Dzisiaj jest poniedziałek 25 maja 2020, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18502) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
17 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Zwycięzcy testu Coopera bili rekordy podczas VI pikniku jesiennego

Dodano: 4.11.2016 11:30

W konińskim Oskardzie odbyła się uroczystość wręczenia pucharów zwycięzcom testu Coopera, który odbył się podczas VI Pikniku Jesiennego.

Imprezę poprowadzili prezes Klubu Biegacza Aktywni Konin Ireneusz Niewiarowski oraz jeden z członków klubu, który był sędzią zawodów Radosław Skalski. Zwycięzcom wręczono puchary i dyplomy, a po części oficjalnej wyświetlony został film Ouija: Narodziny zła.

W zawodach, które odbyły się na początku października udział wzięli uczniowie 6 konińskich szkół średnich oraz zawodnicy startujący indywidualnie. W sumie wystartowało ponad 70 biegaczy. Zawodnicy klasyfikowani byli indywidualnie w kat. kobiet i mężczyzn oraz drużynowo w ramach mistrzostw Konina szkół średnich w teście Coopera. Reprezentacja każdej szkoły liczyła 10 osób: 5 dziewcząt i 5 chłopców, a wynikiem drużyny była suma metrów przebiegniętych przez zawodników. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja ZS Górniczo - Energetycznych, drugie podobnie jak w roku ubiegłym ZS im. M. Kopernika, a trzecie Zespół Szkół Budowlanych.

Warto zaznaczyć, że podczas zawodów w kategorii kobiet dwukrotnie pobity został rekord wszystkich 12 przeprowadzonych dotąd przez KB Aktywni Konin testów Coopera (6 pikników z okazji Dnia Flagi i 6 pikników jesiennych). Już w pierwszym biegu Marta Kochańska z Zespołu Szkół im. M. Kopernika ustanowiła rekord 2990 m. Wydawało się że będzie to rekord, który długo nie zostanie pobity, jednak w następnym biegu uczennica Zespołu Szkół Górniczo - Energetycznych Joanna Trybus przebiegła 3105m. Wśród chłopaków najlepszy wynik osiągnął Adrian Nowak, który przebiegł 3450 m.

Wyniki:

Mistrzostwa Konina szkół średnich w teście Coopera

1. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych 28 350 m
2. Zespół Szkół im. Kopernika 28 160 m
3. Zespół Szkół Budowlanych 27 460 m
4. II Liceum Ogólnokształcące 24 920 m
5. Zespół Szkół CKU 19 170 m
6. Zespół Szkół Medycznych 16 085 m

Wyniki indywidualne

Kobiety:

1. Joanna Trybus 3 105 m
2. Marta Kochańska 2 990 m
3. Klaudia Olejniczak 2 800 m

Mężczyźni:

1. Adrian Nowak 3 450 m
2. Adrian Moralewski 3 400 m
3. Przemysław Gaj 3 380 m

  • Zwycięzcy testu Coopera bili rekordy podczas VI pikniku jesiennego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:test Coopera,   Aktywni Konin,   piknik jesienny,   klub biegacza Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo Adrian x2!!!!
Dodano: 04.11.2016 16:06    Przez: ~ZSBiKZ
Gratulacje dla ZSBiKZ
Dodano: 05.11.2016 08:18    Przez: ~....

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.