Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16926) SPORT FORUM FIRMY (5575) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Domu Pomocy Społecznej ruszyły szczepienia przec ... (3)Urząd Marszałkowski świętuje zaprzysiężenie prezyd ... (12)

Pozycjonowanie strony internetowej - czy to się opłaca?

Materiał promocyjny

Dodano: 12.10.2016 11:48

Wszyscy z pewnością znamy prawidło, które mówi, że jeśli twojej firmy nie ma w Internecie, to dla świata po prostu nie istniejesz. Czasy,w których wystarczał sam przydrożny billboard i "poczta pantoflowa" dawno odeszły w niepamięć.

Dzisiejsi konsumenci swoje decyzje opierają o możliwość swobodnego sprawdzenia danej firmy czy produktu w świecie dla nich dostępnym o każdej porze dnia i nocy - a więc w Sieci. Nie wystarczy jednak samo założenie strony www, konieczne jest jej wypozycjonowanie i nadanie jej wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwarki.

Pozycjonować czy czekać?

To, że należy posiadać własną stronę www nie ulega najmniejszym wątpliwościom, aczkolwiek każdy, kto chociaż raz próbował ją stworzyć samodzielnie wie, że samo jej wprowadzenie do Sieci nie oznacza jej dobrej widoczności.

Wyobraźmy sobie zupełnie inną sytuację. Jedziemy nocą przez nieznaną nam drogę. Panuje mgła, która - rzecz jasna - skutecznie nas męczy. My chcemy znaleźć jakiś dobry punkt z gastronomią, nasza widoczność jest ograniczona wyłącznie do kilkudziesięciu metrów, więc wybieramy tę, którą zobaczymy w pierwszej kolejności, nawet jeśli kilkadziesiąt metrów dalej jest o wiele lepszy i bardziej przyjazny punkt. Podobnie jest z Internetem, wyszukując jakiś produktów czy usługodawców, konsumenci - a więc my wszyscy - skupiamy się wyłącznie na pierwszej stronie wyszukiwarki, a konkretnie na pierwszych trzech pozycjach. Dostanie się do top10 nie jest sprawą przypadku, ale profesjonalnego pozycjonowania, które może dla nas wykonać agencja interaktywna.

Chałupniczo czy profesjonalnie?

Niektórzy z pewnością powiedzą, że pozycjonowanie stron www nie jest jakimś trudnym procesem. Wystarczy przecież kilka chwytliwych i powiązanych z naszą stroną fraz i umiejętne ich umieszczenie w kilku różnego rodzaju tekstach promujących działalność. Innymi słowy, że to może zrobić nawet laik.

Nic bardziej mylnego! Tylko profesjonaliści są w stanie wyłuskać najlepsze frazy i dopasować do nich pokrewne. Co więcej, będą wiedzieli jakie techniki należy zastosować, by na upragnione top 10 w Googlach nie czekać kilka lat, ale by tę pozycję osiągnąć w najszybszym z możliwych czasie. Pamiętajmy, że agencja interaktywna ma szeroki wachlarz możliwości, który opiera na codziennej, wnikliwej analizie. Pierwsza strona wyszukiwarki to potencjał przyszłych klientów zainteresowanych produktami czy usługami. Uzyskując wysoką pozycję w rankingu, strona będzie nieustannie pracowała na zysk firmy, a agencja interaktywna będzie czuwała, by nikt nie strącił cię z tego lukratywnego i zarezerwowanego dla najlepszych miejsca.

Pozycjonowanie to wszechstronny proces, który obejmuje także promowanie marki i wizerunku. Poza tym, jest swego rodzaju reklamą o relatywnie niskim koszcie, co więcej, może przyciągać reklamodawców czy intratnych partnerów handlowych. Oddając ten proces w ręce ekspertów zdecydowanie skracamy czas i mamy pewność, ze pozycjonowanie naszej strony jest czymś więcej niż tylko podbijaniem pozycji w wyszukiwarce.

Konsultacja: Agencja Interaktywna Empressia

  • Pozycjonowanie strony internetowej - czy to się opłaca?

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:e-marketing,   pozycjonowanieDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To info dla gimbusów?
Dodano: 12.10.2016 19:10    Przez: ~jastarszy
Artykuł sponsorowany
Dodano: 13.10.2016 09:25    Przez: ~gość

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.