Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17718) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Konin. Topolowa po deszczu. Tylko w wysokich gumiakach

Dodano: 21.10.2016 11:36

Chciałbym nagłośnić fatalny stan drogi przy ulicy Topolowej na Wilkowie w Koninie  – napisał do nas mieszkaniec Konina.

W niedawnej przeszłości została założona tutaj kanaliza i droga nie została utwardzona, wykonywałem telefony do miejskiego zarządu dróg w Koninie, ale tam odpychają problem i odsyłają z kwitkiem do innych organów, albo jeżeli już raczą odebrać telefon to przekierowują do innych działów gdzie nikt nie raczy podnieść słuchawki. Tymczasem droga jest w FATALNYM stanie, gdy tylko trochę popada deszcz nie ma mowy o przejściu ulicą pieszo, jedynie w kaloszach, dziury są masakryczne. Dołączam kilka zdjęć, które ukazują stan drogi po kilkuminutowym deszczu, po większych opadach jest jeszcze gorzej. Cieakwe ile takich dróg jest jeszcze w Koninie? 

Mieszkaniec 

  • image (1)
  • image

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:alert,   Topolowa Konin,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Topolowa jest w Brzeźnie. Jak ktoś wybrał życie na wsi to nie może wymagać aby dla kilku domów budowali drogi czy stawiali oświetlenie. To tak jak by ktoś wybrał życie we wieżowcu i żądał ciszy i śpiewu ptaków a może i kawałka ogródka pod blokiem.
Dodano: 21.10.2016 12:47    Przez: ~Realista
Gdyby nie przewały drogowe w ostatnim 20 - to leciu, mielibyśmy normalne drogi i ulice. Ale złodzieje tak remontowali, że Prezydent Nowicki wstydząc się za poprzednika polecił wymienić kostkę "na Starówce"., Wszystkie przekręty powinien zgłosić do Prokuratury. Cwaniak zwinął manatki, zero gwarancji i wszystko trzeba naprawiać po oszuście. Przykładem partactwa jest ul Solna od Kościuszki, połączenie Zagórowskiej z przeprawą, gdzie nawierzchnia się rozsypuje. Połączenie Zagórowskiej z Pułaskiego jest sfrezowane i co dalej. Co to za technologia remontu dróg. Czy Was już kompletnie po..rąbało?? Pognać tych doradców od dróg a szkodników ścigać.
Dodano: 21.10.2016 13:35    Przez: ~Cierpliwy MMK

KOMENTARZE

ta Topolowa to jest w Koninie czy gdzies na wssssiiiii
Dodano: 21.10.2016 11:55    Przez: ~jjjj
Topolowa jest w Brzeźnie. Jak ktoś wybrał życie na wsi to nie może wymagać aby dla kilku domów budowali drogi czy stawiali oświetlenie. To tak jak by ktoś wybrał życie we wieżowcu i żądał ciszy i śpiewu ptaków a może i kawałka ogródka pod blokiem.
Dodano: 21.10.2016 12:47    Przez: ~Realista
Dokładnie jest we WSI Konin,dzielnica Wilków.
Dodano: 21.10.2016 13:06    Przez: ~???
Szkoda ze podatki jak w wielkim mieście a drogi gorsze niz na wsi . Moi rodzice na wsi maja ulice i chodniki , i podjazdy . A na Wilkowie dziury . Moze zacznijmy władzy wystawiać rachunki za myjnie i uszkodzone auta ?
Dodano: 21.10.2016 14:08    Przez: ~Arli11
ja mieszkam na Wilkowie i mamy chodniczki,ulice utwardzoną,ale mieszkańcy zbierali podpisy,pisali do Prezydenta i co? Dało się,w dwóch etapach ale się dało,telefony nie wystarczą.Trzeba wszystko na piśmie i podać adres jakiegoś sąsiada,muszą odpowiedzieć,jeżeli bedzie oficjalne pismo.Powodzenia.
Dodano: 21.10.2016 14:16    Przez: ~Danka
bez przesady - zwykła polna droga nie może mieć standardów jak Autostrada. Typowe polskie myślenie - wyprowadza się ktoś na wieś i oczekuje, że mu pod dom zaraz nawierzchnię bitumiczną dociągną. Potem przeszkadzać mu będą drzewa , komary itp itd
Dodano: 21.10.2016 14:44    Przez: ~sałatkowy Bar
W koninie
Dodano: 21.10.2016 17:37    Przez: ~D
Topolowa to Konin -Wilków :) a nie Brzeźno
Dodano: 22.10.2016 07:03    Przez: ~Jagna
W kazimierzu na golinskiej podlewali drzewa by uschly bo im przeszkadzaly bo liscie trzeba zbierac a teraz narzekaja ze upal latem w mieszkaniu
Dodano: 22.10.2016 09:12    Przez: ~klec
wystarczy ulicę przechrzcić na ul. Tupolewa i od razu macierewicz nakaże nawierzchnię położyć - dwie literki raptem przekleją ludziskom w dowodach i temat będzie załatwiony.
Dodano: 22.10.2016 14:39    Przez: ~maszyna do lodów
Gdzie w Koninie jest ulica Topolowa? Znam Topolową w Starym Mieście. Nawet google maps nie pokazują ul. Topolowej w Koninie.
Dodano: 21.10.2016 12:15    Przez: ~ciekawski
Mnie tam jakoś pokazuje. Wystarczy wpisać "Konin Topolowa" i od razu się pokazuje.
Dodano: 21.10.2016 12:36    Przez: ~xyz
Topolowa jest w Wilkowie.
Dodano: 21.10.2016 12:38    Przez: ~xxx
Identycznie jak za Komuny,ale się nie dziwię bo Konin to dalej komuna i komuniści.Nie tylko rządzący,nie tylko,
Dodano: 21.10.2016 13:08    Przez: ~acotam
Uroki mieszkania na wsi tez mam taka ulice i żyje nie narzekam jak coś to zawsze można zmienić miejsce zamieszkania
Dodano: 21.10.2016 13:16    Przez: ~Koninianka
Ale to nie jest wieś tylko miasto KONIN pozatym co to za ròżnica czy wieś czy miasto,
Dodano: 21.10.2016 17:48    Przez: ~,,,
Na wsi się mieszka to tak jest
Dodano: 21.10.2016 13:20    Przez: ~asdfasdf
Gdyby nie przewały drogowe w ostatnim 20 - to leciu, mielibyśmy normalne drogi i ulice. Ale złodzieje tak remontowali, że Prezydent Nowicki wstydząc się za poprzednika polecił wymienić kostkę "na Starówce"., Wszystkie przekręty powinien zgłosić do Prokuratury. Cwaniak zwinął manatki, zero gwarancji i wszystko trzeba naprawiać po oszuście. Przykładem partactwa jest ul Solna od Kościuszki, połączenie Zagórowskiej z przeprawą, gdzie nawierzchnia się rozsypuje. Połączenie Zagórowskiej z Pułaskiego jest sfrezowane i co dalej. Co to za technologia remontu dróg. Czy Was już kompletnie po..rąbało?? Pognać tych doradców od dróg a szkodników ścigać.
Dodano: 21.10.2016 13:35    Przez: ~Cierpliwy MMK
nie jest źle, w środku Starego Miasta są ciekawsze widoki
Dodano: 21.10.2016 13:37    Przez: ~w......y
Sorry wielkie ale szczepidlo czy osada to była zawsze większą dziura niż wilków a jaka mają ładna drogę. Nikt z mieszkańców nie wymaga od razu asfaltu. Wystarczy sama szlaka położona. A zresztą mieszkałam na topolowej i z tego co mi wiadomo to wilków to taka sama dzielnica jak chorzen czy Zatorze. Kod pocztowy jest 62-500 KONIN.
Dodano: 21.10.2016 13:49    Przez: ~Mmm
zapraszam do Starego miasta na ul. Kalinową najlepiej żaglówką
Dodano: 21.10.2016 14:00    Przez: ~ar
Niestety tez mieszkam na Wilkowie i na mojej ulicy = drodze jest podobnie. Czy ktoś w koncu zaineresuje sie stanem dróg ? Płacimy ogromne podatki (dom, garaż i działka = 660zl rocznie ) a taki wlasnie mamy dojazd . Brawo dla władzy ?
Dodano: 21.10.2016 14:04    Przez: ~Arli11
1 z 4
1234>>