19 / 16oC
Pojutrzepogoda
19 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
PILNE:

IMGW: Burze z porywistym wiatrem (do 100 km/h) i gradem od godz. 21.00 - 9.00

Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 29.09.2016 14:31

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Ostatnia rodzina"?

Do wygrania 1 bilet poijedynczy do kina Helios na film "Ostatnia rodzina".

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ilona Paluszewska

KONKURS

Kto wciela się w rolę Judew filmie "Bridget Jones 3"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Bridget Jones 3".

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Katarzyna Kręc

KONKURS

Jak brzmi wietnamski tytuł filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Sekretne życie zwierzaków domowych".

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Sylwia Kubicka

KONKURS

Kto wciela się w rolę perkusisty w klubie w filmie "Śmietanka towarzyska"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Śmietanka towarzyska" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 3 października o godzinie 19:30.

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Daniel Jakubowski

KONKURS

Podaj datę światowej premiery filmu "#WSZYSTKOGRA".

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "#WSZYSTKOGRA" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 6 października o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Kinga Jakubowska

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Jak Bóg da"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Jak Bóg da".

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Bartek Horbiński, Aleksandra Kazimierczak

KONKURS

W którym roku urodził się Tomasz Beksiński?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Ostatnia rodzina".

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Daniel Linka, Marta Robak

KONKURS

Jaką nagrodę zdobył film "Sługi boże"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Sługi boże".

Konkurs skończył się dnia 29.09.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Edyta Kotkowska

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje