Dzisiaj jest wtorek 24 stycznia 2017, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (28585) SPORT FORUM FIRMY (5255) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -1oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl
POLECANE:
Land Rover wpadł do rowu pod Słupcą. Pięć osób zostało rannych (21)Turek. Nie żyje mężczyzna, który spadł z czwartego piętra (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 10.11.2016 11:49

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Ile według Boxoffice zarobił do tej pory film "Śmietanka towarzyska"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Śmietanka towarzyska" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 14 listopada o godzinie 19:45.

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Joanna Majer

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "W spirali"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "W spirali" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 17 listopada o godzinie 19:00.

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Seidel Sandra

KONKURS

Kto jest autorem muzyki do filmu "Trolle"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Trolle".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Katarzyna Zielińska

KONKURS

Kto wciela się w rolę słupa kaukaskiego w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
PATRYCJA KACZMAREK

KONKURS

Jak brzmi portugalski tytuł filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Natalia Pabisiak

KONKURS

Gdzie powstały zdjęcia do filmu "Jestem mordercą"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Jestem mordercą".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Bartosz Horbiński, Dariusz Szubert

KONKURS

Kto wciela się w rolę Gebelsa w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"?

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Tomek Biedziak, Kinga Jakubowska

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Ja, Daniel Blake"?

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Ja, Daniel Blake".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Ania Nalewaj

KONKURS

Jaką nagrodę zdobył kabaret Neo-Nówka w 2002 roku?

Do wygrania 1 bilet podwójny do Hali Rondo na kabaret "Neo-Nówka 15-lecie".

Konkurs skończył się dnia 10.11.2016 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Patryk Powaga

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

jeśli szukacie fachowca w zakresie bhp i pokrewnych usług polecam usługi link
Dodano: 10.11.2016 13:18    Przez: ~zadowolony klient