Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16588) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mustang ma szansę na drugie mistrzostwo Polski. Fi ... (1)Konin. Na Warszawskiej pożar samochodu. Dym widocz ... (3)

L. Woźniak na zwolnieniu. Prezydent prześle decyzję pocztą

Dodano: 8.11.2016 15:16
Źródło: LM.pl

Prezydent Konina podjął decyzję w sprawie dyrektora Gimnazjum nr 6 Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Jej treść i uzasadnienie nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej. Wszystko dlatego, że Ludmiła Woźniak przebywa na zwolnieniu lekarskim.

Dziś przed południem z prezydentem Józefem Nowickim spotkali się nauczyciele Gimnazjum nr 6. Grono pedagogiczne próbowało przekonać włodarza do pozostawienia na stanowisku Ludmiły Woźniak.

- To było półtoragodzinne spotkanie. Pan prezydent wysłuchał wszystkich argumentów. Ta rozmowa była bardzo ciekawa dla obu stron. Myślę, że pan prezydent uwzględnił ją również przy podejmowaniu decyzji – mówi Joanna Szydłowska, kierownik biura prezydenta Konina.

Decyzja Józefa Nowickiego została wysłana pocztą do dyrektor Ludmiły Woźniak. Dyrektor Gimnazjum nr 6 przebywa bowiem od poniedziałku na zwolnieniu lekarskim.

– Do momentu skutecznego dostarczenia pisma o jego treści nie będziemy mówić – podkreśla Joanna Szydłowska.

Kiedy je pozna opinia publiczna? Tego nie wiadomo. Ludmiła Woźniak na zwolnieniu lekarskim przebywać będzie do poniedziałku. Być może jednak zostanie ono wydłużone. Na czas swojej nieobecności wyznaczyła osobę pełniącą jej obowiązki w placówce. Jak udało nam się dowiedzieć, zostały one przekazane pedagogowi szkolnemu.

  • Ludmiła Woźniak na zwolnieniu. Prezydent prześle decyzję pocztą

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pani Ludmiła na zwolnieniu lekarskim... nie będzie zwolniona z pracy to wróci, ale jak zostanie zwolniona będzie chorować i chorować i chorować. Czy ta pani naprawdę nie ma sobie nic do zarzucenia?
Dodano: 8.11.2016 15:39    Przez: ~rodzickonina
Jakie to typowe, jak pali się grunt pod nogami to uciekać na chorobowe, robili tak pracownicy w rozlatujących się PGR'ach, robią to ludzie dzisiaj jak prywaciarz zwalnia, robią to pospolici przestępcy, żeby nie iść na rozprawę i do więzienia, ale po PANI DYREKTOR nie spodziewałem się takiej zaradności życiowej – może to lepiej że ją odwołają.
Dodano: 8.11.2016 15:47    Przez: ~elektron
Co to za choroba,bo zauważyłem,że prześladuje wszystkich,którzy mają jakieś/że tak delikatnie to nazwę/przewinienia.
Dodano: 8.11.2016 15:48    Przez: ~????
Teraz będzie kontrola z ZUS .
Dodano: 8.11.2016 16:03    Przez: ~rodzic
Stary i przewidywalny numer. Uciec na zwolnienie. Pewnie z powodu rozstroju zdrowia, większego i wymagającego dłuższej rekonwalescencji niż u Jakuba. Postępowanie Pani dyrektor tylko potwierdza negatywną opinię o niej. Uciec przez odwołaniem, aby większą kasę dostawać jak nie można utrzymać wysoko płatnego stanowiska. Problemy uczniów chyba jednak niewiele się dla tej Pani liczą, przynajmniej mniej niż zachowanie stanowiska. Tak sugeruje jej postępowanie, ale mogę się mylić (oby).... jak wróci szybko z chorobowego.
Dodano: 8.11.2016 15:56    Przez: ~Zdegustowana

KOMENTARZE

To sld-owski buc! Sam niech się poda do dymisji.Mam nadzieję że pani dyrektor nie odpuści.Trzymam za nią kciuki.
Dodano: 08.11.2016 15:30    Przez: ~Erwin.
Odwołał ? Dostał polecenie od Pani Minister Edukacji. To powiedziała Pani Minister w TVN 24.
Dodano: 08.11.2016 15:46    Przez: ~bb
P.minister mówi wiele lecz czy na temat
Dodano: 08.11.2016 16:11    Przez: ~ciekawie
Nie zamierzam w żaden sposób ani bronić ani atakować sz.p. Ludomiły, ale kiedy rada miasta (a poważniej to prokuratura) ukarze organizatorów i promotorów "czarnego marszu" za podżeganie do morderstwa niezliczonej liczby dzieci zgodnie z art. 18 i 148 kodeksu karnego? Sprawa gim.nr 6 jest śmieszna w porównaniu ze sprawą marszy ciemnogrodu.
Dodano: 08.11.2016 16:36    Przez: ~Jj
avatar Poatrzcie jak trudno te świnie 3rp oderwać od koryta.Ile to różnego rodzaju prezydent i kuratorium musi naodstawiaç żydowskich kucków, łapać się za prawe ucho lewą ręką.Na szczęście 3rp legła w gruzach i sprawy są prostowane,jeszcze 2 lata temu dyrektorka była by nie do ruszenia,a winnym by był pobity chłopak
Dodano: 08.11.2016 16:55    Przez: Tomasz Kobrzycki
Te kobrzycki ,sprawdź sobie DNA bo przy twojej facjacie i zakrzywionym nosie to Ci tylko pejsów brakuje.Obejrzyj sobie film "Cud purymowy" może u ciebie jest to samo.
Dodano: 08.11.2016 17:59    Przez: ~Erwin
Tak naprawdę to Lorek (odpowiedzialny za oświatę w UM) powinien polecieć, skora tak dużo nieprawidłowości stwierdzili w szkole. Gdzie był, jak sprawuje nadzór nad dyrektorami?
Dodano: 08.11.2016 18:52    Przez: ~Lila
Jak zwykle pismaki przeinaczają fakty - Ona ma rozwolnienie a to nie to samo co zwolnienie. Coś zasłyszane w autobusie 53 - nie zweryfikowane ale zapodane na portal dla hejterów. Ludziska kupią każdą tanią i tandetną sensację.
Dodano: 08.11.2016 19:27    Przez: ~Natalia Szreder
Tytuł iście w telegramowym stylu...
Dodano: 08.11.2016 15:33    Przez: ~fax
Pani Ludmiła na zwolnieniu lekarskim... nie będzie zwolniona z pracy to wróci, ale jak zostanie zwolniona będzie chorować i chorować i chorować. Czy ta pani naprawdę nie ma sobie nic do zarzucenia?
Dodano: 08.11.2016 15:39    Przez: ~rodzickonina
Co to za choroba,bo zauważyłem,że prześladuje wszystkich,którzy mają jakieś/że tak delikatnie to nazwę/przewinienia.
Dodano: 08.11.2016 15:48    Przez: ~????
Stary i przewidywalny numer. Uciec na zwolnienie. Pewnie z powodu rozstroju zdrowia, większego i wymagającego dłuższej rekonwalescencji niż u Jakuba. Postępowanie Pani dyrektor tylko potwierdza negatywną opinię o niej. Uciec przez odwołaniem, aby większą kasę dostawać jak nie można utrzymać wysoko płatnego stanowiska. Problemy uczniów chyba jednak niewiele się dla tej Pani liczą, przynajmniej mniej niż zachowanie stanowiska. Tak sugeruje jej postępowanie, ale mogę się mylić (oby).... jak wróci szybko z chorobowego.
Dodano: 08.11.2016 15:56    Przez: ~Zdegustowana
Ratuj swoją dupę. Ciężka choroba.
Dodano: 08.11.2016 17:03    Przez: ~Karta nauczyciela
Ciekawe co to za lekarz i na jakiej podstawie wydal zwolnienie lekarskie? Zeby on tez czasem nie pozegnal sie z praca. Chyba na tle nerwowym, gdzie taka chorobę ma prawie każdy przeciętny Polak i nadal pracuje.
Dodano: 08.11.2016 17:56    Przez: ~Agent
Jest zwolniona,juz nie pracuje.Chociaz znajac zycie to odwola sie,ze nie zwalnia sie na zwolnieniu lekarskim.
Dodano: 08.11.2016 19:54    Przez: ~Mirek
Prezydent Konina do dymisji !!! Czy jak jego pracownik albo petent zrobi sobie krzywdę na terenie urzędu to też poda się do dymisji?
Dodano: 08.11.2016 15:42    Przez: ~zmartwiony
Jakie to typowe, jak pali się grunt pod nogami to uciekać na chorobowe, robili tak pracownicy w rozlatujących się PGR'ach, robią to ludzie dzisiaj jak prywaciarz zwalnia, robią to pospolici przestępcy, żeby nie iść na rozprawę i do więzienia, ale po PANI DYREKTOR nie spodziewałem się takiej zaradności życiowej – może to lepiej że ją odwołają.
Dodano: 08.11.2016 15:47    Przez: ~elektron
Tez bym tak zrobila na jej miejscu.!! To normalne..po takiej nagonce nie dziwie soe ze kobieta jet na chorobowym.dajcie juz jej spokoj.cwaniaki z kanapy
Dodano: 09.11.2016 10:15    Przez: ~Ns
jaka nagonka? normalnym jest, ze w takiej sytuacji najgorzej wychodzi dyrektor. Trzeba było przyjąć to na klatę, popracować jako nauczyciel i za jakiś czas wystartować w konkursie . Ale ta Dyrektor wolała robić szum wokół własnej osoby!
Dodano: 09.11.2016 21:58    Przez: ~!!!!!
Do _Ns Masz tupet! Sama publicznie się przechwalasz że chętnie byś poszła na lewe chorobowe bo to normalne a mnie nazywasz cwaniakiem? Coś Ci powiem zasiłek chorobowy, zapomogi z MOPS'u, MOPR'u itp. są dla ludzi którzy tego potrzebują, a nie dla tych którzy potrafią to sobie załatwić, i właśnie przez taką patologie jak Ty reprezentujesz pieniędzy na to stale brakuje. A na osobę która nie idzie po najmniejszej linii oporu, respektuje prawo, posiada moralność i ma odwagę wymagać tego od innych , jest jakieś inne określenie na pewno nie ,,cwaniak z kanapy''.
Dodano: 10.11.2016 08:22    Przez: ~elektron
Właśnie w tv pani minister zalewska oświadczyła, że "na jej polecenie" dyrektor szkoły została zwolniona!!!!!!!!!!!!!!!! To sa "demokratyczne rządy" pisu- na polecenie ministra zwalnia się ludzi!!!!! Toż to PRL w czystej postaci!!!!!!!
Dodano: 08.11.2016 15:58    Przez: ~wk...
Chyba raczej odwołana. Praca tylko nauczyciela już nie odpowiada?
Dodano: 08.11.2016 16:05    Przez: ~ewa
Ludzie włączcie myślenie, w normalnym społeczeństwie po takim wypadku Dyrektor powinien sam złożyć dymisję, i czekać czy zostanie przyjęta czy odrzucona, a nie za wszelką cenę trzymać stołek, a jeśli nie stołek to przynajmniej kasę jak najdłużej pociągnąć. Co do PRL to TY tam cały czas tkwisz, te podziały na PIS na PO bo Wy bo Oni. To jest akcja i reakcja. Po latach lekceważenia szarego obywatela przez władzę żyjącą w oderwaniu od rzeczywistości (Nowak, Bieńkowska, Komorowski …) takie akcje (głośne odwołania) są pożądane i podobają się, i PIS zbija na tym kapitał polityczny i teraz PIS zrobi dobrą zmianę i wstawi swojego.... i ludzie tracą energię na przepychanki polityczne i w ferworze walki tak naprawdę tracą cel z oczu.
Dodano: 08.11.2016 16:31    Przez: ~elektron
Dziwne, ze tak nagle ja choroba dopadła... powywalać ludzi z chorobowych świadczeń, skoro nie sa chorzy. Na zdrowych ludzi płacić mamy skladki? A ci co potrzebują naprawdę opieki lekarza zapierniczają za najnizsza krajowa, zeby pracy nie stracic.. Brak słów
Dodano: 08.11.2016 17:52    Przez: ~Romek
Nie na polecenie, ale na prośbę. Słuchać nie potrafisz? A dyrektorka zaśmiała się wszystkim w twarz tym zwolnieniem lekarskim, zarówno przeciwnikom, jak i zwolennikom. No, państwo nauczyciele, co teraz powiecie na temat nagłego zachorowania dyrektorki? I wy się wściekaliście, jak mówiliśmy, że brak je honoru. Tak z drugiej strony to muszę przyznać, że dyrektorka twarda sztuka, wie jak zadbać o swoje sprawy. Nie udało jej się z nauczycielami i uczniami nacisk na prezydenta to i tak zrobiła tak, aby jej było dobrze. Pod tym względem ma 100 pkt ode mnie.
Dodano: 08.11.2016 18:30    Przez: ~Brawo ty
Co wy pierwszy.... Dolinie jesteście zryci na maksa debile jedne brak słów
Dodano: 09.11.2016 22:06    Przez: ~Erre
Dobrze, że nie została zwolniona na polecenie 'szanownej pani itman", bo też mocno krzyczała!!!!! To co sie dzieje w Polsce, to jest jakiś koszmar!! Minister zwalnia pracowników, którzy jemu bezpośrednio nie podlegają!!!!!! SZOk
Dodano: 08.11.2016 16:01    Przez: ~polski obłęd
Pani Ludmiło z tego co czytam to wynika, że czeka Panią praca za granicą. Pewnie jakaś opieka nad starszymi. Jakie to życie jest okrutne :(
Dodano: 08.11.2016 16:01    Przez: ~Czyteknik
No i ciach!!! minister zalewska zadzwoniła, kazała zwolnić i zrobione!!!!!!! Co sie dzieje w dzisiejszej Polsce?????!!!!!! Tak sie działo dawno temu- sekretarz PZPR dzwonił, wydał decyzję, a ona była realizowana!!!!! Co jest? W jakim kraju my żyjemy!!!!?
Dodano: 08.11.2016 16:03    Przez: ~cojest
Ludzie włączcie myślenie, w normalnym społeczeństwie po takim wypadku Dyrektor powinien sam złożyć dymisję, i czekać czy zostanie przyjęta czy odrzucona, a nie za wszelką cenę trzymać stołek, a jeśli nie stołek to przynajmniej kasę jak najdłużej pociągnąć. Co do PRL to TY tam cały czas tkwisz, te podziały na PIS na PO bo Wy bo Oni. To jest akcja i reakcja. Po latach lekceważenia szarego obywatela przez władzę żyjącą w oderwaniu od rzeczywistości (Nowak, Bieńkowska, Komorowski …) takie akcje (głośne odwołania) są pożądane i podobają się, i PIS zbija na tym kapitał polityczny i teraz PIS zrobi dobrą zmianę i wstawi swojego.... i ludzie tracą energię na przepychanki polityczne i w ferworze walki tak naprawdę tracą cel z oczu.
Dodano: 08.11.2016 16:35    Przez: ~elektron
pan prezydent podjał decyzje o zwolnieniu dużo wcześniej,wiec nie sącz jadem!
Dodano: 09.11.2016 12:50    Przez: ~ola
Teraz będzie kontrola z ZUS .
Dodano: 08.11.2016 16:03    Przez: ~rodzic
Pani Ludmiła moim zdaniem może chodzić. Na bank ma takie zwolnienie, a numer choroby jest zabroniony do podawania. ZUS może kontrolować. Wstyd pani Ludmiło :(