Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Koło. Zderzenie samochodu z motocyklistami. Jedna osoba nie żyje

Dodano: 2.10.2016 13:30
Źródło: LM.pl

Tragiczny wypadek na obwodnicy Koła. Zginął motocyklista.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Jadący od strony Warszawy osobowy Saab zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. Auto uderzyło w nadjeżdżających z naprzeciwka dwóch motocyklistów. 63-letni kierowca jednośladu zginął na miejscu. Jego 56-letni kolega w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Hospitalizowany jest również 53-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, który prowadził samochód.

Przyczyny o okoliczności wypadku bada kolska policja pod nadzorem prokuratury.

 

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do autorki: "Czołówka" to kolokwializm. Od dziennikarzy tak szanownego, opiniotwórczego i kształtującego kulturę językową portalu wymagam używania poprawnej polszczyzny. "Zderzenie czołowe" proponuję Pani Redaktor.
Dodano: 2.10.2016 15:33    Przez: ~Jan Vb
Tragedia
Dodano: 2.10.2016 14:50    Przez: ~adi
co za tragedia
Dodano: 2.10.2016 14:36    Przez: ~konkretny
co za tragedia
Dodano: 2.10.2016 14:36    Przez: ~konkretny

KOMENTARZE

co za tragedia
Dodano: 02.10.2016 14:36    Przez: ~konkretny
co za tragedia
Dodano: 02.10.2016 14:36    Przez: ~konkretny
Tragedia
Dodano: 02.10.2016 14:50    Przez: ~adi
Nasz koniński portal jest zawsze w tyle z wiadomościami na naszym terenie.Stacje telewizyjne juz wczoraj podawały o tym zdarzeniu, a nasz szanowny portal dopiero dziś.
Dodano: 02.10.2016 15:27    Przez: ~uzytkownik
Do autorki: "Czołówka" to kolokwializm. Od dziennikarzy tak szanownego, opiniotwórczego i kształtującego kulturę językową portalu wymagam używania poprawnej polszczyzny. "Zderzenie czołowe" proponuję Pani Redaktor.
Dodano: 02.10.2016 15:33    Przez: ~Jan Vb
Chyba tylko pracodawca mógłby coś zmienić,do tej pani nic nie dociera...a niby człowiek uczy się całe życie,nie chcę użyć dosadniejszego epitetu,a mam go na końcu języka
Dodano: 02.10.2016 18:45    Przez: ~benson
Jaki Pan taki Kram
Dodano: 02.10.2016 18:50    Przez: ~Menadżer
Redaktor Tristian..menadżer lmu,też to czytałem dziś... ci redaktorzy z tego portalu to chyba kończyli szkołę u Galasa
Dodano: 02.10.2016 19:33    Przez: ~benson
Większość wypadków z udziałem motocyklistów niestety powodują kierowcy puszek.............Tylko że motocyklista nie ma ochrony i kończy się zawsze dla niego tragicznie.....Ostatnio na rondzie z przeprawy będąc już na rondzie wyjeżdża mi w całej okazałosci TIRo mało nie wylądowałem pod kołami naczepy.......Tak byłem naładowany że bym idiotę zmaszynował jakby mi podszedł pod rękę ale oczywiście pojechał dalej nawet się nie zatrzymując.......LWG
Dodano: 02.10.2016 20:13    Przez: ~arkadyjusz
a o tym że niedawno ktoś dostał nożem w Koninie nic nie napiszą żenada
Dodano: 03.10.2016 18:24    Przez: ~max
Z jaką prędkością jechał..motocyklista?
Dodano: 03.10.2016 19:14    Przez: ~120-150?