Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19216) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Tragedia w Kotwasicach. Dwie ofiary wypadku samochodowego

Dodano: 20.10.2016 13:23
Źródło: LM.pl

Policja w Turku pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło kilka dni temu w Kotwasicach, gm. Malanów.

Na prostym odcinku drogi, 29-letni kierowca BMW podczas wyprzedzania uderzył w volkswagena passata. Obaj kierowcy stracili panowanie nad samochodami. Auta zjechały z jezdni i zatrzymały się na drzewie. Jadący BMW młody mężczyzna zginął na miejscu. Kierujący passatem, 65-letni obywatel Bułgarii i jadąca z nim kobieta, tej samej narodowości, zostali przewiezieni do szpitali w Turku i Kaliszu.

Niestety okazało się, że mimo wysiłków lekarzy z kaliskiej lecznicy, pasażerki volkswagena nie udało się uratować.  

fot. KP PSP Turek

  • Tragedia w Kotwasiach. W wypadku samochodowym zginęły dwie osoby
  • Tragedia w Kotwasiach. W wypadku samochodowym zginęły dwie osoby

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   wypadek,   śmierć na drodze,   kotwasice

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dokladnie ,droga przystosowana do koni z wozami,tak jak 40 lat temu,dzewa sadzili po to ,żeby koniowi cień na łeb padał,a teraz jedziesz po takiej drodze śmierci,złapiesz gume,momentalnie walisz w drzewo i trup. krajach cywilizowanych ,już dawno drzewa wycieli a obok drogi są żywopłoty ,wbijesz się w taki żywopłot,i żyjesz.Ale w Polsce dalej mentalność chłopa panszczyznianego i drzewa będą dalej przyczyniały się do śmierci kierowców
Dodano: 20.10.2016 14:09    Przez: ~benson
osły z BMW ...wystarczy popatrzec..jakimi trupami jeżdzą i w trupy się zmieniają...szkoda że inni przez takich giną...
Dodano: 20.10.2016 13:51    Przez: ~xyz
Znowu BMW ?!
Dodano: 20.10.2016 13:41    Przez: ~marco
to raczej kierowcy przyczyniają się do kaleczenia drzew
Dodano: 20.10.2016 14:11    Przez: ~x
Z 80 % samochodów na drodze to trupy ( chodzi o zły stan techniczny ) ludzi nie stać na naprawy zwłaszcza tych młodych jak ubezpieczenie kosztuje już z 2 tyś rocznie... mechanicy to złodzieje i partacze... A części to ceny z kosmosu... młody jak ma 10 tyś to kupuję BMW bo za tą cenę ma z 150 koni pod maską, albo lepiej i szpanuja...
Dodano: 20.10.2016 15:25    Przez: ~Cen

KOMENTARZE

Znowu BMW ?!
Dodano: 20.10.2016 13:41    Przez: ~marco
chcieliście ostatnio bmw więc macie.... :-( kondolencje dla rodzin :-(
Dodano: 20.10.2016 14:56    Przez: ~oj
wypadek był 2 dni temu. Żenada portal
Dodano: 20.10.2016 13:51    Przez: ~as
osły z BMW ...wystarczy popatrzec..jakimi trupami jeżdzą i w trupy się zmieniają...szkoda że inni przez takich giną...
Dodano: 20.10.2016 13:51    Przez: ~xyz
Może i osły. Do marki BMW nic nie mam. Dobre auta dla mądrych ludzi. Proszę jednak popatrzeć na drogę śmierci. Mało, że wąska, wyboista to jeszcze drzewa przy niej :-(
Dodano: 20.10.2016 13:56    Przez: ~x
Dokladnie ,droga przystosowana do koni z wozami,tak jak 40 lat temu,dzewa sadzili po to ,żeby koniowi cień na łeb padał,a teraz jedziesz po takiej drodze śmierci,złapiesz gume,momentalnie walisz w drzewo i trup. krajach cywilizowanych ,już dawno drzewa wycieli a obok drogi są żywopłoty ,wbijesz się w taki żywopłot,i żyjesz.Ale w Polsce dalej mentalność chłopa panszczyznianego i drzewa będą dalej przyczyniały się do śmierci kierowców
Dodano: 20.10.2016 14:09    Przez: ~benson
to raczej kierowcy przyczyniają się do kaleczenia drzew
Dodano: 20.10.2016 14:11    Przez: ~x
Z 80 % samochodów na drodze to trupy ( chodzi o zły stan techniczny ) ludzi nie stać na naprawy zwłaszcza tych młodych jak ubezpieczenie kosztuje już z 2 tyś rocznie... mechanicy to złodzieje i partacze... A części to ceny z kosmosu... młody jak ma 10 tyś to kupuję BMW bo za tą cenę ma z 150 koni pod maską, albo lepiej i szpanuja...
Dodano: 20.10.2016 15:25    Przez: ~Cen
nie drzewa czy inne wyimaginowane historie są przyczyną wypadków - tylko brawura i głupota morderców za kierownicą. Już to widzę jak ten koleś BMW jechał tam 50 czy też max 90 km/h.
Dodano: 20.10.2016 15:38    Przez: ~cymbergaj
Benson skoro droga przystosowana do jazdy max40 tak jak piszesz to noga z gazu i wlaczam myslenie a nie rajdy sobie urzadzasz co nie? Nikt nie bedzie wycinal drzew w calej polsce bo jakiemus idiocie sie zachcialo rajdow na publicznych drogach.
Dodano: 20.10.2016 19:22    Przez: ~tekstt
A ty pała z pasatta albo golfa 3 po agro tuningu lub z jakiejś innej szpachlibry
Dodano: 20.10.2016 19:39    Przez: ~Tr
ci z passata jechali prawidłowo ,prędkość ok 50km/h widać po przodzie ,że mało uszkodzony,a jednak po uderzeniu w drzewo zginęła pasażerka. czy to tak trudno zrozumieć,że na drodze możesz jechać super bezpiecznie,a wystąpi sytuacja ,że musisz uciec...np .pęknięta opona ,czy jakiś zwierz wybiegnie na ulice,odruch masz od razu,bo nie chcesz go zabić ,i walisz w drzewo i giniesz
Dodano: 20.10.2016 19:50    Przez: ~benson
Sam jestes osiol bo twoje auto nie daje rady 30 letniemu leciwemu bmw
Dodano: 29.10.2016 20:38    Przez: ~Tylnonapedowiec
Do Mamuśka. Drzewo nie jest bezpośrednim sprawcą wypadku lecz przez te drzewa posadzone bezmyślnie ginie wielu ludzi. Auto to tylko maszyna i oby nigdy Ci się nie zdarzyło, że coś Ci w nim zawiedzie np: hamulce, układ jezdny itd. i wtedy spotkasz przy drodze takie właśnie drzewo. W dzisiejszych czasach takie drogi nie mają prawa bytu. Chodzi o bezpieczeństwo. Skoro taka jesteś mądra to po co Ci w samochodzie ABS, ESP, poduszki. Bo właśnie chodzi o bezpieczeństwo i zrozum to w końcu ! Istotną również sprawą jest to by kierowca miał głowę na karku, bo bez tego i tak nic mu nie pomorze.
Dodano: 20.10.2016 14:26    Przez: ~x
W końcu jakiś rozsądny komentarz...
Dodano: 20.10.2016 14:49    Przez: ~flocke
jakby krowa rozumowała o orle to by miała podobne wnioski. Jedź sobie koleś na pustynię - nie będziesz miał żalu do nikogo - no przepraszam pewnie by pruszący piasek ci przeszkadzał.
Dodano: 20.10.2016 15:41    Przez: ~beny hill
Abs. Esp ci nie pomoze jak nie umiesz jezdzic. Trzeba wiedziec jak te systemy dzialaja. Jak hamowac itd. Bo duza czesc kietowcow hamuje pulsacyjnie z absem
Dodano: 20.10.2016 19:26    Przez: ~tronix
BMW niesie śmierć...
Dodano: 20.10.2016 15:01    Przez: ~maluch
Selekcja naturalna, będzie bezpieczniej dla innych użytkowników dróg.
Dodano: 20.10.2016 15:15    Przez: ~xyz
selekcja naturalna 1 niewinna ofiara tej selekcji .
Dodano: 20.10.2016 17:57    Przez: ~aaa
E46 coupe
Dodano: 20.10.2016 15:35    Przez: ~I m fan
Kolejny bezmozg mial woza
Dodano: 20.10.2016 16:19    Przez: ~Poeta
Tam gdzie niema drzew to kopią głębokie rowy. Pytam się po co.
Dodano: 20.10.2016 16:59    Przez: ~INEK
żeby się utopił jak wjedzie.....
Dodano: 20.10.2016 17:10    Przez: ~bucha
po to baranie żeby na ulicy nie gromadziła się woda ? juz wiesz po co?
Dodano: 20.10.2016 17:58    Przez: ~aaaa
Zebys nie musial amfibia jezdzic
Dodano: 20.10.2016 19:28    Przez: ~torx
Czekałem na wypadek z udziałem samochodu marki BMW i jest. Długo nie trzeba czekać na młodego nieodpowiedzialnego "szpanera", który ginie na własne życzenie. Czekam nadal, idioci sami pchają się na cmentarz.
Dodano: 20.10.2016 17:09    Przez: ~Grabarz
1 z 2
12>>