Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15019) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Jak żyć? Szósta edycja Akademii Życia w Koninie rozpoczęta

Dodano: 4.10.2016 08:40

Szósta edycja Akademii Życia w Koninie rozpoczęta. Kolejne osoby niepełnosprawne z Polski będą się uczyć jak pokonywać bariery, przełamywać stereotypy, jak radzić sobie w zastanej rzeczywistości. To projekt fundacji Podaj Dalej w Koninie. 

Dorota, Emilia, Magda, Eryk, Tomek, Kasia, Łukasz, Natalia to śmiałkowie, którzy rozpoczęli swoja przygodę w Akademii Życia. W pierwszą niedzielę października odbyła się uroczysta inauguracja i przywitanie nowych uczestników. Przed nimi mnóstwo wyzwań, ale także dużo dobrej zabawy. Starsi, czyli Kasia i Milena wprowadziły nowicjuszy w akademickie życie przy słodkim poczęstunku. Nowych uczestników powitał Sebastian Łukaszewski, zastępca prezydenta Konina.

- Życzymy nowym powodzenia. Aby czas spędzony w Akademii Życia zaprocentował w przyszłości. Zapewne oprócz codziennych obowiązków czeka ich dużo dobrej zabawy. Natomiast, ja i Milena mamy przed sobą ostatni miesiąc pobytu w Akademii Życia. Pół roku może wydawać się komuś długo, tak naprawdę czas w Akademii mija w oka mgnieniu.

Katarzyna Taras, uczestniczka Akademii Życia w Koninie 

  • Jak żyć? Szósta edycja Akademii Życia w Koninie rozpoczęta
  • Jak żyć? Szósta edycja Akademii Życia w Koninie rozpoczęta
  • Jak żyć? Szósta edycja Akademii Życia w Koninie rozpoczęta
  • Jak żyć? Szósta edycja Akademii Życia w Koninie rozpoczęta

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Akademia Życia Konin,   Fundacja Podaj Dalej,   Akademia Konin,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.