Dzisiaj jest sobota 21 stycznia 2017, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28553) SPORT FORUM FIRMY (5253) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
KKF Automobile Torino Konin - Cityzen Poznań [TRANSMISJA] (3)Konin. Społeczne obchody 154. rocznicy Powstania Styczniowego (24)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 13.10.2016 14:01

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Inferno"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Inferno".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adam Kwiatkowski

KONKURS

Kto jest autorem muzyki do filmu "Bociany"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Bociany".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Agnieszka Rozrozewska

KONKURS

W jakich miejscowościach powstały zdjęcia do filmu "Wołyń"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Wołyń".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Patryk Lewandowski

KONKURS

Kto jest autorem powieści "Dziewczyna z pociągu"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Dziewczyna z pociągu".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Jolanta Dajczer

KONKURS

Kto wciela się w rolę Gino w filmie "Boska Florence"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Boska Florence" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 17 października o godzinie 18:15.

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Iwona Rawecka

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Chemia" z 2015 roku?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Chemia" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 20 października o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Maciej Winiarski

KONKURS

Kto wciela się w rolę Janka w filmie "Ostatnia rodzina"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Ostatnia rodzina".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Justyna Radecka, Andżelika Grzelak

KONKURS

Podaj datę światowej premiery filmu "Bociany".

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Bociany".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Roksana Rybakiewicz, Katarzyna Świerczyńska

KONKURS

Jak brzmi turecki tytuł filmu "Dziewczyna z pociągu"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Dziewczyna z pociągu".

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Monika Lenart

KONKURS

W jakim mieście urodził się Piotr Bałtroczyk?

Do wygrania 1 bilet podwójny i 1 bilet pojedynczy do Konińskiego Domu Kultury na kabaret Bałtroczyk 2016.

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Magdalena Andrzejewska, Justyna Grajek

KONKURS

Kiedy zakończono budowę Atlas Arena w Łodzi?

Do wygrania 1 podwójny bilety do Atlas Arena w Łodzi na pokaz "Supercross". 

Konkurs skończył się dnia 13.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Szymon Paszek

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje