Dzisiaj jest środa 24 maja 2017, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (29642) SPORT FORUM FIRMY (5430) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
19 / 11oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Konin. Ratownicy przyłączyli się do ogólnopolskiego pro ... (0)W lidze nie idzie, odkuli się w pucharze. Górnik gra da ... (3)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 06.10.2016 13:59

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Gdzie powstały zdjęcia do filmu "Viva"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Viva".

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Klaudiusz Wesołowski, Magdalena Młodzieniak

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Dziewczyny inne niż wszystkie"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Dziewczyny inne niż wszystkie".

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Karolina Wojciechowska

KONKURS

Jaką wysokość ma Atlas Arena w Łodzi?

Do wygrania 2 podwójne bilety do Atlas Arena w Łodzi na pokaz "Supercross". 

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
ŁUKASZ OSOWSKI, Bogumiła Szymczak

KONKURS

Jak brzmi czeski tytuł filmu "Dziewczyna z pociągu"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Dziewczyna z pociągu".

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Bartosz Horbiński

KONKURS

Kto jest autorem muzyki do filmu "Wołyń"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Wołyń".

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Piotr Gauza

KONKURS

Ile filmów wchodzi w skład seansu "Filmowe Poranki - Dinopociąg" w kinie Helios?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Dinopociąg" w ramach cyklu Filmowe Poranki. Seans odbędzie się 9 października o godzinie 10:30.

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Tomasz MaŁecki

KONKURS

Kto wciela się w rolę dziewczyny w barze w filmie "Niewinne"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Niewinne" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 13 października o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 06.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Trzcieliński Miłosz

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

salah
Dodano: 07.10.2016 00:37    Przez: ~salhi
CIĄGLE WYGRYWAJĄ TE SAME OSOBY!!!!!!!
Dodano: 07.10.2016 11:46    Przez: ~grająca