Dzisiaj jest wtorek 26 września 2017, imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23692) SPORT FORUM FIRMY (5073) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 15oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali si ... (15)Kościelec. Wypadek na dk 92. Samochód uderzył w barierk ... (18)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 27.10.2016 14:20

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Jak brzmi brazylijski tytuł filmu "Doctor Strange"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Doctor Strange".

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marcin Grzeszczak

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Hellbenders"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na Filmowy Maraton Halloween: Horrory pełne absurdu. Seans odbędzie się 31 października o godzinie 23:00.

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Dagmara Cegielska

KONKURS

Kto wciela się w rolę Chisolma w filmie "Siedmiu wspaniałych" z 2016 roku?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Siedmiu wspaniałych" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 31 października o godzinie 18:15.

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Paweł Szykulski

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Ojciec" z 2015 roku?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Ojciec" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 3 listopada o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Aleksandra Matuszak

KONKURS

Kiedy zakończyły się zdjęcia do filmu "Inferno"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Inferno".

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Andrzej Chyb

KONKURS

Kto jest autorem muzyki do filmu "Ouija: Narodziny zła"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Ouija: Narodziny zła".

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ilona pokrzywa, Agata Paszek

KONKURS

Do jakiej nagrody został nominowany film "Bociany"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Bociany".

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Jacek Maciejewski, Mariusz Kopiecki

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Królestwo"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Królestwo".

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Andżelika Białecka

KONKURS

W którym roku został założony kabaret Neo-Nówka?

Do wygrania 2 bilety podwójne do Hali Rondo na kabaret "Neo-Nówka 15-lecie".

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Joanna Michalak, Kamil Olejnik

KONKURS

Jaką nagrodę w 2011 roku zdobył kabaret "Smile"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do Konińskiego Domu Kultury na kabaret "Smile". Występ będzie miał miejsce 13 listopada o godzinie 15:00.

Konkurs skończył się dnia 27.10.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Adam sliwowski, Patryk Powaga

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje