Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18187) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Zginęło małżeństwo. Policjanci poszukują świadków wypadku

Dodano: 31.10.2016 15:26
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w gminie Sompolno.

W minioną środę na drodze z Mostek do Babiaka kierowca audi A4 podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z renault traffic. Zginęło małżeństwo podróżujące audi. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą wnieść cokolwiek w prowadzone postępowanie.

- W szczególności poszukiwani są kierowca samochodu ciężarowego, który był wyprzedzany przez audi oraz samochodu osobowego, który w chwilę po wypadku uderzył w renault traffic, a następnie odjechał w kierunku Mostek – podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty z komendą przy ul. Przemysłowej, lub telefoniczny pod numerem telefonu: (63) 247-24-58, 247-25-11, lub 997.  

fot. KM PSP Konin

  • Zginęło małżeństwo. Policjanci poszukują świadków wypadku

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Komuś się spieszylo,widoczność słaba i to są skutki,jak nie widać nie próbuj,jak nie umiesz pływać nie wchodź do wody,proste jak drut
Dodano: 31.10.2016 15:45    Przez: ~Olo
Uderzył w trafica i odjechał? Ciekawe... na 100% był trzeźwiutki
Dodano: 31.10.2016 16:32    Przez: ~Masakra
od kiedy wyprzedzanie jest przymusowe...?
Dodano: 31.10.2016 18:48    Przez: ~jan
wypadku nkit niechce taka jest prawda,ale jesli sie z niego ucieka a mogloby to pomoc choc troche wyjasnic sprawe no to tez glupota ludzka jest
Dodano: 31.10.2016 16:05    Przez: ~norma
Do Pani Violki..czy sadzi Pani ze pieniadze wynagradza radzinie utrate...matki... ojca... brata... siastry... corki ...syna....jak mozna byc tak nietatownym . odnosze wrazenie ze Pani w rodzinie nie stracila bliskich i pisza ten komentarz nie ma Pani bladego pojecia co przezywa teraz rodzina....
Dodano: 31.10.2016 21:17    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

Ja pitole. Gnoje uczestnicza w wypadku i uciekaja. Jeden moze byc sprawca a drugi.nie udziela pomocy. Paslamizacja odbiera resztki rozumu.
Dodano: 31.10.2016 15:34    Przez: ~Kaptoor
Ja nic nie widziałam - tak był mgła. Można powiedzieć, że pod Smoleńskiem to było jak w słoneczny dzień. A tam sobie jeszcze wyścigi urządzili.
Dodano: 31.10.2016 15:41    Przez: ~gniot
wypadku nkit niechce taka jest prawda,ale jesli sie z niego ucieka a mogloby to pomoc choc troche wyjasnic sprawe no to tez glupota ludzka jest
Dodano: 31.10.2016 16:05    Przez: ~norma
TIRami czy ciezarowkami tak jezdza wiec mnie nie dziwi, ze kolo zwial i udaje slepca. Mam nadzueje, ze Policja go namierzy. Wszak czesto na drodze sa kamery...
Dodano: 31.10.2016 17:27    Przez: ~bbb
Komuś się spieszylo,widoczność słaba i to są skutki,jak nie widać nie próbuj,jak nie umiesz pływać nie wchodź do wody,proste jak drut
Dodano: 31.10.2016 15:45    Przez: ~Olo
Uderzył w trafica i odjechał? Ciekawe... na 100% był trzeźwiutki
Dodano: 31.10.2016 16:32    Przez: ~Masakra
Tam była ewidentna wina kierowcy Audi, zginął na własne życzenie.
Dodano: 31.10.2016 18:05    Przez: ~Edmund
Edmund jak widziałeś cały wypadek, to się zgłoś na policję...
Dodano: 31.10.2016 19:25    Przez: ~Elektron
Jak nie wiecie jaka tam jest droga to nie komentujcie o TIR-ze. Wyszedl z dwoch zakretow od Mostek i mial spora gorke przed soba, wiec nie piszcie nak szybko jechal. On jak byl zaladowany jechal nie wiecej niz 40km/h a na pusto 50 max. Wiec to zmusilo audi do wyprzedzania.
Dodano: 31.10.2016 18:15    Przez: ~Jaeq
od kiedy wyprzedzanie jest przymusowe...?
Dodano: 31.10.2016 18:48    Przez: ~jan
Przydałby się Antoni ze swoją komisją.
Dodano: 31.10.2016 19:27    Przez: ~xyz
Teraz świadków po co ? Przecież wiadomo czyja wina w taka mgłę wyprzedzać jeszcze tira ni ludzie !
Dodano: 31.10.2016 19:30    Przez: ~Adam
Zgineli tragicznie czyli powinna rodzina otrzymac wysokie odszkodowanie.
Dodano: 31.10.2016 19:31    Przez: ~Violka
Tak odszkodowanie najważniejsze...
Dodano: 31.10.2016 21:12    Przez: ~?
Skoro rodziny ofiar autokarowej pielgrzymki w Alpy, samolotowej wycieczki do Katynia, samolotowej popijawy skończonej w Miłosławcu otrzymali to czemu nie powinni otrzymac oni ? Jechali po państwowej, niedoinwestowanej drodzo
Dodano: 01.11.2016 18:41    Przez: ~As
KIEROWCO ZWOLNIJ? NIE SPIESZ SIĘ JEDZ WOLNO.
Dodano: 31.10.2016 21:14    Przez: ~UWAZAM NA DRODZE
To jeździj sobie wolno i uważaj. Ja nie mam zamiaru, zresztą mi się nic nie stanie w razie wypadku. Jesteś poniżej moich nóg ;)
Dodano: 01.11.2016 09:14    Przez: ~TIR
Do Pani Violki..czy sadzi Pani ze pieniadze wynagradza radzinie utrate...matki... ojca... brata... siastry... corki ...syna....jak mozna byc tak nietatownym . odnosze wrazenie ze Pani w rodzinie nie stracila bliskich i pisza ten komentarz nie ma Pani bladego pojecia co przezywa teraz rodzina....
Dodano: 31.10.2016 21:17    Przez: ~xxx
Chyba wynagrodzi skoro europoslanka pisiora Gosiewska zada od panstwa piec mln odszkodowania.
Dodano: 01.11.2016 07:00    Przez: ~Q
A powinna żądać od Tuska, jeśli już.
Dodano: 01.11.2016 08:11    Przez: ~Dorota
Trafne spostrzeżenie Pani Doroto
Dodano: 01.11.2016 08:29    Przez: ~Podpis
z tym odszkodowaniem to chyba przesadzacie. jak już to od błasikowej albo od boga, który jest wszędzie i podobno widzi wszystko. i tu podpowiadam policji- zgłoście się poprzez kapelana bezpośrednio do pana b?
Dodano: 01.11.2016 18:46    Przez: ~boruta
1 z 2
12>>